Stephen Chbosky

Stephen Chbosky

Stephen Chbosky is geboren op 25 januari 1970. Hij is screenwriter, regisseur en schrijft boeken. Chbosky werd geboren in Pittsburgh, Pennsylvania en groeide op in Upper St. Clair, Pennsylvania. Chbosky heeft een zus en is katholiek opgevoed. Als tiener hield Chbosky van boeken die een goede mix bevatte van klassiek, horror en fantasy. Hij studeerde aan de Universiteit van Zuid-Californië in screenwriting. In 1994 was hij bezig met een totaal ander boek toen hij de volgende zin schreef: “I guess that’s just one of the perks of being a wallflower”. Deze zin zette hem aan het denken en inspireerde hem uiteindelijk tot het schrijven van The Perks of Being A Wallflower (De belevenissen van een muurbloem in het Nederlands) in 1999. Het boek bleek een groot succes. In 2012 verscheen er een verfilming van het boek, waarbij Chbosky het script schreef. In 2014 werd bekend dat Chbosky meewerkt aan het schrijven van het script voor de live-action film van Beauty and the Beast. Hiernaast heeft hij ook aan andere films en tv-series gewerkt, waaronder Jericho en was hij voor meerdere films de screenwriter, waaronder Rent en Allegiant, de derde film van de Divergent trilogie. Momenteel woont Chbosky in Los Angeles, Californië.

Alle artikelen van Stephen Chbosky

48 resultaten

  • the most moving coming-of-age classic
    • Engels
    • Paperback
    • 9781471180811
    • Druk: Anniversary Edition
    • september 2019
    • 256 pagina's

    Now in a special edition to mark the twentieth anniversary of a beloved cult classic! Read the bestselling… Meer

    10 36
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 7,90

    Ebook 12,80

  • the most moving coming-of-age classic
    • Engels
    • Losbladig
    • 9781847394071
    • Druk: 1
    • februari 2009
    • 240 pagina's

    A powerful and perceptive coming-of-age story, in the tradition of The Catcher in the Rye, from a talented… Meer

    8 33
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 12,80

    • Engels
    • Paperback
    • 9781451696196
    • Druk: Media Tie-In ed.
    • augustus 2012
    • 224 pagina's

    Read the cult-favorite coming of age story that takes a sometimes heartbreaking, often hysterical, and… Meer

    12 99
    Uiterlijk 2 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 12,80

    • Engels
    • Losbladig
    • 9781471116148
    • Druk: 1
    • december 2012
    • 240 pagina's

    A powerful and perceptive coming-of-age story, in the tradition of The Catcher in the Rye, from a talented… Meer

    6 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 12,80

  • 20th Anniversary Edition
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781982110994
    • september 2019
    • 240 pagina's

    Now in a special edition to mark the twentieth anniversary of a beloved cult classic! Read the #1 New… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 12,80

    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Amaray
    • Engels
    • 100:00 minuten
    • 2012
    • 18 mei 2013
    • Paradiso Home Entertainment

    Een ontroerend drama over de prachtige hoogtepunten en verschrikkelijke dieptepunten op de weg van tiener… Meer

    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

  • Een hartverwarmend verhaal
    • DVD
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 109:00 minuten
    • 2017
    • Belga Films

    August Pullman is geboren met een vervormd gezicht. Op zijn tiende kan hij eindelijk naar een gewone… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Engels
    • Paperback
    • 9780671027346
    • Druk: Media Tie-In ed.
    • februari 1999
    • 256 pagina's

    Charlie is a shy and introspective boy, a wallflower always standing on the edge of the action. He encounters… Meer

    13 99
    Uiterlijk 2 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 12,80

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789044617368
    • Druk: 1
    • februari 2011
    • 253 pagina's

    Charlie gaat naar de bovenbouw. Hij is zeker geen sukkel, maar populair is hij ook niet. Zijn verlegen,… Meer

    6 50

    Ebook 9,99

  • The new novel from the author of The Perks Of Being a Wallflower
    • Engels
    • E-book
    • 9781409184836
    • oktober 2019
    • Adobe ePub

    'Astonishing ... Genius ... A masterpiece' EMMA WATSON 'Haunting and thrilling' JOHN GREEN, author of… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789400510319
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 768 pagina's

    Een huiveringwekkende, beklemmende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo Ishiguro. Een… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Nu besteld, zaterdag in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 14,99

    • Engels
    • E-book
    • 9781439122433
    • Druk: Media tie-in
    • juni 2010
    • 224 pagina's
    • Adobe ePub

    Read the cult-favorite coming of age story that takes a sometimes heartbreaking, often hysterical, and… Meer

    12 80
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • The new novel from the author of The Perks Of Being a Wallflower
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409184829
    • november 2020
    • 720 pagina's

    Kate Reese is a single mother fleeing an abusive relationship by starting over in a new town, with her… Meer

    10 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 26-11-2020.
    Reserveer nu
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044977400
    • Druk: 2
    • oktober 2019
    • 781 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een huiveringwekkende, beklemmende, aangrijpende thriller voor de liefhebbers van Stephen King en Kazuo… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • The new novel from the author of The Perks Of Being a Wallflower
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781409184805
    • oktober 2019
    • 720 pagina's

    'Astonishing ... Genius ... A masterpiece' EMMA WATSON 'Haunting and thrilling' JOHN GREEN, author of… Meer

    21 99
    Uiterlijk 1 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

    • BLURAY
    • 1 stuk(s)
    • Engels
    • 113:00 minuten
    • 2017
    • Belga Films

    August Pullman is geboren met een vervormd gezicht. Op zijn tiende kan hij eindelijk naar een gewone… Meer

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Meer verkopers vanaf 13,99
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044621600
    • Druk: Heruitgave
    • juli 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    Charlie gaat naar de bovenbouw. Hij is zeker geen sukkel, maar populair is hij ook niet. Zijn verlegen,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409184812
    • Druk: 1
    • januari 2019
    • 800 pagina's

    Kate Reese is a single mother fleeing an abusive relationship by starting over in a new town, with her… Meer

    15 99
    Uiterlijk 1 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 9,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9783464360002
    • 184 pagina's
    13 99
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 12,80

  • Perks of Being a Wallflower - German
    • Duitstalig
    • Paperback
    • 9783453267510
    • Druk: 1
    • 283 pagina's

    Charlie ist sechzehn, er ist in seinem ersten Jahr in der Highschool und hat die Probleme, die man in… Meer

    14 99
    Uiterlijk 30 september in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 10,99

  • Library Edition
    • Engels
    • Luisterboek op CD
    • 9781549154058
    • oktober 2019

    Christopher is seven years old. Christopher is the new kid in town. Christopher has an imaginary friend.… Meer

    124 -
    Verwacht over 8 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

  • Roman
    • Duitstalig
    • E-book
    • 9783641066369
    • september 2011
    • Adobe ePub

    Charlie ist sechzehn, er ist in seinem ersten Jahr in der Highschool und hat die Probleme, die man in… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • 20th Anniversary Edition with a New Letter from Charlie
    • Engels
    • Hardcover
    • 9781432878610
    • september 2020
    • 369 pagina's
    28 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Spaanstalig
    • Paperback
    • 9781476732459
    • Druk: 1
    • februari 2013
    • 259 pagina's

    Charlie struggles to cope with the complex world of high school as he deals with the confusions of sex… Meer

    14 99
    Uiterlijk 2 oktober in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen