Robert Bryndza

Robert Bryndza

"Robert Bryndza (1979) is acteur en schrijver. Hij werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije met zijn partner. Zijn boeken met Erika Foster in de hoofdrol zijn over de hele wereld bestsellers. Het eerste... lees meer

Robert Bryndza

Robert Bryndza "Robert Bryndza (1979) is acteur en schrijver. Hij werd in Groot-Brittannië geboren, en woont tegenwoordig in Slowakije met zijn partner. Zijn boeken met Erika Foster in de hoofdrol zijn over de hele wereld bestsellers. Het eerste boek met Erika Foster in de hoofdrol is Het meisje in het ijs.

Foto:© Petr Kozlík

Lees hier het interview met Robert Bryndza"

Alle artikelen van Robert Bryndza

106 resultaten

  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2020

    Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodigVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeOp een ijzig… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Ook los te lezen
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans… Meer

    5 99
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 25%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2020

    Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodigVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeOp een ijzig… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,49

    Ebook 11,99

  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Onderdeel van de serie Erika Foster. Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van… Meer

    5 99
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 25%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans… Meer

    10 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    Ebook 5,99

  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… ook los te lezen
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.'… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.'… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 11,99

  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar… Meer

    10 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,49

    Ebook 11,99

  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    "De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een… Meer

    10 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

  • Nine Elms Ebook
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    Robert Bryndza is ready to take the world by bestselling storm again with the introduction of Kate Marshall, a woman with a dark… Meer

    4 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2018

    Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Erika Foster. Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, maandag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,39

    Ebook 5,99

  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2020

    Deel 4 in de Erika Foster-serie"Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.'… Meer

    10 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 12-05-2020.
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2020

    ''Three totally gripping crime thrillers from USA Today and Wall Street Journal bestselling author Robert Bryndza. Detective Erika… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2020

    Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2019

    Deel 4 in de Erika Foster-serie 'Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.'… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen.iVoor de fans… Meer

    15 -
    Uiterlijk 26 februari in huis
    Verkoop door Boeken-tip
    Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 5,99

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    Discover the first three heart-racing crime thrillers in the number one, multi-million-copy bestselling series. Introducing… Meer

    8 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2020

    Deel 5 in de Erika Foster-serie 'Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.' Trouw over Het meisje… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • An absolutely gripping crime thriller
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    To commit the perfect murder, you need the perfect cover. On a cold icy morning, a mother wakes to find her daughter's… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com