Joost van der Meer

Alle artikelen van Joost van der Meer

255 resultaten

  • Een boek over hoop
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Ook in Engelse editie Everything is f*cked.Het nieuwe boek van bestsellerauteur Mark Manson van de De edele kunst van not giving… Meer

    20 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,29

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Een eeuwenoude strijd op de Balkan dreigt te ontaarden in een nieuwe wereldoorlog… Tijdens de Balkanoorlog opereerde Dr. Cathy… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    NUMA-directeur Dirk Pitt raakt betrokken bij een internationaal mysterie dat alles en iedereen in zijn omgeving zal bedreigen… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    NUMA-directeur Dirk Pitt raakt betrokken bij een internationaal mysterie dat alles en iedereen in zijn omgeving zal bedreigen… Meer

    21 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Leerboek interne geneeskunde 15e druk is een boek van Joost van der Meer uitgegeven bij Bohn Stafleu van Loghum. ISBN… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 99,95
  • bevat: Val der tinanen, Nacht van het kwaad, Kou uit het oosten
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Onderdeel van de serie The Century Trilogie. Met Val der Titanen, het eerste deel in de Century-trilogie dat zich in 1911… Meer

    20 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Century-trilogie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Tegen de achtergrond van oorlogen, burgerprotesten, politieke schandalen en maatschappelijke onrust proberen drie generaties uit… Meer

    20 -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,45
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Een eeuwenoude strijd op de Balkan dreigt te ontaarden in een nieuwe wereldoorlog…Tijdens de Balkanoorlog opereerde Dr. Cathy Ryan… Meer

    22 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 13,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meerVoor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen… Meer

    7 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een bloedige strijd om macht, religie en liefde verscheurt het zestiende-eeuwse Europa
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Kingsbridge. Het laatste deel in de magistrale Kingsbridge-saga, nu in voordelige midprice-editieHet… Meer

    20 -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,80

    Ebook 12,99

  • Deel 3 van de Century-trilogie (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Tegen de achtergrond van oorlogen, burgerprotesten, politieke schandalen en maatschappelijke onrust proberen drie generaties uit… Meer

    20 -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Deel 2 van de Century-trilogie (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016

    Tegen de achtergrond van oorlogen, burgerprotesten, politieke schandalen en maatschappelijke onrust proberen drie generaties uit… Meer

    20 -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • Een boek over hoop
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Ook in Engelse editie Everything is f*cked.Het nieuwe boek van bestsellerauteur Mark Manson van de De edele kunst van not giving… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een bloedige strijd om macht, religie en liefde verscheurt het zestiende-eeuwse Europa
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Onderdeel van de serie Kingsbridge. Het laatste deel in de magistrale Kingsbridge-saga, nu in voordelige midprice-editieHet… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Geliefd en gehaat. Bewonderd en gevreesd. Verlaten, maar niet vergeten. Hij is Lancelot.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "Een prachtige, rijke hervertelling van de legende van koning Arthur.' The TimesVoor de fans van George R.R. Martin, Conn Iggulden… Meer

    22 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,86

    Ebook 14,99

  • Deel 1 van de Loriënkronieken
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012

    We kwamen hier met ons negenen. We zien eruit als jullie. We praten als jullie. We leven net als jullie. Maar we zijn anders. We… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 7,49

  • Deel 3 van de Clifton-serie (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Onderdeel van de serie Clifton. Nieuwe toproman van de "koning van de cliffhanger'br /br /br /Tegen de achtergrond van… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Boek 1 van de Clifton-kronieken
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Onderdeel van de serie Clifton. Het eerste deel in de Clifton-kronieken, een ambitieuze nieuwe serie die het verhaal vertelt van… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • de toekomst van een familie ligt in de handen van één man
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Clifton. Vlak voor het uitbreken van de Tweede Wereldoorlog neemt Harry Clifton dienst bij de marine om… Meer

    7 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Eindelijk weer een nieuw boek van de auteur van Aan de rand van het meerVoor de lezers van Santa Montefiore en Kristin HannahEen… Meer

    21 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,45

    Ebook 7,99

  • ook los te lezen
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    Onderdeel van de serie Clifton. Het vierde deel van de verslavende Clifton-serie over een familie met een groot geheimbr /br /br… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Interne geneeskunde Tweedehands
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2010

    Interne geneeskunde is dé kerndiscipline binnen de curatieve geneeskunde en daarmee ook binnen de medische opleiding. Door de… Meer

    Vanaf
    65 -
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    "Wat wil jij later worden?'Zonder te aarzelen antwoordde de zevenjarige Elizabeth Holmes:"Miljardair.'"Waarom geen president?'"De… Meer

    18 95
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 9,99

  • 200 projecten geïmplementeerd, 4 miljard euro geïnvesteerd, 3 miljoen banen gecreëerd
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Blauwe economie 6e druk is een boek van Gunter Pauli uitgegeven bij Nieuw Amsterdam. ISBN 9789046820940 Gunter Pauli, voormalig… Meer

    25 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,95

    Ebook 14,99