Sarah J. Maas

Sarah J. Maas

"Sarah J. Maas (1986) is de auteur van de internationale bestsellerseries <a rel="nofollow">De glazen troon</a> en <a rel="nofollow">Hof van doorns en rozen</a>. Het eerste deel van De glazen troon schreef ze toen ze nog maar zestien jaar oud was. Maas groeide op in New York, maar woont tegenwoordig in Pennsylvania. Ze houdt van sprookjes en ballet, is gek op thee en kijkt veel te veel tv. Als ze niet aan het schrijven is, wandelt ze graag met haar man en hond. Sarah deed de opleiding Creative Writing en studeerde in 2008 cum laude af. <br> <br>Het eerste deel van de Throne of Glass-serie verscheen in 2012. Het eerste deel van A Court of Thorns and Roses verscheen in 2015. Elk deel van de Hof van doorns en rozen-serie stond op nummer 1 in de New York Times bestsellerlijst en werd al verslonden door duizenden fans. De boeken van Sarah J. Maas verschijnen in meer dan 30 landen en er zijn miljoenen exemplaren van verkocht. "

Alle artikelen van Sarah J. Maas

210 resultaten

  • Prequel van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590638
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 416 pagina's

    Prequel serie Glazen troon met gratis opbergbox voor de hele serie Geen voorkennis van de serie vereist,… Meer

    20 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,50

    Ebook 12,99

  • Hof van doorns en rozen / Hof van mist en woede / Hof van vleugels en verwoesting
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000359028
    • Druk: 1
    • april 2018
    • 1536 pagina's

    Onderdeel van de serie Hof van Doorns en Rozen. Hof van doorns en rozen cadeaubox van Sarah J. Maas De… Meer

    21 50
    Op voorraad

    Voor 12:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door BoekXL.nl
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,99
  • Deel 1 in de Crescent City- serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589403
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 936 pagina's

    De nieuwe serie van wereldwijde bestsellerauteur Sarah J. Maas Crescent City is een bruisende, moderne… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 14,99

  • Sarah J. Maas
    • Engels
    • Paperback
    • 9781526610126
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 648 pagina's

    Half-Fae, half-human Bryce Quinlan loves her life. Every night is a party and Bryce is going to savour… Meer

    14 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,90

    Ebook 13,99

  • Deel 1 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580264
    • Druk: 6
    • maart 2017
    • 360 pagina's

    Ze wordt door twee mannen bemind Het hele land vreest haar Alleen zij kan het koninkrijk redden Celaena… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,00

    Ebook 5,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000360475
    • Druk: 1
    • mei 2018
    • 224 pagina's

    Hof van doorns en rozen novelle van Sarah J. Maas Duik opnieuw in de meeslepende wereld van Hof van doorns… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315219
    • Druk: 1
    • juli 2020
    • 385 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Geen voorkennis van de serie vereist, dus perfect voor nieuwe lezers Celaena Sardothien is Adarlans meest… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Paperback
    • 9781619635180
    • Druk: 1
    • mei 2016
    • 448 pagina's

    THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER Perfect for fans of Kristin Cashore and George R.R. Martin, this… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 10,00
  • Deel 2 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402301960
    • Druk: 1
    • juli 2014
    • 365 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon. In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 4 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308778
    • Druk: 1
    • maart 2017
    • 604 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 2 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580288
    • Druk: 5
    • maart 2017
    • 376 pagina's

    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon. In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 12,99

  • Deel 7 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022582886
    • Druk: 1
    • april 2019
    • 928 pagina's

    Het epische slotdeel van de Glazen troon-serie! Tv-serie in de maak door de producenten van de succesvolle… Meer

    27 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 14,99

  • Deel 4 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580271
    • Druk: 1
    • maart 2017
    • 640 pagina's

    Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 20,00

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789000348282
    • Druk: 1
    • februari 2016
    • 378 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Onderdeel van de serie Hof van Doorns en Rozen. Het bos waarin de negentienjarige Feyre woont is in de… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314540
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 791 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    De nieuwe serie van wereldwijde bestsellerauteur Sarah J. Maas Crescent City is een bruisende, moderne… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Deel 3 van de Glazen troon-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022580295
    • Druk: 2
    • maart 2017
    • 512 pagina's

    Celaena Sardothien heeft de gevechten op leven en dood overleefd, maar tegen een zeer hoge prijs. Hoewel… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,00

    Ebook 12,99

  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460239465
    • Druk: 1
    • april 2014
    • 445 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Ze wordt door twee mannen bemindHet hele land vreest haarAlleen zij kan het koninkrijk redden Celaena… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9781408890325
    • mei 2018
    • 272 pagina's

    A gorgeously written tale as lush and romantic as it is ferocious ... Absolutely spellbinding - New York… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 10,99

  • Een erfenis stelt haar voor de ultieme keuze, redt ze zichzelf of het koninkrijk?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402306705
    • Druk: 1
    • juli 2016
    • 503 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Internationale fantasysensatie; Sarah J. Maas was in 2015 Goodreads Choice Winner for Best Young Adult… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engels
    • Paperback
    • 9781526617163
    • juni 2020
    • 656 pagina's

    Feyre survived Amarantha's clutches to return to the Spring Court - but at a steep cost. Though she now… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,90
    • Engels
    • Paperback
    • 9781526605399
    • juni 2020
    • 448 pagina's

    Passionate, violent, sexy and daring ... A true page-turner - USA Today Feyre is a huntress. And when… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
  • Throne of Glass #1
    • Engels
    • E-book
    • 9781408832349
    • Druk: 1
    • augustus 2012
    • 432 pagina's
    • Adobe ePub

    Meet Celaena Sardothien. Beautiful. Deadly. Destined for greatness. In the dark, filthy salt mines of… Meer

    6 89
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 14%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Sarah J. Maas
    • Engels
    • Paperback
    • 9781408857908
    • Druk: 1
    • mei 2017
    • 720 pagina's

    A gorgeously written tale as lush and romantic as it is ferocious ... Absolutely spellbinding - New York… Meer

    15 15
    Uiterlijk 13 augustus in huis
    Verkoop door Books2Anywhere
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

  • ook los te lezen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402308914
    • Druk: 1
    • februari 2018
    • 656 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Wereldwijd zijn er al ruim 6,3 miljoen boeken verkocht van Sarah J. Maas In Toren van de dageraad volgen… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.