Muna Shehadi

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Muna Shehadi

8 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    De drie dochters van filmster Jillian Croft en haar beroemde echtgenoot Daniel groeien op in weelde, ook na de tragische dood van… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Eve Moore is toe aan iets nieuws: ze heeft een vaste maar saaie relatie en een baan die haar geen voldoening meer geeft. Daarnaast… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    De drie dochters van filmster Jillian Croft en haar beroemde echtgenoot Daniel groeien op in weelde, ook na de tragische dood van… Meer

    12 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,25

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Eve Moore is toe aan iets nieuws: ze heeft een vaste maar saaie relatie en een baan die haar geen voldoening meer geeft. Daarnaast… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2020

    Het leven van Olivia Croft staat op zijn kop. Na weer een vergeefse auditie en het stopzetten van haar tv-show heeft ze haar… Meer

    19 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 17-03-2020.
  • A compelling novel of family secrets, romance and self-discovery
    • Engelstalig
    • Paperback

    Private Lies begins the stunning Fortune's Daughters trilogy by Muna Shehadi, in which three sisters discover, after her death,… Meer

    18 94
    Uiterlijk 16 december in huis
    Verkoop door Paagman.nl

    Ebook 1,99

  • Private Lies Ebook
    An utterly gripping novel of family secrets and sweeping romance
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    'Captures your interest straightaway' 5* reader review'I adored this...so many twists and turns. I recommend this book highly' 5*… Meer

    1 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A compelling novel of family secrets, romance and self-discovery
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    A compelling read of family secrets, romance, and self-discovery, perfect for fans of Lucinda Riley and Santa Montefiore… Meer

    12 72
    1 - 2 weken
    Verkoop door Wordery

    Ebook 1,99