Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Lars Kepler

Lars Kepler

Lars Kepler is het pseudoniem van het Zweedse schrijversechtpaar Alexander en Alexandra Ahndoril. Met hun bloedstollende thrillers rond Joona Linna veroverden ze de wereld. Inmiddels zijn er van hun boeken in Nederland meer dan... lees meer

Lars Kepler

Lars Kepler Lars Kepler is het pseudoniem van het Zweedse schrijversechtpaar Alexander en Alexandra Ahndoril. Met hun bloedstollende thrillers rond Joona Linna veroverden ze de wereld. Inmiddels zijn er van hun boeken in Nederland meer dan 600.000 exemplaren verkocht. Het echtpaar woont in het Zweedse Stockholm met hun drie dochters.

Foto ©Anna-Lena Ahlströhm

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Lars Kepler

111 resultaten

111 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (187)

    Begin maar vast met rennen. Joona Linna is terug! Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerNa twee jaar te hebben… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 46%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Joona Linna is terug...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (187)

    Begin maar vast met rennen. Joona Linna is terug! Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerNa twee jaar te hebben… Meer

    22, 50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,50

    Ebook 6,99

  • Deel 2 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (65)

    Deel 2 van de Joona Linna serie van Lars KeplerSommige beloften kunnen niet worden verbroken, zelfs niet door de dood…In het… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 9,99

  • Stalker
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (76)

    Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerZweden is in de ban van een seriemoordenaar die zijn slachtoffers eerst filmt… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • VN Thrillergids 2013 - 5 sterren
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (98)

    Deel 4 van de Joona Linna serie van Lars KeplerSeriemoordenaar Jurek Walter slijt zijn dagen in een psychiatrische inrichting,… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (76)

    Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerZweden is in de ban van een seriemoordenaar die zijn slachtoffers eerst filmt… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (98)

    Deel 4 van de Joona Linna serie van Lars KeplerSeriemoordenaar Jurek Walter slijt zijn dagen in een psychiatrische inrichting,… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 1 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2010
    (105)

    Deel 1 van de Joona Linna serie van Lars KeplerTien jaar geleden heeft hij gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 3 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (73)

    Deel 3 van de Joona Linna serie van Lars KeplerDe Birgittagården is een internaat voor jonge vrouwen met destructief gedrag. Op… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 2 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (65)

    Deel 2 van de Joona Linna serie van Lars KeplerSommige beloften kunnen niet worden verbroken, zelfs niet door de dood…In het… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 1 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (105)

    Deel 1 van de Joona Linna serie van Lars KeplerTien jaar geleden heeft hij gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen… Meer

    Vanaf
    49, 99
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (70)

    Lees hier de recensie van Helma Koot. Jasmine Anderson ziet tijdens een navo-missie de dood recht in de ogen. Haar hart staat… Meer

    19, 90
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,35

    Ebook 9,99

  • Deel 1 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2011
    (105)

    Deel 1 van de Joona Linna serie van Lars KeplerTien jaar geleden heeft hij gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen… Meer

    Vanaf
    7, 50
  • Lars Kepler
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    The groundbreaking fifth thriller in Lars Kepler's bestselling series featuring Joona Linna. Perfect for fans of Stieg Larsson and… Meer

    9, 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (187)

    Na twee jaar te hebben doorgebracht in een van de best beveiligde gevangenissen van Zweden, wordt Joona Linna benaderd voor een… Meer

    15, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 15-02-2018.
  • Deel 3 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (73)

    Deel 3 van de Joona Linna serie van Lars KeplerDe Birgittagården is een internaat voor jonge vrouwen met destructief gedrag. Op… Meer

    15, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 01-02-2018.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (70)

    Jasmin Pascal-Anderson kijkt tijdens een navo-missie de dood recht in de ogen. Haar hart staat meer dan een minuut stil, en de… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (76)

    Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerZweden is in de ban van een seriemoordenaar die zijn slachtoffers eerst filmt… Meer

    19, 90
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,90

    Ebook 9,99

  • Detective Inspector Joona Linna #3
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (1)

    The No 1 Swedish thriller by the author of The Hypnotist and The Nightmare One girl is dead Detective Inspector Joona Linna has… Meer

    9, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,99

  • Deel 3 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012
    (73)

    Deel 3 van de Joona Linna serie van Lars KeplerDe Birgittagården is een internaat voor jonge vrouwen met destructief gedrag. Op… Meer

    Vanaf
    8, 95
  • Deel 1 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (105)

    Tien jaar geleden heeft hij gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen. Maar als inspecteur Joona Linna hem vraagt haar… Meer

    Vanaf
    16, -
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (76)

    Deel 5 van de Joona Linna serie van Lars KeplerZweden is in de ban van een seriemoordenaar die zijn slachtoffers eerst filmt… Meer

    Vanaf
    29, 95
  • Deel 2 met Joona Linna
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2011
    (65)

    Deel 2 van de Joona Linna serie van Lars KeplerSommige beloften kunnen niet worden verbroken, zelfs niet door de dood…In het… Meer

    Vanaf
    6, 50
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    The No 1 Swedish thriller by the author of The Hypnotist and The Fire WitnessHe's Sweden's most prolific serial killer.Jurek… Meer

    10, 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50