Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Literatuur & Romans

Bestbeoordeelde Bestbeoordeelde Nederlandstalige Literaire romans

Vind sneller wat je zoekt

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

6.534 resultaten

6.534 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (16)

    De indrukwekkende finale van het vierluik Het Kerkhof der Vergeten Boeken van Carlos Ruiz Zafón! Daniel Sempere droomt nog vaak… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 14,99

  • DWDD boek van de maand - November 2017
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    Tijl Uilenspiegel, legendarisch entertainer en provocateur, staat er alleen voor wanneer zijn vader, verdacht van duivelse magie,… Meer

    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (16)

    De indrukwekkende finale van het vierluik Het Kerkhof der Vergeten Boeken van Carlos Ruiz Zafon! Daniel Sempere droomt nog vaak… Meer

    14, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Dagboek Van Een Weduwnaar
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2010
    (10)

    Weggerukt uit het leven... Zo begon Tim Overdiek de overlijdensadvertentie voor zijn vrouw Jennifer Nolan, moeder van hun twee… Meer

    6, 90
    Adviesprijs 18,95

    Je bespaart 64%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • een autobiografische vertelling uit Rusland
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (2)

    In Waterdrinkers nieuwste, sterk autobiografische roman Tsjaikovskistraat 40 neemt hij de lezer mee op een duizelingwekkende reis… Meer

    24, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 13,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (2)

    Het leven is een slechte film. Alleen daarom al is het zaak dat wij mensen er iets beters van maken.'Ik hou niet meer van je.' Met… Meer

    19, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 5,99

  • DWDD boek van de maand - November 2017
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (1)

    Tijl Uilenspiegel, legendarisch entertainer en provocateur, staat er alleen voor wanneer zijn vader, verdacht van duivelse magie,… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)

    Het leven is een slechte film. Alleen daarom al is het zaak dat wij mensen er iets beters van maken.'Ik hou niet meer van je.' Met… Meer

    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (5)

    Het leven schotelt ons dagelijks ingewikkelde vraagstukken voor. Wat bezielt de beertjes in Kosovo die liefhebbend op elkaars oren… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    Ebook 6,99

  • Een autobiografische vertelling uit Rusland
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)

    In Waterdrinkers nieuwste, sterk autobiografische roman Tsjaikovskistraat 40 neemt hij de lezer mee op een duizelingwekkende reis… Meer

    13, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (1)

    Het leven van Kader Abdolah is in twee periodes te verdelen.De eerste helft van zijn leven woonde hij in Iran; de tweede helft… Meer

    17, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,40

  • kantooravonturen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    Cavia werkt op de afdeling Communicatie. In korte humoristische hoofdstukken leren we haar en haar collega's kennen. Stella van… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

  • Deel 2 van de Miljonairs en bruidsmeisjes-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (3)

    Tienduizenden lezers genoten van de zes begeerlijke vrijgezellen in Jessica Clares Miljonairsclub-serieVoor de lezers van Jennifer… Meer

    15, -
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door: bol.com
  • Deel 1 van de Yoga Girl-serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (7)

    Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl!Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare,… Meer

    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 42%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • alle verhalen van Olivier B. Bommel en Tom Poes
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2010
    (5)

    'Erger kan het niet worden' '…dacht ik, toen ik mij halverwege het boek Alleen op de wereld bevond. Hier ontrolt zich een navrante… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)

    Ontdek hoe het met het onweerstaanbare koppel Sara Dillon en Max Stella gaat nu ze kersverse ouders zijn. Slagen zij erin de… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • roman
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (8)

    Berlijn, 1933. Met de opkomst van het nationaalsocialisme wordt de introverte scholiere Charlotte Salomon almaar stiller, en ze is… Meer

    12, 50
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,49

  • DWDD boek van de maand - januari 2016
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (2)

    dwarsligger 432"Hoe ik talent voor het leven kreeg' gaat over mensen die onderworpen zijn aan wetten en regels. Rodaan Al Galidi… Meer

    15, -
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (5)

    Het leven schotelt ons dagelijks ingewikkelde vraagstukken voor. Wat bezielt de beertjes in Kosovo die liefhebbend op elkaars oren… Meer

    6, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    De jonge studente Bibi, afkomstig uit een nette familie uit Amsterdam-Zuid, valt voor de charmes van de flamboyante Walrus, een… Meer

    17, 50
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (5)

    Dirkjan blijft je verbazen met zijn absurde stommiteiten. Lachen tot het pijn doet… Meer

    7, 95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • Deel 5 van de Rose Harbor-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (8)

    Perfect leesvoer voor op vakantie of bij de openhaard, met een mix van drama, romantiek, voor de lezers van Nora Roberts, Rachel… Meer

    18, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 12,99

  • Deel 1 van de Yoga Girl-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (7)

    Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl!Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare,… Meer

    15, -
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 6,99

  • Een familie Baxter roman
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (3)

    'Een huis vol familie' van Karen Kingsbury is een must-read voor de fans van de geliefde familie Baxter. In deze warme en… Meer

    16, 99
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door: bol.com