Victoria Aveyard

Victoria Aveyard

Victoria Aveyard werd geboren in East Longmeadow, Massachusetts, een klein stadje in de Verenigde Staten. Aveyard studeerde tot 2012 screenwriting aan de Universiteit van Zuid-Californië. Na haar afstuderen begon ze met het schrijven van haar eerste boek. Dit resulteerde in de Young Adult fantasy Red Queen (Rode Koningin in het Nederlands). Het boek werd enorm goed ontvangen. Het tweede deel uit de serie, Glass Sword, verschijnt in 2016. In haar boek Red Queen is de maatschappij niet opgedeeld in ras, geloofsovertuiging of gender, maar door middel van de kleur van je bloed. De Reds zijn menselijk en moeten zien te overleven onder de duim van de superieuren uit de samenleving: de Silvers. Maar dan ontdekt Red Mare Barrow dat zij gaven heeft, gaven die normaal gesproken alleen Silvers hebben. Voor ze het weet bevindt ze zich midden in het hol van de leeuw en moet ze zich staande zien te houden in de wereld van de Silvers. <br>Aveyards houdt van lijstjes en leest bovendien ook graag. Haar favoriete genres zijn Young Adult, Fantasy, Historisch, Avontuur en Apocalyptisch. Zoals ze het zelf omschrijft: “als er mensen in dood gaan, dan koop ik het”. Ze probeert haar liefde voor geschiedenis, grote explosies en stoere, sterke vrouwelijke personages te verwerken in de verhalen die ze schrijft. Haar hobby’s zijn onder andere de onmogelijke taak om te voorspellen wat er zal gebeuren in Game of Thrones, road trips en veel te veel Netflix kijken. Op bol.com vind je alle boeken van Victoria Aveyard, waaronder het nieuwste boek van Victoria Aveyard.

Alle artikelen van Victoria Aveyard

140 resultaten

    • Engels
    • Paperback
    • 9780063111370
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 568 pagina's

    Irresistibly action-packed and full of lethal surprises, this stunning new fantasy series from Victoria… Meer

    10 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,49

    • Engels
    • Hardcover
    • 9780062872623
    • mei 2021
    • 576 pagina's

    Instant #1 New York Times Bestseller! Irresistibly action-packed and full of lethal surprises, this stunning… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,49

  • From the author of the multimillion copy bestselling Red Queen series
    • Engels
    • E-book
    • 9781409193968
    • mei 2021
    • Adobe ePub

    FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF RED QUEEN COMES A BRAND NEW SERIES SAVE THE WORLD OR END IT... A strange… Meer

    7 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409176039
    • augustus 2020
    • 480 pagina's

    The perfect addition to the #1 New York Times bestselling Red Queen series, Broken Throne features three… Meer

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,49

    • Engels
    • Hardcover
    • 9781409176022
    • mei 2019
    • 480 pagina's

    Return once more to the deadly and dazzling world of Red Queen in Broken Throne, a beautifully designed,… Meer

    17 39
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,49

    • Engels
    • E-book
    • 9781409176053
    • mei 2019
    • -28218

    The perfect addition to the #1 New York Times bestselling Red Queen series, Broken Throne features three… Meer

    5 49
    Adviesprijs 10,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Red Queen Book 4
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409175995
    • Druk: 1
    • februari 2019
    • 688 pagina's

    VICTORY COMES AT A PRICE. Mare Barrow learned this all too well when Cal's betrayal nearly destroyed… Meer

    9 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Meer verkopers vanaf 9,00

    Ebook 6,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780062310705
    • maart 2019
    • 544 pagina's

    The third book in the thrilling #1 New York Times bestselling series! In this breathless third installment… Meer

    9 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook 5,49

  • War Storm Ebook
    Red Queen Book 4
    • Engels
    • E-book
    • 9781409176015
    • mei 2018
    • Adobe ePub

    VICTORY COMES AT A PRICE. Mare Barrow learned this all too well when Cal's betrayal nearly destroyed… Meer

