Bestbeoordeelde Boeken - Ebook

4.401 resultaten

4.401 resultaten

  • Alice is terug bij haar familie, maar kan ze het verleden achter zich laten - en zal het verleden haar laten gaan?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (18)
    Vakantielezen, ebooks voor slechts 4.99 Bekijk alle actietitels

    Alice Bodine heeft er geen zin meer in. Altijd de regeltjes volgen, altijd aan verwachtingen voldoen en altijd vergeleken worden… Meer

    4,99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (3)

    Ik wil je vertellen over de moord op mijn vader. Willem Storm en zijn zoon behoren tot de weinige overlevenden in Zuid-Afrika - en… Meer

    10,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • 1949. De oorlog is voorbij, maar nog niet vergeten - Winnaar Gouden Strop 2017
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (9)
    Vakantielezen, ebooks voor slechts 4.99 Bekijk alle actietitels

    Verontrustende thriller waarin feit en fictie ingenieus met elkaar zijn verweven, geïnspireerd op een waargebeurde… Meer

    4,99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • echte liefde roest niet
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (4)
    Vakantielezen, ebooks voor slechts 4.99 Bekijk alle actietitels

    Het ideale zomerboek, om lekker mee weg te dromen op het strandEen verloren liefde hervondenAnne Millers hart is gebroken. Na een… Meer

    4,99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 58%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Boek van de maand DWDD - Maart 2017
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (7)
    Onbeperkt lezen met het Kobo Plus ebook-abonnement. Bekijk het aanbod

    Alles aan Edward Feathers is vlekkeloos - zijn garderobe, zijn manieren, zijn naam en faam als topadvocaat met een glansrijke… Meer

    9,49
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 12 van de Bernie Gunther thrillers
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (4)
    Vakantielezen, ebooks voor slechts 4.99 Bekijk alle actietitels

    1956 Bernie Gunther is op de vlucht. Erich Mielke, hoofd van de Oost-Duitse Stasi, had hem opgedragen een kennis te vergiftigen,… Meer

    4,99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)

    dwarsligger 464 Lisa Gardner Vind haarVind haar van Lisa Gardner gaat over Flora Dane, een jonge vrouw die als studente werd… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)

    Veel liefs uit Manhattan Deze verliefdheid past niet in een gezonde levensstijl... Deel 1 Nadat ze haar baan is kwijtgeraakt, is… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (10)

    Een brute moord in een van de meest luxe hotels in San Francisco doethet levensgeluk van Lindsay Boxer kantelen. Het onderzoek… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Wacht op mij 5
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (1)

    Kies voor mij van Jennifer L. Armentrout is het vijfde deel in haar waanzinnige Wacht op mij-serie. In deze New Adult-roman spelen… Meer

    4,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • leef je mooiste leven
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (141)

    Master Your Mindset Leef Je Mooiste Leven gaat over persoonlijke en spirituele groei, maar ook over zakelijk succes. Die… Meer

    9,95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • 50
    Dingen die ik blijf doen (en andere verhalen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (5)

    Saskia Noort is 50 en single. De kinderen zijn het huis uit. Wat nu? Om mee te blijven tellen blijkt ze verbijsterend veel te… Meer

    8,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (11)

    neemt? De anonieme wreker die in de pers al snel de bijnaamArtemis krijgt, omdat een getuige een vrouw met een speermeent te… Meer

    4,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Abby ; Maddy ; Chantel ; Trace
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)

    De O'Hurleys. Een temperamentvolle theaterfamilie en absoluut een van de kleurrijkste creaties van Nora Roberts. Vader Frank en… Meer

    11,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (25)
    Onbeperkt lezen met het Kobo Plus ebook-abonnement. Bekijk het aanbod

    Het is voorjaarsvakantie 2011 als de dan 19-jarige Dex door een grote politiemacht van zijn bed wordt gelicht. Hij wordt verdacht… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (17)
    Vakantielezen, ebooks voor slechts 4.99 Bekijk alle actietitels

    In dit fantastische sciencefictionverhaal creëert Veronica Roth een universum waarin iedereen een unieke gave heeft. Cyra's gave… Meer

    4,99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (9)

    Sam en Clementine hebben een mooi, maar druk leven: twee jonge dochters, een verantwoordelijke baan voor Sam en de hectiek van een… Meer

    14,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • De verhalenvertelster
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (23)
    Onbeperkt lezen met het Kobo Plus ebook-abonnement. Bekijk het aanbod

    Sage werkt in een bakkerij. Ze raakt bevriend met Josef, een aardige oude man die vaak met zijn hondje door de buurt wandelt. Tot… Meer

    4,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • het lot van drie vrouwen verandert voorgoed wanneer de Tweede Wereldoorlog uitbreekt
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (13)

    Martha Hall Kelly schreef met Seringenmeisjes een meeslepende en aangrijpende debuutroman over drie vrouwen en hun strijd voor… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • de laatste wens van haar moeder zet haar leven op zijn kop…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (10)
    Vakantielezen, ebooks voor slechts 4.99 Bekijk alle actietitels

    Een prachtige, ontroerende feelgoodroman voor de lezers van Marian Keyes, Nicholas Sparks en Jojo Moyes Als haar moeder te jong… Meer

    4,99
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 38%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • een Pulitzer Prize roman
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (5)

    Selina is een jonge onderwijzeres die een vrijzinnige maar culturele opvoeding heeft genoten. Na de dood van haar man Pervus… Meer

    11,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • mijn verhaal
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (107)
    Vakantielezen, ebooks voor slechts 4.99 Bekijk alle actietitels

    'Ideale rockautobiografie' - Het Parool' De afgelopen zes jaar heeft Springsteen in stilte en vol overgave zijn levensverhaal… Meer

    4,99
    Adviesprijs 16,99

    Je bespaart 71%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (3)

    Na elke aanslag gaan we voor meer veiligheid - en hopen we op meer vrede. Maar is dat genoeg? Thomas d'Ansembourg en David Van… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (5)

    Een meeslepende thriller met een vrouwelijke hoofdpersoon die je meteen in je hart sluitOp een hete zomerdag vertrekt… Meer

    4,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com