Populair in Familieromans

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

564 resultaten

  • Electra's verhaal
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401611039
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 736 pagina's

    Het zesde deel van de serie De Zeven Zussen. Electra heeft het allemaal voor elkaar: ze is bloedmooi,… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,99

    Ebook 14,99

  • Dostie; Rumour op Dostie; Water rond Dostie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020536201
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 592 pagina's

    Trilogie van drie streekromans van Gerda van Wageningen Met de ‘Schouwen-trilogie’ laat Gerda van Wageningen… Meer

    10 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789026343100
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401914680
    • Druk: 1
    • maart 2019
    • 608 pagina's

    Clemens Wisse schrijft over de welgevallen van boeren, meiden en ander plattelandsvolk. Deze omnibus,… Meer

    9 99
    Uiterlijk 6 maart in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401912525
    • Druk: 1
    • maart 2018
    • 608 pagina's

    ‘Liefde van toen’ van Gerda van Wageningen is een omnibus van drie historische romans. De eerste is ‘Onrustig… Meer

    17 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401913560
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 256 pagina's

    ‘Het meisje uit de Mandenmakerssteeg’ is een historische roman van Marja Visscher. Wie voor een dubbeltje… Meer

    17 50
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789033122910
    • Druk: 1
    • 248 pagina's

    In de barre winter van 1894 wordt Barendje Engelen geboren. In een klein boerenspulletje onder aan de… Meer

    5 -
    Uiterlijk 6 maart in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
  • Ga nooit op reis zonder een koffer vol dromen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589038
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 304 pagina's

    Als Melanie wegloopt voor het altaar, moet ze zichzelf en haar leven opnieuw uitvinden Voor de lezers… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,40

    Ebook 8,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401913577
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 182 pagina's
    • -72234

    ‘Het meisje uit de Mandenmakerssteeg’ is een historische roman van Marja Visscher. Wie voor een dubbeltje… Meer

    4 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020536171
    • Druk: 1
    • november 2019
    • 240 pagina's

    Na het overlijden van zijn vrouw Marijtje blijft Rinus achter met twee dochters en een zoon. Wanneer… Meer

    10 -
    Adviesprijs 16,00

    Je bespaart 38%

    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401906357
    • Druk: 1
    • maart 2016
    • 216 pagina's

    Op basis van bronmateriaal van Henny Thijssing-Boer schreef José Vriens de roman Eigen kind. Die speelt… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Tweedehands vanaf 6,99

    Ebook 7,99

  • Badhoeve trilogie - deel 1
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401914963
    • Druk: 1
    • mei 2019
    • 185 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Advocaat Jacob Amersfoordt verliest zijn vrouw in het kraambed. Door verdriet en gemis gooit hij het… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401914604
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 608 pagina's

    'De vlastrilogie' van Gerda van Wageningen gaat over de vlasteelt in de Hoeksche Waard, honderd jaar… Meer

    17 90
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401913294
    • Druk: 1
    • januari 2018
    • EPUB met digitaal watermerk

    In de familieroman "Als jij op me wacht' van Gerda van Wageningen kiest Sija van der Waal voor zichzelf… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • eenzaam is de weg, de weg naar het onbekende
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789059773493
    • Druk: 1
    • oktober 2011
    • 416 pagina's

    Als de dochter van de grote erfboer liever met een keuterboertje trouwt dan met iemand van stand, bestaat… Meer

    8 99
    Uiterlijk 6 maart in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,99

  • Chesapeake Bay Saga 1
    • Nederlands
    • Pocket
    • 9789034737694
    • 480 pagina's

    Chesapeake Bay Saga De Quinn-broers zijn allen sterke, gevoelige mannen, maar verder heel verschillend.… Meer

    9 95
    Uiterlijk 4 maart in huis
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401914673
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 186 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Onderdeel van de serie Bakkerstrilogie. 'Onvoorwaardelijke liefde' is het derde en laatste deel van de… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789401914666
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 224 pagina's

    ‘Onvoorwaardelijke liefde’ is het derde en laatste deel van de Bakkerstrilogie van Gerda van Wageningen.… Meer

    17 90
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789026343094
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 352 pagina's

    De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,99

    Ebook 4,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020533538
    • Druk: 1
    • januari 2014
    • 192 pagina's

    De boeren van de Baakhoeve gaat over de familie Hardink. De eigenaar bewoont de boerderij met zijn kleindochter… Meer

    6 90
    Uiterlijk 5 maart in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789020533552
    • Druk: 1
    • januari 2014
    • 208 pagina's

    Toen Anneloes en Jorrit trouwden, konden ze niet vermoeden dat het geluk zo kort zou duren. Hun zoontje… Meer

    6 90
    Uiterlijk 5 maart in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789020532203
    • Druk: 1
    • november 2012
    • EPUB met digitaal watermerk

    Gina is nog jong als ze haar man verliest. Ze blijft achter met twee kleine kinderen. Maar ze móét verder… Meer

    7 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • grote letter uitgave
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789059778771
    • Druk: 1
    • september 2013
    • 215 pagina's

    Aan het einde van de Tweede Wereldoorlog raakt de jonge Anna tegen haar wil in verwachting van de rijke… Meer

    21 95

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401914581
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 240 pagina's

    Wanneer Julia in 'Tussen liefde en leugens' van Mary Schoon de nieuwe knecht het erf op ziet komen, weet… Meer

    16 -
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 7,99