Laura Sebastian

Alle artikelen van Laura Sebastian

23 resultaten

  • Als ik dit wil overleven, zal ik sterk moeten zijn. Sterk als een koningin
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Eerste deel in een spannende fantasy-trilogie over moed, onmogelijke keuzes en verraad.Prinses.Gevangene.Wees.Rebel.Ze hebben… Meer

    18 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 13,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER!''Made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Ash Princess is an epic new… Meer

    12 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,29

  • Als ik dit wil overleven, zal ik sterk moeten zijn. Sterk als een koningin.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Eerste deel in een spannende fantasy-trilogie over moed, onmogelijke keuzes en verraad. Prinses.Gevangene.Wees.Rebel.Ze hebben… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Ik zal alles doen om mijn volk te redden. Alles.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Het spannende, zelfstandig te lezen vervolg op Ash Princess.Theodosia draagt niet langer een kroon van as. Ze heeft haar… Meer

    18 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-09-2019.
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    The sequel to the instant New York Times bestseller that was ''made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Lady… Meer

    16 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    A tale of love, revenge, power and betrayal, Lady Smoke is Laura Sebastian's epic fantasy sequel to the New York Times-bestselling… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER!''Made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Ash Princess is an epic new… Meer

    12 99
    8 - 10 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,29

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER!''Made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Ash Princess is an epic new… Meer

    18 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,29

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    **AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER!''Made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Ash Princess is an epic new… Meer

    9 29
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    A tale of love, revenge, power and betrayal, Lady Smoke is Laura Sebastian's epic fantasy sequel to the New York Times-bestselling… Meer

    9 99
    4 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    From author Laura Sebastian comes Ash Princess, a nail-biting YA fantasy debut full of daring and vengeance.Theodosia was six when… Meer

    9 29
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • 16 99
    9 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    From author Laura Sebastian comes Ash Princess, a nail-biting YA fantasy debut full of daring and vengeance. Theodosia was six… Meer

    9 09
    4 - 5 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,29

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    The sequel to the instant New York Times bestseller that was ''made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Lady… Meer

    28 99
    Verwacht over 8 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2019

    The sequel to the instant New York Times bestseller that was ''made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Lady… Meer

    28 46
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2018

    **AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER!''Made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Ash Princess is an epic new… Meer

    28 46
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,29

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER!''Made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Ash Princess is an epic new… Meer

    29 99
    9 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,29

  • Ash Princess - tome 2
    • Franstalig
    • Ebook
    • 2019

    Le Kaiser a tué la mère de Theodosia quand celle-ci n'était encore qu'une enfant. Après dix ans de torture et de privations,… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    The sequel to the instant New York Times bestseller that was ''made for fans of Victoria Aveyard and Sabaa Tahir'' (Bustle), Lady… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duitstalig
    • Ebook
    • 2018

    Sie kommt aus der Asche und greift nach den SternenTheo ist noch ein Kind, als ihre Mutter, die Fire Queen, vor ihren Augen… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Duitstalig
    • Hardcover
    22 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 13,99

    • Franstalig
    • Ebook
    • 2018

    Theodosia avait six ans quand son pays a été attaqué, et quand sa mère, la reine du Feu, a été assassinée sous ses yeux.Dix ans… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • Ebook
    • 2018

    Princesa. Prisionera. Huérfana. Rebelde.Cuando todo lo que queda de tu pasado son cenizas, debes buscar muy dentro de ti para… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com