Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
M. J. Arlidge

M. J. Arlidge

M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries. Iene Miene Mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels heeft hij al zes boeken geschreven met de... lees meer

M. J. Arlidge

M. J. Arlidge M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries. Iene Miene Mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels heeft hij al zes boeken geschreven met de intrigerende inspecteurHelen Grace in de hoofdrol, waarvan er al zes bij Boekerij in vertaling verschenen.

© Foto: Bill Waters

Wat betekent dit?

Alle artikelen van M. J. Arlidge

83 resultaten

83 resultaten

  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (199)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    7, 50
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,25

    Ebook 5,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (140)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 4,99

  • Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (119)

    Deel 2 in de bestsellerserie over Helen Grace In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

    Ebook 4,99

  • Vader was niet thuis… Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (119)

    Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (199)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    5, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (133)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    10, -
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 4,99

  • De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (50)

    Niet eerder steeg een thrillerserie zo snel in waardering als deze van M.J. Arlidge Het zevende deel in de bestsellerserie over … Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,95

    Ebook 12,99

  • Helen Grace loopt een race tegen de klok. De inzet? Haar leven
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (100)

    Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in Wie niet weg is...Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (50)

    Niet eerder steeg een thrillerserie zo snel in waardering als deze van M.J. ArlidgeVroeg in de ochtend wordt het lichaam van een… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Wat als je ergste nachtmerrie werkelijkheid wordt?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (140)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018
    (1)

    Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zitSpeelt zich af in de tijd net voor Iene miene mutteDe… Meer

    0, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • soms zou je liever sterven…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (116)

    Deel 5 in de bestsellerserie over Helen Grace Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (133)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Soms zou je liever sterven…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (116)

    Deel 5 in de bestsellerserie over Helen Grace Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 4,99

  • Helen Grace loopt een race tegen de klok. De inzet? Haar leven
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (100)

    Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in Wie niet weg is... Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,00

    Ebook 4,99

  • Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Is ze veilig en wordt er goed voor… Meer

    0, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Drie razenspannende thrillers met Helen Grace in de hoofdrol in één bundel
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (7)

    Drie spannende thrillers van dé ontdekking van 2016: M.J. Arlidge Iene miene mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos Iene miene… Meer

    19, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • In het bos schuilt iets duisters
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het meest duistere deel van de serie tot nu toeEr waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan… Meer

    19, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 06-11-2018.
  • Soms zou je liever sterven…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (116)

    Nu voor 10 euroSnelheid, gruwel en een fijne plotHelen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is… Meer

    10, -
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 04-09-2018.
  • DI Helen Grace 1
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (6)

    'This is going to be as big as Jo Nesbo' Judy Finnigan 'What a great premise!' Jeffery Deaver, New York Times bestselling author… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018
    (1)
    Vanaf
    27, -
  • DI Helen Grace 2
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (3)

    Starring returning heroine Detective Inspector Helen Grace Pop Goes the Weasel is the latest heart-stopping thriller from M.J… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 3,99

  • Ontdek nu supergoedkoop de eerste twee thrillers met Helen Grace in de hoofdrol
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (2)

    Twee nagelbijtend spannende thrillers over de fascinerende Britse inspecteur Helen Grace Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • DI Helen Grace 3
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (6)

    Sunday Times Top Ten bestseller The Doll's House is the new twisting and terrifying thriller in the Detective Inspector Helen… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,86

    Ebook 6,99