Julie Cohen

Julie Cohen groeide op in Amerika maar werd tijdens haar studie verliefd op Engeland. Sindsdien woont ze daar met haar man, zoon en hond. Voor haar romans won ze al verschillende prijzen.

Alle artikelen van Julie Cohen

105 resultaten

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026144424
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 413 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    "De stunt van haar leven' van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026140761
    • Druk: 1
    • april 2018
    • 368 pagina's

    ‘Samen’ van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty! Op een ochtend… Meer

    19 99
    Uiterlijk 20 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,75

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789032513023
    • Druk: 1
    • september 2011
    • 416 pagina's

    Zijn tweelingen de helften van één geheel? Als er wat te beleven valt, vind je Liza in de buurt. Als… Meer

    9 95
    Tweedehands vanaf 9,94

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026149030
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 289 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    In 1978 wordt een baby geboren – en daar splitst het verhaal. Louis en Louise zijn dezelfde persoon in… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026140792
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 307 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Na de dood van haar zoon heeft Honor nauwelijks contact met haar schoondochter en kleindochter. Maar… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Samen Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026140778
    • Druk: 1
    • april 2018
    • 364 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    "Samen' van Julie Cohen is een aanrader voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty! Op een ochtend… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • zomerlezen 2017
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026142833
    • Druk: 2
    • maart 2017
    • 448 pagina's

    ‘De stunt van haar leven’ van Julie Cohen is een heerlijk boek voor de fans van Liane Moriarty, Jojo… Meer

    9 95
    Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026140785
    • Druk: 1
    • april 2017
    • 352 pagina's

    Na de dood van haar zoon heeft Honor nauwelijks contact met haar schoondochter en kleindochter. Maar… Meer

    19 99
    Uiterlijk 20 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,49

    Ebook 9,99

    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 101:00 minuten
    • 2018
    • Entertainment One

    De documentaire RBG geeft ons een unieke inkijk in het uitzonderlijke leven van opperrechter aan het… Meer

    6 61
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026149023
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 336 pagina's

    In 1978 wordt een baby geboren – en daar splitst het verhaal. Louis en Louise zijn dezelfde persoon in… Meer

    19 99
    Uiterlijk 20 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,95

    Ebook 9,99

  • Getting Away With It Tweedehands
    • Engels
    • Paperback
    • 9780755350629
    • Druk: 1
    • maart 2011
    • 599 pagina's

    From the bestselling author of Richard and Judy Book Club pick Dear Thing, and Where Love Lies, a heartbreaking… Meer

    12 80
  • Together Tweedehands
    a Richard and Judy Book Club summer read 2018
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409171751
    • Druk: 1
    • juli 2017
    • 352 pagina's

    Is this a great love story? Or a story about great love? You decide. On a morning that seems just like… Meer

    24 18
    Tweedehands vanaf 23,64

    Ebook 5,49

  • Little Black Dress
    • Engels
    • Paperback
    • 9780755341412
    • maart 2010
    • 384 pagina's

    Get your teeth into this devilishly racy romantic adventure that's full of surprises! All work and no… Meer

    22 68
  • Spirited Ebook
    The spellbinding new novel from bestselling Richard & Judy author Julie Cohen
    • Engels
    • E-book
    • 9781409179900
    • juli 2020
    • -138249

    Faith. Courage. Love. What would you risk for freedom? 'I stayed up late, gripped. An unusual, moving… Meer

    5 49
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 45%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789031501472
    • Druk: 90
    • september 2008
    • 218 pagina's

    Voor vele mensen in het leven één lange "gok" en zij vertrouwen steeds met een vrolijk gemoed op hun… Meer

    14 99
    Uiterlijk 20 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783956495045
    • november 2015
    • Adobe ePub

    Ein zerschlissener Samtvorhang, marode Sessel - aber Kitty ist hingerissen: Sie soll ein altes Kino renovieren!… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • The emotional new novel from the Richard and Judy bestselling author of 'Together'
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409179849
    • september 2019
    • 320 pagina's

    A moving and thought-provoking novel from literary rising star Julie Cohen, a Richard & Judy recommended… Meer

    10 99
    Uiterlijk 23 januari in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,80

    Ebook 5,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026146879
    • november 2018
    • Verteller: Robin Steegman
    • Speelduur: 10:50:32
    • 400##

    Julie Cohen schreef met ‘Zij, jij en ik’ een prachtige roman voor de fans van Jojo Moyes en Liane Moriarty.… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 9,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781409179870
    • juli 2020
    • 352 pagina's

    A moving, compelling story about three women fighting to break free, from the Richard & Judy recommended… Meer

    22 -
    Uiterlijk 28 januari in huis
    In winkelwagen

    Ebook 5,49

  • The emotional new novel from the Richard and Judy bestselling author of 'Together'
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781409179825
    • januari 2019
    • 304 pagina's

    'It's BRILLIANT. Such a clever, entertaining way to demonstrate how gender predetermines a life. I enjoyed… Meer

    24 -
    Uiterlijk 28 januari in huis
    In winkelwagen

    Ebook 5,49

    • Engels
    • E-book
    • 9781426813139
    • februari 2008
    • Adobe ePub

    His mistress--for one night? When New York cabdriver Zoe Drake finds a dark, brooding man on her doorestep,… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Franstalig
    • E-book
    • 9782280394789
    • april 2018
    • Adobe ePub

    En voyant Angus MacAllister débarquer dans l'école où elle enseigne pour y travailler avec elle, Elisabeth… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641152710
    • juni 2015
    • 431 pagina's
    • Adobe ePub

    Der Duft der Liebe Felicity ist glücklich. Sollte sie zumindest sein, denn sie hat den besten Ehemann… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Together Ebook
    a Richard and Judy Book Club summer read 2018
    • Engels
    • E-book
    • 9781409171775
    • juli 2017
    • 320 pagina's
    • Adobe ePub

    RICHARD AND JUDY SUMMER BOOK CLUB PICK 2018 'This big, clever, tender and twisty love story reminded… Meer

    5 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook