Alle artikelen van Van Holkema & Warendorf

2.853 resultaten

  • De avonturen van Pinkeltje
    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2016

    Pinkeltje, een mannetje niet groter dan je pink, is te herkennen aan zijn witte baard en zijn blauwe puntmuts. Tijdens een storm… Meer

    13 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Er hangt een geheim in de lucht
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor!Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen… Meer

    16 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Een heerlijk en grappig verhaal over vier kinderen die opgroeien in een familiehotel. Eefie, Joost, Nina en Pepijn wonen samen met… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
  • De magische apotheek 3
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2020

    Het spannende derde boek over de magische apotheek!Lucie is een sentifleur. Dat betekent dat ze geuren niet alleen kan ruiken,… Meer

    16 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2013

    Een prachtige bundel voor oma's die hun kleinkinderen graag voorlezen en ook voor kinderen die zelf graag lezen. Dit boek bevat… Meer

    14 50
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,25

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2011

    Deze vrolijke bundel staat boordevol nieuwe avonturen van het mannenkoor, Kobus en Kwak, varken, beer en olifant, en allerlei… Meer

    19 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,99

    Ebook 9,99

  • Het mysterie van de zwarte bloem
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Het spannende tweede boek over de magische apotheek!Lucie heeft een groot geheim. Diep onder haar huis heeft ze een verborgen… Meer

    16 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

  • De geschiedenis van Nederland in 50 voorleesverhalen
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2007

    Onderdeel van de serie Lang geleden. De Nederlandse geschiedenis bevat veel mooie en spannende verhalen, maar vaak zijn ze te… Meer

    18 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,90

    Ebook 11,99

  • Met Leuke Flapjes
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2010

    Unieboek Dribbel - Waar is Dribbel (karton). 2+… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,99
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2012

    Een vrolijk voorleesboek voor alle papa's die graag voorlezen, of dat nodig eens moeten gaan doen. Dit boek bevat een verzameling… Meer

    14 50
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,49

    Ebook 9,99

  • Verhalen over de Tweede Wereldoorlog
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2020

    Bekende en onbekende verhalen over de Tweede Wereldoorlog van Arend van Dam Hoe fel de zon die dag ook scheen, 10 mei 1940 luidde… Meer

    15 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 11,99

  • Er hangt een geheim in de lucht
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2019

    Een magisch verhaal voor de fans van Harry Potter en Nevermoor!Het ruikt vreemd in de oude villa, naar… naar wel duizend dingen… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2016

    Meester Jaap is een echte meester, maar af en toe een beetje gek... In de klas van meester Jaap wordt veel geleerd, maar dan wel… Meer

    11 50
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Luisterboek

    Ebook 6,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2010

    Unieboek - De bekendste sprookjes voor kleuters. 5+… Meer

    14 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50
  • Veilig leren lezen voor leerlingen van de basisschool groep 4 - AVI-M4
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016

    Kerntitel van de Kinderboekenweek 2016: Pas op, opa!Maak kennis met opa Bullebak: de chagrijnigste oude knar van de hele buurt… Meer

    9 50
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 5,99

  • filmeditie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    Het Zuid-Limburgse dorp waar de elfjarige Tuur woont, is bezet door de Duitsers. Tuur en zijn buurmeisje Maartje vinden dit eerst… Meer

    12 50
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,99

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2009

    Het Zuid-Limburgse dorp waar de elfjarige Tuur woont, is bezet door de Duitsers. Tuur en zijn buurmeisje Maartje vinden dit in het… Meer

    5 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Superjuffie! Ebook
    dyslexie vriendelijk
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013

    Lekker lezen ondanks dyslexie Dit ebook uit de serie PrismaDyslexie bevat het lettertype Dyslexie. De letters van dit lettertype… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2011

    Onderdeel van de serie Superjuffie. Juf Josje lijkt een heel gewone juf. Maar als er een dier in gevaar is, verandert ze in… Meer

    14 50
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,75

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Digitaal luisterboek
    • 2019

    Een nieuw avontuur van de leukste juf van Nederland! Het is zomervakantie en er is een circus in de stad! Eentje zonder dieren… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een onofficiële gids
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Met deze Fortnite-gids bereik je de top! Word de beste speler: Met deze tips en trucs ben jij straks nummer 1! Leer hoe het… Meer

    7 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,99
  • De verschrikkelijke megatempel
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    Minecraft-fans opgelet: ontsnap jij uit dit boek?Je zit in de val, jonge krijger! Net toen je dacht een poosje te kunnen chillen… Meer

    9 99
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016

    Een prachtige bundel voor alle tantes die hun neefjes en nichtjes willen voorlezen én voor kinderen die graag zelf lezen. Dit boek… Meer

    14 50
    Op voorraad

    Nu besteld, donderdag in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016

    De avonturen van Tommie en Lotje - deel 1 van Jacques VriensEen heerlijk dikke Tommie en Lotje-bundel!In deze dikke bundel zijn… Meer

    11 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook