Jennifer Donnelly

Jennifer Donnelly

Jennifer Donnelly (born August 16, 1963) is an American writer of young adult fiction best known for the historical novel A Northern Light. (Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen .) lees meer

Jennifer Donnelly

Jennifer Donnelly Jennifer Donnelly (born August 16, 1963) is an American writer of young adult fiction best known for the historical novel A Northern Light.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Jennifer Donnelly

107 resultaten

  • Londen, 1888. Door een dramatische gebeurtenis staat Fiona's leven opeens volledig op zijn kop
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeLonden, 1888. Fiona Finnegan woont in een van de… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • De winterroos
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    In het jaar 1900 zijn de straten van het Londense East End allesbehalve geschikt voor een vrouw van goede komaf. Maar als een van… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Londen, 1888. Door een dramatische gebeurtenis staat Fiona's leven opeens volledig op zijn kop
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeLonden, 1888. Fiona Finnegan woont in een van de… Meer

    15 -
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Willa Alden is vastbesloten haar leven in eigen hand te nemen, ook al is dat begin twintigste eeuw niet gebruikelijk
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeTibet, 1913. Willa Alden wordt als gids… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • In het Londen van het fin-de-siècle zoekt de jonge India Selwyn Jones op geheel eigen wijze haar weg
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeIn het jaar 1900 zijn de straten van het… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Willa Alden is vastbesloten haar leven in eigen hand te nemen, ook al is dat begin twintigste eeuw niet gebruikelijk
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Jennifer Donnelly combineert romantiek, historie en spanning op meesterlijke wijzeTibet, 1913. Willa Alden wordt als gids… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Lost in a Book
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Smart, bookish Belle, a captive in the Beast's castle, has become accustomed to her new home and has befriended its inhabitants… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

  • geheimen van de zee
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Diep in de oceaan leven de zeemeerminnen. Op de ochtend van haar verloving ontwaakt Serafina, een zeemeermin van de Middellandse… Meer

    10 99
    Op voorraad

    Voor 16:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door BoekXL.nl
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50
  • Londen, 1888. Door een dramatische gebeurtenis staat Fiona's leven opeens volledig op zijn kop
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2008

    Londen 18888; Fiona Finnegan woont in een van de smalle, armoedige steegjes waar overdag kinderen spelen, 's avonds dieven en… Meer

    Vanaf
    8 45
  • Een Sterke Vrouw Strijdt Voor Haar Idealen
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2010

    Het is 1900 en de gevaarlijke straten van het Londense East End zijn geen omgeving voor een vrouw van gegoede komaf. Maar India… Meer

    Vanaf
    11 95
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    * ''Printz Honor winner Donnelly offers up a stunningly focused story that ripsinto the heart of familiar fairy tale. Isabelle… Meer

    15 99
    9 - 10 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Donker getij is het voorlaatste deel in de Waterfire Saga. Boordevol politieke intriges en huiveringwekkende spanning!Eens was ze… Meer

    9 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door Prondis.nl
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,45
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    A retelling of the Cinderella story from Carnegie Medal recipient Donnelly, with the premise following the step-sister and… Meer

    16 94
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door Paagman.nl
    Meer verkopers vanaf 14,04

    Ebook 5,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Her family and dreams shattered by her father's untimely death at the hands of a ruthless tea baron, Fiona Finnegan flees East… Meer

    16 99
    9 - 11 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,46

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2009

    Graduating from the London School of Medicine for Women in 1900, aristocratic and idealistic India Selwyn-Jones attempts to… Meer

    15 99
    9 - 10 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,46

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    'In an ancient city by the sea, three sisters - a maiden, a mother, and a crone - are drawing maps by candlelight. Sombre, with… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Willa Alden is vastbesloten haar leven in eigen hand te nemen, ook al is dat begin twintigste eeuw niet gebruikelijk
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2011

    Lekker lezen ondanks dyslexie Dit ebook uit de serie PrismaDyslexie bevat het lettertype Dyslexie. De letters van dit lettertype… Meer

    Vanaf
    28 70
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    In dit spannende vervolg op Deep Blue zetten Serafina en haar vriendinnen de zoektocht voort naar de magische talismans van de Zes… Meer

    Vanaf
    8 55
  • Sea Spell: Book 4
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Six mermaids battle to save their hidden world in Disney's epic series finale for fans of Percy Jackson and The Girl of Ink &… Meer

    9 09
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • An Enchanting Original Story
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2017

    Smart, bookish Belle, a captive in the Beast's castle, has become accustomed to her new home and has befriended its inhabitants… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Other Formats
    • 2003

    Met de noorderzon is een opmerkelijk jeugdboek van de veelbelovende auteur Jennifer Donnelly. De spannende mix van literaire… Meer

    Vanaf
    13 -
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2004

    When Mattie is given the letters by a guest at the hotel in which she has a summer job she thinks that the giver is simply upset… Meer

    9 99
    5 - 6 dagen
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 8,46

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2012

    In this satisfying conclusion to the enchanting trilogy set in 1914 during World War I, polar explorer Seamus Finnegan tries to… Meer

    14 99
    9 - 10 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,46

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2014

    It is 1914 and World War I looms over Europe. In London Seamus Finnegan – a famous polar explorer – considers settling down and… Meer

    8 46
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com