Tahereh Mafi

Tahereh Mafi

Tahereh Mafi is an Iranian-American, New York Times and USA Today best selling author based in Santa Monica, California. She is known for writing young adult fiction. (Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative... lees meer

Tahereh Mafi

Tahereh Mafi Tahereh Mafi is an Iranian-American, New York Times and USA Today best selling author based in Santa Monica, California. She is known for writing young adult fiction.

(Bron: Wikipedia. Beschikbaar onder de licentie Creative Commons Naamsvermelding/Gelijk delen.)

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Tahereh Mafi

124 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Juliette is iedereen kwijt. Na haar vrij rampzalig verlopen periode als opperbevelhebber is ze ontvoerd en bevindt ze zich ergens… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    The breath-taking and heart-pounding fifth instalment in the incredible New York Times and UK kindle bestselling SHATTER ME… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Kenji is favoriet bij veel lezers, en een novelle vanuit zijn perspectief kon dan ook niet uitblijven. Schaduw me speelt zich af… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Shatter Me, Unravel Me, Ignite Me
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    My touch is power.The first three novels in Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me series(Shatter Me, Unravel Me,… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Dit Perzische sprookje begint op een ijzig koude avond...Laylee woont in het magische Welkwoud, waar de bewoners een gouden huid… Meer

    10, -
    Adviesprijs 19,50

    Je bespaart 49%

    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Juliette dacht dat ze had gewonnen. Ze nam Sector 45 over, werd benoemd tot opperbevelhebber en heeft haar grote liefde aan haar… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,99

    Ebook 9,99

  • Shatter Me #1
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2012

    "You can't touch me," I whisper.I'm lying, is what I don't tell him.He can touch me, is what I'll never tell him.But things happen… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,05
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Juliette and Warner's story continues in the thrilling fifth installment of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me… Meer

    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2019

    Fan favorite character Kenji Kishimoto narrates t****his gripping companion novella to Tahereh Mafi's New York Times bestselling… Meer

    5, 67
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014

    Verspinter me'JIJ KOMT ALTIJD EERST, EN ALLE ANDEREN PAS DAARNA.DAT ZAL NOOIT VERANDEREN.'Adam heeft veel om over na te denken… Meer

    9, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 4,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    Juliette and Warner’s story continues in the thrilling fifth installment of Tahereh Mafi’s New York Times bestselling Shatter Me series… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2012

    'Je kunt me niet aanraken,' fluister ik. Ik lieg, maar dat zeg ik niet. Hij kan me aanraken, maar dat zal ik nooit vertellen. Raak… Meer

    Vanaf
    11, -
  • Shatter Me novellas
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014

    Perfect for fans of Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me trilogy, this book collects her two companion novellas,… Meer

    9, 69
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het vierde deel in de meeslepende Touching Juliette-serie! Juliette dacht dat ze had gewonnen. Ze nam Sector 45 over, werd benoemd… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Books 1-4
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    The first four novels in Tahereh Mafi's New York Times bestselling Shatter Me series (Shatter Me, Unravel Me, Ignite Me, and… Meer

    35, 99
    5 - 6 dagen
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 30,68
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Na het verschijnen van Vrees me, Verwoest me en het auteursbezoek van Tahereh Mafi, is de Touching Juliette-trilogie niet meer weg… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018
    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Longlisted for the National Book Award for Young People's Literature!From the New York Times and USA Today bestselling author of… Meer

    16, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,90

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014

    De Touching Juliette-trilogie komt tot een explosieve finale Het langverwachte vervolg in de Touching Juliette-trilogie! Deel 2,5… Meer

    18, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,95

    Ebook 9,99

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    The gripping first installment in New York Times bestselling author Tahereh Mafi's Shatter Me series.One touch is all it takes… Meer

    1, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    'Je kunt me niet aanraken,' fluister ik. Ik lieg, maar dat zeg ik niet. Hij kan me aanraken, maar dat zal ik nooit vertellen. Raak… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    From the New York Times bestselling author of the Shatter Me series comes a new three-book arc in the series, this time narrated… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015

    Terug op de basis van Sector 45 is Warner, de meedogenloze leider van Sector 45, aan het herstellen van zijn bijna dodelijke… Meer

    4, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013

    tickticktickticktickit's almosttime for war. Juliette has escaped to Omega Point. It is a place for people like her—people with… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,99