New listpage

Thrillers en fantasy

760.190 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Huidpijn

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

'Huidpijn' is het meest rauwe, pijnlijke en schurende boek van Saskia Noort tot nu toe, een boek dat je niet zomaar weglegt en dat... Meer

Huidpijn

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

'Huidpijn' is het meest rauwe, pijnlijke en schurende boek van Saskia Noort tot nu toe, een boek dat je niet zomaar weglegt en dat... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Verborgen

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
30% korting op geselecteerde ebooks Bekijk alle actietitels

Lees hier het interview met Karin Slaughter. WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft... Meer

€ 13,99 9,49

Je bespaart 32%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Verborgen

Nederlandstalig | Paperback | 2016

Interview met de auteur
STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Lees hier het interview met Karin Slaughter. WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft... Meer

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn... Meer

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Eén ongeluk. Twee gezinnen. Wat is de link?Barbara en Marcus van Brederoo wonen met hun twee dochters in een dorpje in Friesland,... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Elke nieuwe Coben gaat ten koste van je nachtrust. - Vrij Nederland

Nederlandstalig | Ebook | 2014

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Kat Mahon werkt bij de NYPD. Net als haar opa, die zelfmoord pleegde met zijn dienstwapen. Net als haar vader, die tijdens het... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenoot, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

VN Thriller van het jaar 2015

Nederlandstalig | Paperback | 2015

STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van... Meer

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking, en de Nederlanders die er zijn... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

literaire thriller

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Tijdens de vakantie in Bergen aan Zee heeft de man van Anouk eindelijk weer tijd voor zijn gezin. Maar tijdens de surpriseparty... Meer

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Psychologe Anne Givernaud woont samen met haar nieuwe vriend Guido afgelegen in Zuidwest Frankrijk. Op een avond ligt er voor hun... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven... Meer

14,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016

Nederlandstalig | Paperback | 2015

Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol horecaondernemer. Samen hebben ze drie kinderen van dertien, vijftien... Meer

een Holger Munch trhiller

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te... Meer

Nederlandstalig | Paperback | 2013

Op kampeervakantie in Frankrijk met haar gezin raakt Mieke in de ban van de mysterieuze Ewoud. Al snel loopt de spanning... Meer

het vervolg op Stieg Larssons Millennium-serie

Nederlandstalig | Ebook | 2015

David Lagercrantz & deel 4 van De Millenniumreeks
STEMPEL
Geselecteerde ebooks nu 4.99 Bekijk nu alle actietitels

Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug! Hij is een charmante man, een kritische journalist van middelbare leeftijd, en... Meer

€ 14,99 4,99

Je bespaart 67%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te... Meer

14,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

De nieuwe ijzingwekkende thriller van Loes den Hollander. De 20e thriller van de ongekroonde koningin van het genre! Nadat ze op... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een Rönning & Stilton-thriller

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Geselecteerde ebooks nu 4.99 Bekijk nu alle actietitels

Olivia Rönning heeft besloten terug te keren bij de politie en wordt op een zaak gezet in de provincie Skåne. In een naburig... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Paperback | 2016

STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Wisseling van de wacht is de gruwelijk spannende finale van Stephen Kings Mercedes-trilogie, na de bestsellers Mr. Mercedes en De... Meer

een holger munch thriller

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Interview met de auteur
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje