Jan Smit

Smit werd ontdekt door BZN, die zijn stem gebruikte in het duet 'Mama'. Hij scoorde, toen nog bekend als Jantje Smit, zijn eerste nummer een in 1997. Het betreffende nummer 'Ik zing dit lied voor jou alleen,' was opgedragen aan zijn oma. <br> <br>Na een tijdje uit the picture te zijn geweest, maakt Smit in 2005 zijn comeback. Willie Oosterhuis, presentator van een populair nederlandstalig muziekporgrama, begon 'Als de nacht verdwijnt' te draaien. Oosterhuis nodigde Smit uit om dit nummer in zijn televisieshow te zingen. <br> <br>Smit kwam weer onder de aandacht en werd steeds populairder. De TROS besloot een reality soap over Smit's leven te maken. Smit wordt populairder dan ooit, dankzij de soap en het album 'Vrienden voor het leven'. <br> <br>In begin 2006 had Jan een relatie met presentatrice Ellemieke Vermolen, maar de twee gingen uit elkaar. Nu heeft Smit een relatie met soapster Yolanthe van Kasbergen. <br> <br> <br>Bron: Nationaal Pop Instituut

Alle artikelen van Jan Smit

336 resultaten

  • Vrijheid Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026150296
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 346 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Dit op historische feiten gebaseerde verhaal vertelt het levensverhaal van Nancy Wake. Zij was een superspion… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De donor Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026154324
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • EPUB met digitaal watermerk

    Megs leven wordt gered door een donorhart. Dan zoekt de moeder van de donor contact. Ze wil Meg ontmoeten.… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • De leukste educatieve kinderliedjes gezongen door Monique Smit
    • CD (ALBUM)
    • Deluxe Edition
    • 1 disk
    • Nederlands
    • november 2014

    2 Kleine Kleutertjes bevat de de leukste educatieve kinderliedjes, geschreven door Jan Smit en gezongen… Meer

    13 99
    Op voorraad
    Select
    Nu besteld, donderdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,95
  • Twee tijden, twee vrouwen, één noodlot... Kunnen ze beschermen wat hun lief is?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047519447
    • Druk: 1
    • oktober 2010
    • EPUB met digitaal watermerk

    Twee tijden, twee vrouwen, één noodlot… Kunnen ze beschermen wat hun lief is? Juli 2005. Bij archeologische… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026147999
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 313 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Quebec, 1950. Als Maggie op haar vijftiende zwanger raakt, dwingen haar ouders haar om het meisje ter… Meer

    6 49
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Geordie Sharp maakt zich op voor de ultieme confrontatie met zijn aartsvijand: IRA-terrorist Declan Farrell
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586433
    • Druk: 7
    • april 2019
    • 336 pagina's

    "Niemand brengt actie beter dan Ryan.' Evening Standard Geordie Sharp, sergeant bij de Britse SAS, raakt… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 7,99

  • Nummer 9 Ebook
    Wat er voorafging aan Insomnia
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026147128
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 36 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een seriemoordenaar is op zoek naar zijn volgende slachtoffer. Nummer 9. Dit korte verhaal vormt het… Meer

    0 49
    Adviesprijs 0,99

    Je bespaart 51%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026147982
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 336 pagina's

    Quebec, 1950. Als Maggie op haar vijftiende zwanger raakt, dwingen haar ouders haar om het meisje ter… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 6,49

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402705973
    • Druk: 1
    • juni 2020
    • 416 pagina's

    Hij wil controle. Hij neemt controle. Hij houdt controle. Lena is al veertien jaar spoorloos verdwenen.… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789045210254
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 384 pagina's

    Nieuw deel in de succesvolle Vespasianus-serie! Het jaar 58 na Christus: in Rome heerst chaos. Keizer… Meer

    12 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,99

  • een reis door de geschiedenis
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789027466358
    • Druk: 1
    • juli 1999
    • 324 pagina's

    In Balkanschimmen doet bestsellerauteur Robert D. Kaplan verslag van de reizen die hij aan het einde… Meer

    27 50
    Uiterlijk 13 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 12,99

  • It Ebook
    het
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024561537
    • Druk: 1
    • augustus 2013
    • 1068 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Stephen King, It (Het) Een achtentwintig jaar oude belofte brengt zeven volwassenen terug naar Derry,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • In de schaduw van de kathedraal worden vier levens voor altijd met elkaar verbonden
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789047513896
    • Druk: 1
    • februari 2010
    • EPUB met digitaal watermerk

    Onderdeel van de serie Kingsbridge. Op de dag van Halloween in het jaar 1327 knijpen vier kinderen er… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Hyperion Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024565191
    • Druk: 1
    • september 2014
    • 448 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Op de verre planeet Hyperion, waar de technologische kennis van de achtentwintigste eeuw nauwelijks is… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • In de schaduw van de kathedraal worden vier levens voor altijd met elkaar verbonden
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022575185
    • Druk: 14
    • november 2015
    • 1104 pagina's

    Op de dag van Halloween in het jaar 1327 knijpen vier kinderen er na de mis in de kathedraal van Kingsbridge… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026148347
    • juli 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    Olivia ligt geruime tijd dood in haar huis. Alle buren zeggen geschokt te zijn, maar waarom miste niemand… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Geordie Sharp maakt zich op voor de ultieme confrontatie met zijn aartsvijand: IRA-terrorist Declan Farrell
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312744
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 280 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    "Niemand brengt actie beter dan Ryan.' Evening Standard Geordie Sharp, sergeant bij de Britse SAS, raakt… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Ontvoerd, verkocht, ontsnapt
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789402709308
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 288 pagina's

    ''Dit boek ontroert en roept naast woede om al het onrecht, bovenal bewondering voor haar strijdlust… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,94

    Ebook 7,99

  • ontvoerd, verkocht, ontsnapt
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402750690
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 176 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Verkocht. Het duurde even voordat ik het besefte. Ik was verkocht als een dier op de veemarkt. De mannen… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • De cliënt Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044974133
    • Druk: 1
    • juni 2015
    • 418 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De elfjarige Mark Sway en zijn broertje Ricky trekken op zekere dag het veld in om stiekem sigaretjes… Meer

    9 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789032514822
    • Druk: 1
    • februari 2015
    • 440 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De boeken van Sofia Caspari zijn perfect voor de lezers van Sarah Lark en Leila Meacham. `De baai van… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Dag en nacht Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402758405
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 343 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Hij wil controle. Hij neemt controle. Hij houdt controle. Lena is al veertien jaar spoorloos verdwenen.… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • CD (ALBUM)
    • 2 disks
    • Nederlands
    • december 2017

    Dit najaar verschijnt de dubbelaar ‘20 Jaar Hits’. Het album bestaat uit 2 cd’s met in totaal 40 van… Meer

    Uiterlijk 13 augustus in huis
    Verkoop door Cheapcd
    In winkelwagen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022995570
    • Druk: 1
    • mei 2009
    • 488 pagina's

    Rudy Baylor staat aan de vooravond van een carri als advocaat. Maar helaas, het advocatenkantoor waar… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Nu besteld, donderdag in huis
    Verkoop door HAPPY BOOKS NL
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 4,75

    Ebook 9,49