Alle artikelen van Jennifer Ryan

142 resultaten

  • ontroerende roman over het Engelse dorpsleven in oorlogstijd
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044349191
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 464 pagina's

    Kent, zomer 1940. Engeland staat aan het begin van de Tweede Wereldoorlog. De vrouwen uit het dorpje… Meer

    18 95
    Uiterlijk 5 maart in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,45

    Ebook 9,99

  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780525576501
    • augustus 2020
    • 384 pagina's

    From the bestselling author of The Chilbury Ladies&; Choir comes a thrilling new WWII story about a village… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044356618
    • Druk: 1
    • maart 2019
    • 464 pagina's

    Kent, zomer 1940. Engeland staat aan het begin van de Tweede Wereldoorlog. De vrouwen uit het dorpje… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044349207
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 384 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Kent, zomer 1940. Engeland staat aan het begin van de Tweede Wereldoorlog. De vrouwen uit het dorpje… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780593158807
    • februari 2021
    • 416 pagina's

    From the bestselling author of The Chilbury Ladies&; Choir comes an unforgettable novel of a BBC-sponsored… Meer

    24 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 10,99

    • Engels
    • E-book
    • 9780008163723
    • februari 2017
    • -72234

    ‘The writing glows with emotional intelligence. This atmospheric debut…had me sniffing copiously’ Daily… Meer

    12 99
    Adviesprijs 14,99

    Je bespaart 13%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044356151
    • 461 pagina's

    Kent, zomer 1940. Engeland staat aan het begin van de Tweede Wereldoorlog. De vrouwen uit het dorpje… Meer

    15 99
    Uiterlijk 5 maart in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,95

    Ebook 9,99

  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062944467
    • juli 2020
    • 400 pagina's

    If you love Jill Shalvis and Susan Mallery, then you won't want to miss this newest novel by New York… Meer

    17 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Meer verkopers vanaf 16,74

    Ebook 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780062851987
    • mei 2021
    • 400 pagina's

    New York Times bestselling author Jennifer Ryan's follow-up to Waiting on a Cowboy in the exciting new… Meer

    11 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 30-03-2021.
    Reserveer nu
  • Dirty Deals Ebook
    Wild Rose Ranch
    • Engels
    • E-book
    • 9780062851840
    • augustus 2019
    • Adobe ePub

    Dirty Deals has descriptive copy which is not yet available from the Publisher… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780063073678
    • juli 2021
    • 400 pagina's

    Jennifer Ryan is at the height of her story-telling best. Page-turning, powerful, with high stakes drama… Meer

    11 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 25-05-2021.
    Reserveer nu

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789044353761
    • augustus 2017

    Kent, zomer 1940. Engeland staat aan het begin van de Tweede Wereldoorlog. De vrouwen uit het dorpje… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 9,99

  • A Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781101906774
    • september 2017
    • 384 pagina's

    NATIONAL BESTSELLER • “A delightful debut.”—People For readers of Lilac Girls and The Nightingale, The… Meer

    16 49
    Uiterlijk 9 maart in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 9,99

    • Engels
    • E-book
    • 9780062645272
    • februari 2018
    • Adobe ePub

    A Montana Man risks everything for the woman he loves . . . Undercover DEA Special Agent Dawson King… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • A Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9780525576518
    • juni 2019
    • -72234

    From the bestselling author of The Chilbury Ladies’ Choir comes a thrilling new WWII story about a village… Meer

    9 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 29%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • E-book
    • 9789137147802
    • mei 2017
    • -72234

    När männen i den lilla engelska byn Chilbury försvinner ut i andra världskriget lägger prästen ner kyrkokören.… Meer

    6 98
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • A Novella
    • Engels
    • E-book
    • 9780062455482
    • juni 2017
    • Adobe ePub

    It was more than another blind date . . . It was DEA Agent Caden Cooke's third chance to impress beautiful… Meer

    3 69
    Adviesprijs 3,99

    Je bespaart 8%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062851932
    • september 2020
    • 384 pagina's

    Meet New York Times bestselling author Jennifer Ryan's McGraths: a family as untamed as the land they… Meer

    10 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 4,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9780063059320
    • juli 2021
    • 320 pagina's

    New York Times bestselling author Jennifer Ryan's follow-up to Waiting on a Cowboy in the exciting new… Meer

    29 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 30-03-2021.
    Reserveer nu
    • Engels
    • E-book
    • 9780062851864
    • augustus 2020
    • -72234

    Meet New York Times bestselling author Jennifer Ryan’s McGraths: a family as untamed as the land they… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • A Novel
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780062934451
    • juli 2019
    • Verteller: Tbd
    • Speelduur: 09:14:07

    If you like Jill Shalvis and Kristin Hannah, you’ll love Jennifer Ryan’s exciting new novel, where a… Meer

    25 06
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 9,99

  • A Montana Heat Novel
    • Engels
    • E-book
    • 9780062645302
    • augustus 2018
    • Adobe ePub

    She was this Montana Man's greatest temptation . . . Alina Cooke—little sister of his two best friends—is… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • A Montana Men Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780062435354
    • Druk: 1
    • september 2016
    • 400 pagina's

    The latest installment in Jennifer Ryan's New York Times bestselling Montana Men series...He'll risk… Meer

    7 40
    Uiterlijk 5 maart in huis
    In winkelwagen

    Ebook 4,99

  • Book Three: The McBrides
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9780062390400
    • februari 2015
    • Verteller: Adam Verner
    • Speelduur: 10:22:27

    There’s a new sheriff in Fallbrook . . . Meet Dylan McBride. Jessie Thompson had one hell of a week.… Meer

    22 88
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 4,99