Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
M.J. Arlidge

M.J. Arlidge

M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries. Iene Miene Mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels heeft hij al zes boeken geschreven met de... lees meer

M.J. Arlidge

M.J. Arlidge M.J. Arlidge schrijft al vijftien jaar voor verschillende Britse crimeseries. Iene Miene Mutte was zijn debuut als thrillerauteur en werd lovend onthaald door pers en publiek. Inmiddels heeft hij al zes boeken geschreven met de intrigerende inspecteurHelen Grace in de hoofdrol, waarvan er al zes bij Boekerij in vertaling verschenen.

© Foto: Bill Waters

Wat betekent dit?

Alle artikelen van M.J. Arlidge

67 resultaten

67 resultaten

  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (156)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    Adviesprijs 5,99

    Je bespaart 60%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (156)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    7, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 2,39

  • Helen Grace loopt een race tegen de klok. De inzet? Haar leven
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (41)

    Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in Wie niet weg is... Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,95

    Ebook 12,99

  • Vader was niet thuis... Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (85)

    Deel 2 in de bestsellerserie over Helen Grace In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 7,99

  • Wat als je ergste nachtmerrie je thuis wordt?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (98)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 7,99

  • De wraak van een gekwetste vrouw zal genadeloos zijn…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Niet eerder steeg een thrillerserie zo snel in waardering als deze van M.J. ArlidgeVroeg in de ochtend wordt het lichaam van een… Meer

    19, 99
    Reserveer een exemplaar, beschikbaar op 17-04-2018.
  • Helen Grace loopt een race tegen de klok. De inzet? Haar leven
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (41)

    Nog nooit werd het zo persoonlijk voor Helen Grace als in Wie niet weg is...Het zesde deel in de bestsellerserie over Helen… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Soms zou je liever sterven…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (79)

    Deel 5 in de bestsellerserie over Helen Grace Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 12,99

  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (88)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 7,99

  • soms zou je liever sterven…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (79)

    Deel 5 in de bestsellerserie over Helen Grace Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk… Meer

    12, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Vader was niet thuis… Inspecteur Helen Grace krijgt te maken met een angstaanjagende seriemoordenaar
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (85)

    Met Iene Miene Mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos is Arlidge een van de grootste thrillersensaties van dit moment Lees ook… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (88)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Wat als je ergste nachtmerrie werkelijkheid wordt?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (98)

    Deel 3 in de bestsellerserie over Helen Grace Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Wie zal de volgende zijn?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (88)

    Deel 4 in de bestsellerserie over Helen Grace Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,29

    Ebook 7,99

  • Drie razenspannende thrillers met Helen Grace in de hoofdrol in één bundel
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (1)

    Drie spannende thrillers van dé ontdekking van 2016: M.J. Arlidge Iene miene mutte, Piep zei de muis en Pluk een roos Iene miene… Meer

    19, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2017
    (156)

    Deel 1 in de bestsellerserie over Helen Grace Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van… Meer

    12, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 2,39

  • DI Helen Grace 7
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)

    A desperate young woman runs through the storm. She hares up the path, hammering desperately on the front door, crying for help… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2017

    New to the police force, WPC Helen Grace is assigned to her first clear-cut case. Sure there's something sinister beneath the… Meer

    4, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2016
    (2)

    A treat for fans of DI Helen Grace: an ebook short story from Top Ten Sunday Times bestselling author M. J. Arlidge.Jodie's… Meer

    2, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • DI Helen Grace 1
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (3)

    *** Start a new crime series... now at this special price for a limited time only ***'This is going to be as big as Jo Nesbo' Judy… Meer

    9, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 4,99

  • Arlidge M. J.
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    The seventh DI Helen Grace thriller from one of the UK's most exciting thriller writers. A desperate young woman runs through the… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

  • DI Helen Grace 2
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2014
    (3)

    Starring returning heroine Detective Inspector Helen Grace Pop Goes the Weasel is the latest heart-stopping thriller from M.J… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • DI Helen Grace 6
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (2)

    'A great set-up, and Arlidge keeps the tension ratcheted up throughout' Sunday Times Crime Club Detective Inspector Helen Grace… Meer

    9, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,25

  • Ontdek nu supergoedkoop de eerste twee thrillers met Helen Grace in de hoofdrol
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (1)

    Twee nagelbijtend spannende thrillers over de fascinerende Britse inspecteur Helen Grace Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com