Maz Evans

Alle artikelen van Maz Evans

24 resultaten

  • De ontsnapping van Thanatos
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789030504092
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 384 pagina's

    Wanneer het jongetje Elliot per ongeluk betrokken raakt bij een ongeluk in de wereld van de Griekse Goden,… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789463850018
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 372 pagina's

    De gezondheid van Elliots moeder is slecht en op school gaat het ook al niet best. Met de Chaotische… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,75
    • Engels
    • Paperback
    • 9781910655412
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 384 pagina's

    The first book in the hilarious bestselling WHO LET THE GODS OUT series, shortlisted for the Waterstones… Meer

    7 79
    Uiterlijk 14 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 5,69

    • Engels
    • E-book
    • 9781911490173
    • april 2018
    • Adobe ePub

    Elliot's life is spiralling out of control and his mum's health is worsening. The gods are determined… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781910655641
    • februari 2017
    • Adobe ePub

    A shooting star crashes to earth and changes Elliot's life forever. The star is Virgo - a young Zodiac… Meer

    5 69
    Adviesprijs 6,99

    Je bespaart 19%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781528811828
    • april 2018
    • Speelduur: 06:42:57

    Elliot's life is spiralling out of control. He's been suspended from school, his ex-convict dad is useless… Meer

    14 62
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781510053823
    • februari 2017
    • Speelduur: 07:30:00

    Elliot's mum is ill and his home is under threat, but a shooting star crashes to earth and changes his… Meer

    15 25
    Adviesprijs 15,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
    • Engels
    • E-book
    • 9781911490876
    • februari 2019
    • Adobe ePub

    **The fourth and final book in the hilarious bestselling WHO LET THE GODS OUT series; perfect for fans… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781510076310
    • augustus 2017
    • Speelduur: 06:59:20

    Elliot Hooper's troubles are far from over: his mum's health worsens, he's struggling at school, and… Meer

    15 25
    Adviesprijs 15,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
    • Engels
    • Luisterboek op CD
    • 9781510076303
    • augustus 2017
    • 6 pagina's

    Elliot Hooper's troubles are far from over: his mum's health worsens, he's struggling at school, and… Meer

    23 -
    Uiterlijk 17 augustus in huis
    Verkoop door MyBoeken.nl
    In winkelwagen
  • Who Let the Gods Out? 2
    • Engels
    • Paperback
    • 9781910655993
    • april 2018
    • 384 pagina's

    The third book in the hilarious bestselling WHO LET THE GODS OUT series; perfect for fans of David Solomons!… Meer

    8 69
    Uiterlijk 14 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
  • Who Let the Gods Out? 4
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781528848527
    • Druk: Unabridged ed
    • februari 2019
    • Speelduur: 05:47:27

    In the series finale of Maz Evans' bestselling Who Let the Gods Out? series, Elliot faces his darkest… Meer

    14 62
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
  • Eroe cercasi Ebook
    • Italiaanstalig
    • E-book
    • 9788852094361
    • juli 2019
    • Adobe ePub

    Elliot e la sua amica Virgo sono alle prese con una missione della massima importanza: devono recuperare… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781501952661
    • februari 2017
    • Verteller: Maz Evans
    • Speelduur: 07:16:31

    In the tradition of Chris Grabenstein, Stuart Gibbs, and Pseudonymous Bosch, a hilarious and action-packed… Meer

    19 62
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 5,69

    • Franstalig
    • E-book
    • 9782092574973
    • augustus 2018
    • Adobe ePub

    Des aventures chaotiques et loufoques aux côtés des dieux grecs ! Résumé : Lorsque la jeune déesse de… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783646928853
    • maart 2017
    • Adobe ePub

    Krawumms! Bruchlandung im Kuhstall – so hatte Virgo sich ihre Mission auf der Erde nicht vorgestellt.… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Paperback
    • 9781910655511
    • Druk: 1
    • augustus 2017
    • 384 pagina's

    The second book in the hilarious bestselling WHO LET THE GODS OUT series; perfect for fans of David Solomons!… Meer

    8 89
    Uiterlijk 14 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Duitstalig
    • Luisterboek
    • 9783844915952
    • maart 2017
    • Speelduur: 05:14:51

    Auch das noch! Eigentlich hat Elliot genug Probleme: Seine Mutter ist krank, sie stehen vor dem Bankrott… Meer

    10 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783646930580
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • Adobe ePub

    Mega Anti-Bumm! Eigentlich sind Elliot, Sternbild-Mädchen Virgo und die griechischen Götter ein unschlagbares… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783646925111
    • Druk: 1
    • februari 2019
    • -6283

    Hintern hoch! Die Götter auf großer Odyssee. Dass Elliot sein Zuhause mit jeder Menge griechischer Götter… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • E-book
    • 9781911077572
    • augustus 2017
    • Adobe ePub

    Elliot and Virgo's troubles are far from over: death-daemon Thanatos and his scary mum are at large and… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783646921595
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • -6283

    Eigentlich müsste sich Elliot inzwischen an Chaos gewöhnt haben. Seit Virgo, das Sternbild-Mädchen, vor… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Who Let the Gods Out? 4
    • Engels
    • Paperback
    • 9781911077008
    • Druk: Unabridged ed
    • februari 2019
    • 320 pagina's

    The fourth and final book in the hilarious bestselling WHO LET THE GODS OUT series; perfect for fans… Meer

    8 69
    Uiterlijk 14 augustus in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781338065565
    • Druk: 1
    • maart 2017
    • 320 pagina's

    Elliot Hooper wants nothing more than for him and his mother to have a regular life. Then a goddess of… Meer

    17 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 5,69