Let op: door enorme drukte kan je pakketje helaas een dag langer onderweg zijn.

Sarah J. Maas

Sarah J. Maas

Sarah J. Maas (1986) is de auteur van de internationale bestsellerseries De glazen troon en Hof van doorns en rozen . Het eerste deel van De glazen troon schreef ze toen ze nog maar zestien jaar oud was. Maas groeide op in New... lees meer

Sarah J. Maas

Sarah J. Maas Sarah J. Maas (1986) is de auteur van de internationale bestsellerseries De glazen troon en Hof van doorns en rozen. Het eerste deel van De glazen troon schreef ze toen ze nog maar zestien jaar oud was. Maas groeide op in New York, maar woont tegenwoordig in Pennsylvania. Ze houdt van sprookjes en ballet, is gek op thee en kijkt veel te veel tv. Als ze niet aan het schrijven is, wandelt ze graag met haar man en hond. Sarah deed de opleiding Creative Writing en studeerde in 2008 cum laude af.

Het eerste deel van de Throne of Glass-serie verscheen in 2012. Het eerste deel van A Court of Thorns and Roses verscheen in 2015. Elk deel van de Hof van doorns en rozen-serie stond op nummer 1 in de New York Times bestsellerlijst en werd al verslonden door duizenden fans. De boeken van Sarah J. Maas verschijnen in meer dan 30 landen en er zijn miljoenen exemplaren van verkocht.

Alle artikelen van Sarah J. Maas

180 resultaten

  • Deel 7 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Het epische slotdeel van de Glazen troon-serie!Tv-serie in de maak door de producenten van de succesvolle series Grey's Anatomy en… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 1 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Celaena wordt voor de keuze gesteld: óf haar leven slijten in de gevangenis, óf deelnemen aan een toernooi waarvan de winnaar de… Meer

    12 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 5,99

  • Deel 7 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Het epische slotdeel van de Glazen troon-serie!Tv-serie in de maak door de producenten van de succesvolle series Grey's Anatomy en… Meer

    27 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,75

    Ebook 14,99

  • ook los te lezen
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    Ze wordt door twee mannen bemindHet hele land vreest haarAlleen zij kan het koninkrijk redden Celaena wordt voor de keuze gesteld:… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 3 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Celaena Sardothien heeft de gevechten op leven en dood overleefd, maar tegen een zeer hoge prijs. Hoewel ze niets liever wil dan… Meer

    21 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Discover the worldwide phenomenon of the Throne of Glass series in this gorgeous 8-book hardcover box set, complete with an… Meer

    115 -
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 102,00
  • Deel 2 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon.In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt in een onontwarbare kluwen van… Meer

    21 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Sarah J. Maas
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2012

    Meet Celaena Sardothien.Beautiful. Deadly. Destined for greatness.In the dark, filthy salt mines of Endovier, an eighteen-year-old… Meer

    8 69
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50
  • Deel 4 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar weggenomen. Toch dwingen de omstandigheden haar terug te keren naar Adarlan… Meer

    21 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • INTERNATIONAL BESTSELLER
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    The breathtaking conclusion to #1 New York Times bestselling author Sarah J. Maas's epic Throne of Glass seriesAelin Galathynius's… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Deel 6 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Wereldwijd zijn er al ruim 6,3 miljoen boeken verkocht van Sarah J. MaasIn Toren van de dageraad volgen we het verhaal van Chaol… Meer

    22 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,25

    Ebook 12,99

  • Deel 5 van de Glazen troon-serie (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het vijfde deel in de populaire Glazen troon-serie neemt ons verder mee op Aelins epische reis en bouwt op naar een cliffhanger… Meer

    22 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 20,00

    Ebook 12,99

  • novelle
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Hof van Doorns en Rozen. Hof van doorns en rozen novelle van Sarah J. MaasDuik opnieuw in de meeslepende… Meer

    17 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 11,99

  • Hof van doorns en rozen / Hof van mist en woede / Hof van vleugels en verwoesting
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Onderdeel van de serie Hof van Doorns en Rozen. Hof van doorns en rozen cadeaubox van Sarah J. MaasDe complete trilogie in een… Meer

    35 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 32,95
  • Sarah J. Maas
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013

    The sensational sequel to Sarah J. Maas' acclaimed YA fantasy debut, }Throne Of Glass{. 18-year-old Celaena Sardothien is about to… Meer

    10 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95
  • Deel 2 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014

    Het spannende en romantische vervolg op De glazen troon. In De donkere kroon raakt Celaena verstrikt in een onontwarbare kluwen… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • The Throne of Glass Novellas
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    Celaena Sardothien is Adarlan's most feared assassin. As part of the Assassin's Guild, she's sworn to her master, Arobynn Hamel,… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,30

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    THE INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLERPerfect for fans of Kristin Cashore and George R.R. Martin, this first book in a sexy and… Meer

    11 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 8,40

    Ebook 9,30

  • ook los te lezen
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Wereldwijd zijn er al ruim 6,3 miljoen boeken verkocht van Sarah J. MaasIn Toren van de dageraad volgen we het verhaal van Chaol… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Sarah J. Maas
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Discover the untold story of Chaol's journey to the southern continent in this companion novel to the Throne of Glass series by #1… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,99

  • Een erfenis stelt haar voor de ultieme keuze, redt ze zichzelf of het koninkrijk?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    Internationale fantasysensatie; Sarah J. Maas was in 2015 Goodreads Choice Winner for Best Young Adult Fantasy Celaena… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • A Court of Thorns and Roses / A Court of Mist and Fury / Court of Wings and Ruin
    • Engelstalig
    • Boxed Set
    • 2017

    Discover the #1 New York Times bestselling A Court of Thorns and Roses series by Sarah J. Maas in this stunning three-book box set… Meer

    27 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 25,00
  • Throne of Glass #3
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014

    Celaena has survived deadly contests and shattering heartbreak—but at an unspeakable cost. Now, she must travel to a new land to… Meer

    10 99
    Op voorraad

    Nu besteld, vrijdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 9,30

  • A companion tale to the #1 New York Times bestselling A Court of Thorns and Roses
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    Return to Feyre, Rhys and their Court of Dreams in this lighter novella that picks up where A Court of Wings and Ruin left off… Meer

    9 99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 8,99