The Art of Saying Goodbye A Novel

The Art of Saying Goodbye
Afbeelding 1 van 2
  • Engels
  • Paperback
  • 9780062033680
  • Druk: 1
  • juli 2011
  • 335 pagina's
Alle productspecificaties

Samenvatting

In the tradition of Kristin Hannah's "Firefly Lane" and Marisa de los Santos' "Belong To Me," comes this beautiful and touching story by critically acclaimed author Bache.

Productspecificaties

Inhoud

Taal
Engels
Bindwijze
Paperback
Druk
1
Verschijningsdatum
juli 2011
Afmetingen
20,3 x 13,3 x 2,5 cm
Aantal pagina's
335 pagina's
Illustraties
Nee

Betrokkenen

Auteur
Ellyn Bache
Uitgever
HarperCollins Publishers Inc

EAN

EAN
9780062033680

Overige kenmerken

Extra groot lettertype
Nee
Gewicht
266 g
Verpakking breedte
134 mm
Verpakking hoogte
203 mm
Verpakking lengte
203 mm

Je vindt dit artikel in

Categorieën
Boek, ebook of luisterboek?
Boek
Nog geen reviews
13 99
2 - 3 weken Tooltip
Verkoop door bol.com
In winkelwagen
Wat je kan verwachten:
  • Gratis verzending door bol.com vanaf 20 euro
  • Ophalen bij een bol.com afhaalpunt mogelijk
  • 30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
  • Dag en nacht klantenservice