Stone Age Rampage (Time Hunters, Book 10)

Auteur: Chris Blake
Taal: Engels
Stone Age Rampage (Time Hunters, Book 10)

Uitgever: HarperCollins Publishers

Auteur: Chris Blake
  • Engels
  • Paperback
  • 9780007550005
  • Druk: 1
  • februari 2014
  • 176 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

Join Tom on an incredible treasure hunt through time and battle history's mightiest warriors. The tenth book in an action-packed, time-travelling series – perfect for fans of Beast Quest. Join Tom and Aztec girl, Zuma, as they travel through time, battling the mightiest warriors of the past!

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
2014-02-27
Afmetingen
19,7 x 13 x 1,4 cm
Aantal pagina's
176 pagina's
Aanbevolen leeftijd
7 - 10 jaar
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Chris Blake
Uitgever
HarperCollins Publishers

EAN

EAN
9780007550005

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
NUR code
280
Oorspronkelijke releasedatum
2014-02-24
Thema Qualifier Code
5AH
Thema Subject Code
YFC

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Leeftijd
vanaf 7 jaar, vanaf 8 jaar, vanaf 9 jaar
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Onderwerp
Actie & Avontuur, Geschiedenis
Nieuw of tweedehands
Tweedehands
Nog geen reviews
14 99
+ € 1,99 servicekosten
Alleen tweedehands
Goed
1 - 2 weken Tooltip
Verkoop door partner van bol.com Bogamo 2 tweedehands boeken
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Tweedehands artikelen retourneren is vaak niet gratis