Robert Bryndza

Robert Bryndza

"Robert Bryndza (1979) is acteur en schrijver. Hij werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije met zijn partner. Zijn boeken met Erika Foster in de hoofdrol zijn over de hele wereld bestsellers. Het eerste boek met Erika Foster in de hoofdrol is Het meisje in het ijs. <br> <br>Foto:© Petr Kozlík <br> <br>Lees <a rel="nofollow">hier</a> het interview met Robert Bryndza"

Alle artikelen van Robert Bryndza

154 resultaten

  • Een Kate Marshall-thriller
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313468
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een Kate Marshall-thriller
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590119
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 320 pagina's

    Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als… Meer

    20 99
    Uiterlijk 11 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,64

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314175
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • Adobe ePub

    Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 1 van de Kate Marshall-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588819
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 400 pagina's

    Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert Bryndza… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,99

    Ebook 11,99

  • Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312874
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 337 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’… Meer

    7 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 33%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402312881
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 303 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza… Meer

    10 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 8%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311501
    • Druk: 1
    • oktober 2018
    • 363 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309782
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • 368 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen,… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022588598
    • Druk: 4
    • oktober 2019
    • 368 pagina's

    ‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax… Meer

    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311587
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 357 pagina's
    • Adobe ePub

    Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402311112
    • Druk: 1
    • juni 2018
    • 357 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586440
    • Druk: 4
    • mei 2019
    • 384 pagina's

    ‘Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend… Meer

    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589557
    • Druk: 5
    • mei 2020
    • 368 pagina's

    Deel 4 in de Erika Foster-serie Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… Als het… Meer

    10 99
    Uiterlijk 11 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,75

    Ebook 7,99

  • Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590607
    • Druk: 8
    • september 2020
    • 352 pagina's

    Het vijfde boek met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, nu voor maar € 11 Als een gehavende koffer… Meer

    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,49

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022585108
    • Druk: 8
    • oktober 2018
    • 384 pagina's

    Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen,… Meer

    11 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586723
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • Verteller: Inge Ipenburg
    • 336 pagina's

    ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,99

    Ebook 10,99

  • Shadow Sands Ebook
    The heart-racing new Kate Marshall thriller
    • Engels
    • E-book
    • 9780751572766
    • november 2020
    • Adobe ePub

    THE UNMISSABLE NEW THRILLER FROM THE INTERNATIONALLY BESTSELLING AUTHOR OF THE GIRL IN THE ICE AND NINE… Meer

    5 49
    Adviesprijs 5,99

    Je bespaart 8%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781838887049
    • januari 2020
    • Adobe ePub

    Three totally gripping crime thrillers from USA Today and Wall Street Journal bestselling author Robert… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022587355
    • Druk: 7
    • januari 2021
    • Verteller: Inge Ipenburg
    • 336 pagina's

    ‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza… Meer

    11 -
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 09-06-2021.
  • Een Kate Marshall-thriller
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052863597
    • maart 2021

    Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • The thrilling first book in a brand-new, electrifying crime series
    • Engels
    • Paperback
    • 9780751572735
    • juni 2020
    • 416 pagina's

    'The perfect book for Erika Foster fans. It has all the same vibes - but MORE. I actually think this… Meer

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Dark Water Ebook
    A gripping serial killer thriller
    • Engels
    • E-book
    • 9781786810687
    • oktober 2016
    • Adobe ePub

    Beneath the water the body sank rapidly. She would lie still and undisturbed for many years but above… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • E-book
    • 9781786819819
    • februari 2019
    • -6155

    Discover the first three heart-racing crime thrillers in the number one, multi-million-copy bestselling… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052862255
    • februari 2020
    • Speelduur: 10:19:19

    Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 10,99