    6 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Books 1-4
    • Engels
    • Boxset hardcover
    • 9780062848161
    • oktober 2018
    • 2064 pagina's

    This beautiful hardcover box set includes all four books in Victoria Aveyard&;s #1 New York Times bestselling… Meer

    57 99
    Uiterlijk 24 juni in huis
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780062840004
    • oktober 2017
    • 416 pagina's

    A beautifully designed collector's edition of the #1 New York Times bestselling Red Queen by Victoria… Meer

    24 -
    1 - 2 weken
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780062422996
    • mei 2018
    • 672 pagina's

    The #1 New York Times bestselling Red Queen series comes to a stunning conclusion in War Storm. VICTORY… Meer

    20 09
    Uiterlijk 2 juli in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • Red Queen Book 3
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409150763
    • Druk: 1
    • augustus 2017
    • 528 pagina's

    The third novel in the #1 bestselling RED QUEEN series by Victoria Aveyard. ALL WILL BURN. Mare Barrow… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,49

  • King's Cage Ebook
    Red Queen Book 3
    • Engels
    • E-book
    • 9781409150770
    • februari 2017
    • Adobe ePub

    The highly anticipated new novel from New York Times Number One bestselling author of RED QUEEN. Mare… Meer

    5 49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780062310699
    • Druk: 1
    • februari 2017
    • 528 pagina's

    The third book in the thrilling #1 New York Times bestselling series! In this breathless third installment… Meer

    20 49
    Uiterlijk 2 juli in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 5,49

  • Red Queen Book 2
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409150749
    • Druk: 1
    • juli 2016
    • 464 pagina's

    The second novel in the #1 Bestselling RED QUEEN series by Victoria Aveyard. I WAS BORN TO KILL A KING,… Meer

    8 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

  • Two Red Queen Short Stories
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409165330
    • Druk: 1
    • april 2016
    • 208 pagina's

    In a world divided by blood - Red or Silver - two women tell the stories no one else knows. For Coriane… Meer

    6 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • Cruel Crown Ebook
    Two Red Queen Short Stories
    • Engels
    • E-book
    • 9781409165347
    • januari 2016
    • Adobe ePub

    In a world divided by blood - Red or Silver - two women tell the stories no one else knows. For Coriane… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Glass Sword Ebook
    Red Queen Book 2
    • Engels
    • E-book
    • 9781409150756
    • februari 2016
    • Adobe ePub

    The second novel in the #1 bestselling RED QUEEN series by Victoria Aveyard. I WAS BORN TO KILL A KING,… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780062310668
    • Druk: 1
    • februari 2016
    • 464 pagina's

    Book 2 in the thrilling #1 New York Times bestselling series! Perfect for fans of George R.R. Martin&;s… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

    • Engels
    • Paperback
    • 9780062310644
    • Druk: 1
    • juni 2016
    • 416 pagina's

    The #1 New York Times bestselling series! Red Queen, by #1 New York Times bestselling author Victoria… Meer

    20 -
    1 - 2 weken

    Ebook 2,99

  • Red Queen Book 1
    • Engels
    • Paperback
    • 9781409150725
    • Druk: 1
    • juli 2015
    • 400 pagina's

    The first novel in the #1 Bestselling RED QUEEN series by Victoria Aveyard. THIS IS A WORLD DIVIDED BY… Meer

    8 29
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

  • Red Queen Ebook
    Red Queen Book 1
    • Engels
    • E-book
    • 9781409150732
    • februari 2015
    • Adobe ePub

    The first novel in the #1 bestselling RED QUEEN series by Victoria Aveyard. THIS IS A WORLD DIVIDED BY… Meer

    2 99
    Adviesprijs 3,99

    Je bespaart 25%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Engels
    • Hardcover
    • 9780062310637
    • Druk: 1
    • februari 2015
    • 400 pagina's

    Start at the beginning with RED QUEEN, the first book in the thrilling #1 New York Times Bestselling… Meer

    17 49
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,40

    Ebook 2,99