Tammy Cohen

Tammy Cohen

Tammy Cohen is freelance journalist. Ze is pas op latere leeftijd fictie gaan schrijven en heeft inmiddels meerdere thrillers op haar naam staan. Ze is writer-in-residence aan Kingston University en woont met haar partner en... lees meer

Tammy Cohen

Tammy Cohen

Tammy Cohen is freelance journalist. Ze is pas op latere leeftijd fictie gaan schrijven en heeft inmiddels meerdere thrillers op haar naam staan. Ze is writer-in-residence aan Kingston University en woont met haar partner en drie kinderen in Noord-Londen.

Wat betekent dit?

Alle artikelen van Tammy Cohen

41 resultaten

  • Nieuwe baas. Nieuwe regels. Wie kun je nog vertrouwen?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en… Meer

    12, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 11,99

  • Hannah komt terecht in een psychiatrisch ziekenhuis, een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven...
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Voor fans van Rosamund Lupton en Liane MoriartyWat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je… Meer

    17, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,99

    Ebook 11,99

  • Nieuwe baas. Nieuwe regels. Wie kun je nog vertrouwen?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund Luptons Zusje, Ruth Wares In een donker, donker bos en… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Hannah komt terecht in een psychiatrisch ziekenhuis, een plek waar ze veilig zou moeten zijn. Alleen sterven...
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    Voor fans van Rosamund Lupton en Liane MoriartyWat als degene die je onvoorwaardelijk hoort te kunnen vertrouwen tegen je… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Nieuwe baas. Nieuwe regels. Wie kun je nog vertrouwen?
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Je collega's zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren… Meer

    20, 98
    Op voorraad

    Voor 13:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door internetboekhandel.nl
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    Ebook 11,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    'A powerful psychological murder mystery written with compassion and candour' Daily Mail I devoured this book in one sitting; it's… Meer

    10, 99
    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    ________ 'A fresh, clever psychological thriller. I loved it!' CLARE MACKINTOSH You see the people you work with every day. But… Meer

    10, 99
    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 4,50

    Ebook 6,99

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2017

    'A powerful psychological murder mystery written with compassion and candour' Daily MailHannah had a normal life – a loving… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • The Body
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2017

    Bodies surface and disappear, seduce and corrupt in these original stories by bestselling, award-winning female crime writers from… Meer

    3, 38
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    ________ 'A taut, psychologically gripping, gut-wrenching thriller from one of my favourite writers.' - LISA JEWELL 'Astonishingly… Meer

    10, 99
    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,49

    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2010

    Behind every good man is a good woman. But what lies behind every bad man? Gangsters' Wives tells the side of the story you didn't… Meer

    0, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2018

    Marriage is complicated, especially for Kate. Her husband Jack has a temper on him, and has been an absent father for years. Kate… Meer

    1, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Sixteen True Stories of How British Tycoons Made Their Fortunes
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2010

    Who doesn't want to be a millionaire? Well, if you have ever wanted to join the growing ranks of British millionaires, then this… Meer

    13, 99
    Verwacht over 7 weken
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    Marriage is complicated, especially for Kate. Her husband Jack has a temper on him, and has been an absent father for years. Kate… Meer

    4, 99
    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,49

  • Tammy Cohen
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    The psychological thriller of the year from You Magazine bookclub favourite, TAMMY COHEN. Filled with the incredible twists of A… Meer

    9, 99
    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • Tis the Season to be Dead
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014

    ________ 'Packs a killer twist' Prima 'Wickedly funny' Sunday Mirror To mark the twelve days of Christmas, he gives me a gift… Meer

    10, 99
    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013

    By the popular author of WHEN SHE WAS BAD and THE BROKEN: At the funeral of your husband of twenty years, you don't expect to meet… Meer

    11, 99
    6 - 9 dagen
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 8,49

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    The psychological thriller of the year from You Magazine bookclub favourite, TAMMY COHEN. Filled with the incredible twists of A… Meer

    26, 99
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • One daughter gone... whose next?
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2015

    ________'A taut, psychologically gripping, gut-wrenching thriller from one of my favourite writers.' - LISA JEWELL'Astonishingly… Meer

    8, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Spaanstalig
    • Ebook
    • 2017

    'Un thriller adictivo que penetra de forma apasionante en el mundo de las políticas de empresa.' (Closer)Ves a tus compañeros de… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2016

    'A fresh, clever psychological thriller. I loved it!' CLARE MACKINTOSHYou see the people you work with every day. But what can't… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2007

    The collapse of a marriage creates a monster that feeds on the basest of our emotions. No one ever knows what really goes on… Meer

    4, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • A Novel
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Out Christmas shopping one December afternoon, Jessica Gould meets the charming Dominic Lacey and impulsively agrees to go home… Meer

    15, 99
    3 - 4 weken
    Verkoop door bol.com
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2012

    By the popular author of WHEN SHE WAS BAD and THE BROKEN: At the funeral of your husband of twenty years, you don't expect to meet… Meer

    8, 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com