Marie Lu

Marie Lu

Alle artikelen van Marie Lu

213 resultaten

    • Engels
    • Paperback
    • 9780142422076
    • Druk: 1
    • april 2013
    • 305 pagina's

    ''Marie Lu's dystopian novel is a Legend in the making.''--USA Today ''Taut and exciting.''--The Los… Meer

    11 99
    Uiterlijk 3 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 7,75

    Ebook 6,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9781250785411
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 384 pagina's

    In Skyhunter, a novel laced with adrenaline and filled with nonstop action, #1 New York Times bestselling… Meer

    10 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 06-10-2020.
    Reserveer nu
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025751173
    • Druk: 1
    • maart 2012
    • 320 pagina's

    Legend speelt zich af in het Los Angeles van 2130, dat ondergelopen is na een overstroming. De 15-jarige… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 6,99

  • Finale / 3 Ebook
    legend boek
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025757366
    • Druk: 1
    • december 2015
    • 275 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Deel 3 uit de spannende Legend-serie. June en Day hebben al veel moeten opofferen voor hun land en voor… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9780141361826
    • Druk: 1
    • februari 2015
    • 368 pagina's

    Teren Santoro works for the king. As Leader of the Inquisition Axis, it is his job to seek out the Young… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, donderdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 6,99

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781524739010
    • maart 2020
    • 336 pagina's

    From #1 New York Times bestselling author Marie Lu comes a historical YA fantasy about a musical prodigy… Meer

    17 99
    Uiterlijk 2 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 8,99

  • A Legend Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9780142427552
    • Druk: 1
    • april 2014
    • 373 pagina's

    The second book in Marie Lu&;s New York Times bestselling LEGEND trilogy&;perfect for fans of THE HUNGER… Meer

    12 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, vrijdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789025873868
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 192 pagina's

    Zevende, zelfstandig te lezen deel uit de avontuurlijke serie over vier jongeren en hun magische totemdieren.… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,49

    Ebook 7,99

  • Marie Lu
    • Engels
    • Paperback
    • 9780141361840
    • Druk: 1
    • oktober 2016
    • 336 pagina's

    The thrilling finale to the New York Times bestselling Young Elites series from Marie Lu. There was once… Meer

    9 99
    Uiterlijk 6 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

    • Engels
    • E-book
    • 9780241342459
    • september 2018
    • Adobe ePub

    Return to the immersive, action-packed world of Warcross in this thrilling sequel from #1 New York Times… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Speler jager hacker pion
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000358892
    • Druk: 1
    • oktober 2017
    • 296 pagina's

    Warcross van Marie Lu Stel je voor: een virtual reality-game die de hele wereld beheerst... Voor de miljoenen… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,22

    Ebook 12,99

  • wonderkind
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025751456
    • Druk: 1
    • januari 2013
    • 400 pagina's

    Na een succesvolle lancering van het eerste deel in de Legend-serie brengen we nu met trots het tweede… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 7,99

  • Marie Lu
    • Engels
    • Paperback
    • 9780141361833
    • Druk: 2 ed
    • oktober 2015
    • 416 pagina's

    Adelina Amouteru's heart is set on revenge. Now known and feared as the White Wolf, she and her sister… Meer

    9 99
    Uiterlijk 6 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 6,99

  • A Legend Novel
    • Engels
    • Paperback
    • 9781250258045
    • oktober 2019
    • 384 pagina's

    "Eden Wing is a brilliant student. He's about to graduate a year early from Ross University of the Sciences,… Meer

    10 99
    Uiterlijk 3 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 10,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780241342442
    • juni 2019
    • 352 pagina's

    Return to the immersive, action-packed world of Warcross in this thrilling sequel from #1 New York Times… Meer

    10 99
    Uiterlijk 6 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789025751463
    • Druk: 1
    • september 2014
    • 384 pagina's

    Deel 3 uit de spannende Legend-serie. June en Day hebben al veel moeten opofferen voor hun land en voor… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,00

    Ebook 7,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780425287965
    • september 2016

    The complete collection of Marie Lu's bestselling Legend trilogy: Legend, Prodigy, and Champion. Additional… Meer

    32 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 05-10-2020.
    Reserveer nu
  • Legend Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025751517
    • Druk: 1
    • mei 2012
    • 239 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Legend speelt zich af in het Los Angeles van 2130, dat ondergelopen is na een overstroming. De 15-jarige… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789025754211
    • Druk: 1
    • januari 2013
    • 291 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Na een succesvolle lancering van het eerste deel in de Legend-serie brengen we nu met trots het tweede… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • player, hunter, hacker, pawn
    • Engels
    • Paperback
    • 9781524741716
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 368 pagina's

    From #1 New York Times bestselling author Marie Lu—when a game called Warcross takes the world by storm,… Meer

    11 99
    Uiterlijk 2 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 6,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789025762483
    • september 2015
    • Verteller: Sjoerd Meijer | Verteller: Fransje Broekema
    • Speelduur: 08:34:46

    Legend speelt zich af in het Los Angeles van 2130, dat ondergelopen is na een overstroming. De 15-jarige… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 6,99

  • Warcross Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9780241321454
    • september 2017
    • Adobe ePub

    For the millions who log in every day, Warcross isn't just a game - it's a way of life. Struggling to… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Legend/Prodigy/Champion
    • Engels
    • Boxset paperback
    • 9780399166679
    • Druk: 1
    • november 2013
    • 1088 pagina's

    The complete collection of Marie Lu's bestselling Legend trilogy: Legend, Prodigy, and Champion. Additional… Meer

    45 99
    Uiterlijk 7 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Engels
    • Paperback
    • 9780241321447
    • juni 2018
    • 368 pagina's

    From #1 New York Times bestselling author Marie Lu - when a game called Warcross takes the world by storm,… Meer

    9 99
    Uiterlijk 6 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 6,99