Heather Morris

De Australische scenarioschrijver Heather Morris is jarenlang bevriend geweest met Lale en Gita, die na de oorlog naar Australië emigreerden. Ze was de eerste persoon aan wie Lale zijn levensverhaal toevertrouwde, omdat hij zich schaamde voor zijn rol in het kamp. Heather deed naar aanleiding van zijn verhaal onderzoek in Duitsland en Polen en kwam erachter dat Lale veel meer mensen redde dan alleen zijn Gita; doordat hij in zijn positie eten kon smokkelen, heeft hij tientallen mensen in leven gehouden. Deze bijzondere man stierf in 2007, toen hij negentig jaar oud was.

Alle artikelen van Heather Morris

80 resultaten

  • Het verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen 32407 en 4562
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402729801
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 320 pagina's

    In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402706482
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 352 pagina's

    Hartverscheurend boek van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 4,99

  • het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402753905
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 201 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De… Meer

    4 99
    Adviesprijs 6,99

    Je bespaart 29%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • the heart-breaking and unforgettable Sunday Times bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785763687
    • Druk: 1
    • september 2018
    • 320 pagina's

    For readers of Schindlers List, the Man Who Broke into Auschwitz and the Boy in the Striped Pyjamas comes… Meer

    9 56
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,69

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402760361
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 298 pagina's
    • -72234

    Het nieuwe, hartverscheurende boek van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402704112
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 352 pagina's

    Van de auteur van De tatoeëerder van AuschwitzCilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 4,99

  • het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 34902
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402700510
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 320 pagina's

    Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De… Meer

    21 99
    Uiterlijk 10 december in huis
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402758764
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 349 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 125:00 minuten
    • 2011
    • 20th Century Fox Home Entertainment

    Installeer je nu op de eerste rij voor het fenomenale Glee concert! Bewonder je favoriete Gleeks wanneer… Meer

    16 99
    Uiterlijk 9 december in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00
    • Nederlands
    • Dwarsligger
    • 9789049808181
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 627 pagina's

    Het meisje dat twee kampen overleefde van Heather Morris is het hartverscheurende vervolg op de wereldwijde… Meer

    13 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 4,99

  • The Sunday Times bestselling sequel to The Tattooist of Auschwitz
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785769054
    • oktober 2020
    • 432 pagina's

    Based on the heartbreaking true story of Cilka Klein, Cilka's Journey is a million copy international… Meer

    10 69
    Uiterlijk 12 december in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

  • the heart-breaking and unforgettable international bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785763670
    • oktober 2018
    • 352 pagina's

    The five million copy bestseller and one of the bestselling books of the 21st Century. I tattooed a number… Meer

    11 99
    Uiterlijk 12 december in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    Ebook 7,69

  • The Sequel to 'The Tattooist of Auschwitz'
    • Engels
    • Paperback
    • 9781838770433
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 400 pagina's

    Based on the heart-breaking true story of Cilka Klein, Cilka's Journey is a million copy international… Meer

    10 99
    Uiterlijk 12 december in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

  • The Sequel to The Tattooist of Auschwitz
    • Engels
    • Paperback
    • 9781785769139
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 400 pagina's

    Her beauty saved her life - and condemned her. In 1942 Cilka Klein is just sixteen years old when she… Meer

    15 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

  • the heartbreaking and unforgettable international bestseller
    • Engels
    • Paperback
    • 9781471408496
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 304 pagina's

    Young Adult edition - including new foreword and Q+A by the author plus further additional material The… Meer

    11 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,69

  • the heartbreaking and unforgettable bestseller
    • Engels
    • E-book
    • 9781785763663
    • januari 2018
    • -72234

    One of the bestselling books of the 21st century and a Richard and Judy Bookclub Book of the Decade.… Meer

    7 69
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062797155
    • september 2018
    • 288 pagina's

    #1 New York Times Bestseller and #1 International Bestseller This beautiful, illuminating tale of hope… Meer

    15 29
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,69

  • The Sunday Times bestselling sequel to The Tattooist of Auschwitz
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781785769047
    • oktober 2019
    • 448 pagina's

    Based on the heart-breaking true story of Cilka Klein, Cilka's Journey is a million copy international… Meer

    18 99
    Uiterlijk 12 december in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

  • Finding Inspiration in Everyday Lives
    • Engels
    • Paperback
    • 9781786580498
    • Druk: 1
    • september 2020
    • 400 pagina's

    Heather Morris, author of the internationally bestselling novels The Tattooist of Auschwitz and Cilka's… Meer

    10 89
    Adviesprijs 21,49

    Je bespaart 49%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 14,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789402759075
    • november 2019
    • Verteller: Charlotte Lap
    • Speelduur: 10:59:39

    Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz-Birkenau wordt gebracht. Ze springt… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 4,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781760403171
    • februari 2018
    • 288 pagina's

    The incredible story of the Auschwitz-Birkenau tattooist and the woman he loved.Lale Sokolov is well-dressed,… Meer

    50 41
    Verwacht over 7 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 7,69

    • DVD
    • 7 stuk(s)
    • 1080:00 minuten
    • 2009
    • 20th Century Fox Home Entertainment

    Word lid van de Glee club en geniet nu van de swingende en veelvuldig bekroonde tv-sensatie op dvd! Een… Meer

    22 99
    Uiterlijk 10 december in huis
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 7,50
  • Die wahre Geschichte des Lale Sokolov
    • Duitstalig
    • Luisterboek
    • 9783844918960
    • augustus 2018
    • Speelduur: 07:19:52

    Eine Geschichte von Menschlichkeit, Mut, Liebe und Hoffnung 1942 wurde Lale Sokolov nach Auschwitz deportiert.… Meer

    14 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
    • Engels
    • Luisterboek op CD
    • 9781982554705
    • september 2018
    • Verteller: Richard Armitage

    The Tattooist of Auschwitz is based on the true story of Lale and Gita Sokolov, two Slovakian Jews, who… Meer

    27 99
    2 - 4 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,69