New listpage

Literaire Thrillers

2.753 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Huidpijn

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

'Huidpijn' is het meest rauwe, pijnlijke en schurende boek van Saskia Noort tot nu toe, een boek dat je niet zomaar weglegt en dat... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Verborgen

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Lees hier het interview met Karin Slaughter. WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft... Meer

13,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Frieda Klein 6 - Als het zaterdag wordt

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Zeezicht
literaire thriller

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Tijdens de vakantie in Bergen aan Zee heeft de man van Anouk eindelijk weer tijd voor zijn gezin. Maar tijdens de surpriseparty... Meer

VN Thriller van het jaar 2015

Nederlandstalig | Paperback | 2015

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van... Meer

Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016

Nederlandstalig | Paperback | 2015

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol horecaondernemer. Samen hebben ze drie kinderen van dertien, vijftien... Meer

Nederlandstalig | Paperback | 2013

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Op kampeervakantie in Frankrijk met haar gezin raakt Mieke in de ban van de mysterieuze Ewoud. Al snel loopt de spanning... Meer

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven... Meer

het vervolg op Stieg Larssons Millennium-serie

Nederlandstalig | Ebook | 2015

David Lagercrantz & deel 4 van De Millenniumreeks
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug! Hij is een charmante man, een kritische journalist van middelbare leeftijd, en... Meer

€ 14,99 7,49

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

IJsland, 1979. In een meer bij de krachtcentrale op Reykjanes ontdekt een vrouw een verminkt lichaam. Er zijn aanwijzingen dat de... Meer

€ 11,99 7,99

Je bespaart 33%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

literaire thriller

Nederlandstalig | Paperback | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Anne geniet volop van haar relaxte leven als makelaar aan de Spaanse Costa. Een gruwelijke vondst in een van de villa's zet alles... Meer

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Als de schilderes Eva Magnus en haar dochtertje Emma langs een rivier wandelen, ontdekken ze het dode lichaam van een man. Eva... Meer

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Villa Toscane is de nieuwe zomerthriller van Linda van Rijn.Voor Heleen en Carlo gaat een langgekoesterde wens in vervulling met... Meer

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Uit de Thames wordt het lijk van een man met doorgesneden keel gevist. Hij is onherkenbaar, want hij heeft al een tijd in het... Meer

€ 14,99 4,99

Je bespaart 67%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

literaire thriller

Nederlandstalig | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Tijdens de vakantie in Bergen aan Zee heeft de man van Anouk eindelijk weer tijd voor zijn gezin. Maar tijdens de surpriseparty... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een inspecteur Lynley-mysterie

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Meer dan 1 miljoen boeken van Elizabeth George verkocht in Nederland en Vlaanderen De jonge William Goldacre stort zichzelf van... Meer

€ 14,99 7,99

Je bespaart 47%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Paperback | 2014

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Als haar kersverse echtgenoot tijdens de huwelijksreis spoorloos verdwijnt, staat Hannah voor een raadsel. Hoe goed kent ze... Meer

Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Hoever ga jij om je gezin te beschermen? Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol horecaondernemer. Samen... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

VN Thriller van het jaar 2015

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van... Meer

11,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

kort verhaal

Nederlandstalig | Ebook | 2012

Speciaal agent Will Trent werkt al vijftien jaar voor het Georgia Bureau of Investigation en is ervan overtuigd dat er zoiets... Meer

2,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Paperback | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Vijf jaar zijn Susan Waterberg en haar man Hugo getrouwd en gelukkig in Almere. Die mijlpaal wil Susan niet onopgemerkt voorbij... Meer

de waarheid achter de verdwijning van Lena Miller

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Lees hier de recensie over De violiste. Het leven van violiste Amber Kaufmann wordt wreed verstoord door de vondst van het... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Het vervolg op Stieg Larssons Millennium-serie

Nederlandstalig | Paperback | 2015

David Lagercrantz & deel 4 van De Millenniumreeks
STEMPEL
Bekijk alle boeken in de media

Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug! Hij is een charmante man, een kritische journalist van middelbare leeftijd, en... Meer

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk alle actietitels

'Mea culpa' van Clare Mackintosh is een thriller voor de fans van 'Gone Girl', SJ Watson, Nicci French en Sophie Hannah.Wanneer... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje