Jessie Burton

Jessie Burton (1982) studeerde aan de universiteit van Oxford en The Central School of Speech and Drama. Ze werkte zeven jaar als secretaresse en actrice in Londen. Ondertussen schreef ze haar debuutroman Het huis aan de Gouden... lees meer

Jessie Burton

Jessie Burton (1982) studeerde aan de universiteit van Oxford en The Central School of Speech and Drama. Ze werkte zeven jaar als secretaresse en actrice in Londen. Ondertussen schreef ze haar debuutroman Het huis aan de Gouden Bocht, over het beroemde poppenhuis van Petronella Oortman, pronkstuk uit het Rijksmuseum. Voor haar tweede roman De muze liet ze zich inspireren door het werk van de Spaanse schilder Goya. Op bol.com vind je alle boeken van Jessie Burton, waaronder het nieuwste boek van Jessie Burton.

Alle artikelen van Jessie Burton

58 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    Amsterdam, 1686. Nella Oortman trouwt met een vooraanstaand VOC-koopman en gaat wonen aan de prestigieuze Herengracht. Als zij een… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,85

    Ebook 7,99

  • Winnaar van de National Book Award (UK) 2014
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    A sensational feat of storytelling for fans of Sarah Waters and Donna TarttThere is nothing hidden that will not be revealed . . … Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 6,52

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    Jessie Burton Het huis aan de Gouden Bocht Amsterdam, 1686. Nella Oortman trouwt met een vooraanstaand VOC-koopman en gaat wonen… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar van de National Book Award (UK) 2014
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    The phenomenal number one bestseller and a major BBC TV series. Winner of the Specsavers National Book Award and Waterstones Book… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 6,52

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    The Sunday Times Number One Bestseller; a picture hides a thousand words ... Seductive, exhilarating and suspenseful, THE MUSE is… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Vier vrouwen die met elkaar verbonden zijn door een alles verstikkend geheim. Daarover gaat De muze, de nieuwe roman van Jessie… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,20

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Vier vrouwen die met elkaar verbonden zijn door een alles verstikkend geheim. Daarover gaat De muze, de nieuwe roman van Jessie… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar van de National Book Award (UK) 2014
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2014

    Now a television miniseries, as seen on Masterpiece on PBSSet in seventeenth century Amsterdam—a city ruled by glittering wealth… Meer

    6, 52
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Amsterdam, 1686. Nella Oortman trouwt met een vooraanstaand VOC-koopman en gaat wonen aan de prestigieuze Herengracht. Als zij een… Meer

    20, 95
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door De Boekenburcht
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 7,99

  • in makkelijke taal
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015

    HET HUIS AAN DE GOUDEN BOCHT in eenvoudige taal door Jet Doedel.Deze roman is geschreven door de Britse schrijfster Jessie Burton… Meer

    13, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,45

    Ebook 7,99

  • A dazzling, feminist fairytale from the bestselling author of The Miniaturist
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    A dazzling, feminist fairytale from the bestselling author of The Miniaturist and The Muse. An essential gift, this inspirational… Meer

    20, -
    5 - 10 dagen
    Verkoop door MyBoeken.nl
    Meer verkopers vanaf 19,15

    Ebook 13,06

  • A Richard and Judy Book Club Selection
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2016

    From the #1 internationally bestselling author of The Miniaturist comes a captivating and brilliantly realized story of two young… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een vermist schilderij wordt afgeleverd bij een galerie en een mysterie begint zich te ontrafelen…Jessie Burton liet zich… Meer

    10, -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-06-2019.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het huis aan de Gouden BochtEen betoverende historische roman van Jessie Burton geïnspireerd op het beroemde poppenhuis in het… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Winnaar van de National Book Award (UK) 2014
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2014

    Set in seventeenth century Amsterdam—a city ruled by glittering wealth and oppressive religion—a masterful debut steeped in… Meer

    Vanaf
    17, 95
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    From the #1 internationally bestselling author of The Miniaturist comes a captivating and brilliantly realized story of two young… Meer

    14, 99
    11 - 13 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • TV Tie-In Edition
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    The phenomenal number one bestseller, and a major BBC TV series. Winner of the Specsavers National Book Award 2014 Waterstones… Meer

    11, 99
    7 - 8 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,52

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    ''A riveting feminist retelling, filled with excitement, imagination, magic, and just the right touch of darkness.'' -Madeline… Meer

    18, 99
    11 - 13 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 13,06

  • A dazzling, feminist fairytale from the bestselling author of The Miniaturist
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    This breathtaking work of short illustrated fiction is best viewed on a colour deviceA dazzling, feminist reinterpretation of The… Meer

    13, 06
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • grote letter uitgave
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Vier vrouwen die met elkaar verbonden zijn door een alles verstikkend geheim. Daarover gaat De muze, de nieuwe roman van Jessie… Meer

    58, -
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Deluxe Slipcase Edition
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    A stunning deluxe edition of Jessie Burton's dazzling feminist fairytale. Illustrated by Angela Barrett, this extra-special… Meer

    29, 99
    7 - 8 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 13,06

  • A Novel
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    Now a television miniseries, as seen on Masterpiece on PBSSet in seventeenth century Amsterdam—a city ruled by glittering wealth… Meer

    13, 99
    11 - 13 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,52

  • A Novel
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016

    A Caribbean immigrant in 1960s London and a bohemian woman in 1930s Spain are bound together by a painting rumored to be the work… Meer

    18, 99
    11 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • TV Tie-In Edition
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2014

    The phenomenal number one bestseller and a major BBC TV series.Winner of the Specsavers National Book Award and Waterstones Book… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com