Boeken

Fantasy & Science fiction

337.624 resultaten

337.624 resultaten

  • Hex
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (92)
    Ebooks tijdelijk voor maar 5,99 Bekijk alle actietitels

    'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller die een… Meer

    5,99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 40%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Hex
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (92)
    Recensie over Hex

    Lees hier de recensie van Tineke. 'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

  • A Song of Ice and Fire 1-5
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2012
    (174)

    A Game of Thrones:Long ago, in a time forgotten, a preternatural event threw the seasons out of balance. In a land where summers… Meer

    28,99
    Adviesprijs 37,99

    Je bespaart 24%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 28,66

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (33)

    The Circle is the exhilarating new novel from Dave Eggers, best-selling author of A Hologram for the King, a finalist for the… Meer

    7,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

  • Illustrated Edition
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (114)

    Prepare to be spellbound by Jim Kay's dazzling depiction of the wizarding world and much loved characters in this full-colour… Meer

    26,95
    Adviesprijs 37,99

    Je bespaart 29%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,00

  • Introducing the Witcher
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2008
    (30)

    Geralt is a witcher, a man whose magic powers, enhanced by long training and a mysterious elixir, have made him a brilliant… Meer

    11,79
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 12,32

    Ebook 4,49

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Het Lot van de Moordenaar is het derde en laatste deel van De Boeken van Fitz en de Nar, Robin Hobbs terugkeer naar de wereld van… Meer

    24,99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-06-2017.
  • Guide to the Galaxy / The Restaurant at the End of the Universe / Life, the Universe and Everything / So Long,...
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 9999
    (87)

    The Hitchhiker's Guide to the Galaxy became a massive cult success when it was first published and continues to sell all over the… Meer

    20,99
    Adviesprijs 24,99

    Je bespaart 16%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,95

  • De oversteek trilogie deel 3
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (4)

    Het is stil geworden in de wereld. De Twaalf zijn vernietigd en de honderd jaar durende heerschappij van het duister is voorbij… Meer

    25,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,99

    Ebook 12,99

  • het boek bij de film Fantastic beasts and where to find them
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (9)

    Welkom in de tovenaarswereld! Kijk mee hoe regisseur David Yates en producer David Heyman Fantastic Beasts and Where to Find Them,… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50

    Ebook 12,99

  • The Fellowship of the Ring / The Two Towers / The Return of the King
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 1991
    (39)

    Three-volume paperback boxed set of J.R.R. Tolkien's classic masterpiece, recently voted The Book of the Century. Since it was… Meer

    18,95
    Adviesprijs 24,99

    Je bespaart 24%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,95

  • Deel 1 van De Hongerspelen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (184)

    Katniss Everdeen woont met haar moeder en haar zusje in het 12e en armste district van Panem. Daar heerst het keiharde regime van… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,99

    Ebook 9,99

  • Deel 1 van de Sterren-trilogie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (5)
    Ebooks tijdelijk voor maar 5,99 Bekijk alle actietitels

    Van de Het eiland van de zusters-trilogie, de Ierse trilogie en de Teken van zeven-trilogie zijn ruim 150.000 exemplaren… Meer

    5,99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Outlander, Dragonfly in Amber, Voyager, Drums of Autumn
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (38)

    There’s never been a better time to discover the novels behind the blockbuster Starz original series Outlander. Blending rich… Meer

    28,99
    Adviesprijs 39,99

    Je bespaart 28%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,75

    Ebook 33,26

  • Contains: Philosopher's Stone / Chamber of Secrets / Prisoner of Azkaban / Goblet of Fire / Order of the...
    • Engelstalig
    • Other binding
    • 2015
    (19)

    J.K. Rowling's spellbinding storytelling continues to captivate readers worldwide. This stunning box set contains all seven of the… Meer

    121,80
    Adviesprijs 145,00

    Je bespaart 16%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 72,00

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2005
    (7)

    When the renowned aviation hero and rabid isolationist Charles A. Lindbergh defeated Franklin Roosevelt by a landslide inthe1940… Meer

    9,57
    Adviesprijs 10,99

    Je bespaart 13%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 12,11

  • ontdek de magie van de film Fantastic beasts and where to find them
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (5)

    Neem plaats op de voorste rij en wees getuige van de magie die J.K. Rowlings script voor Fantastic Beasts and Where to Find Them… Meer

    45,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 45,00

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2012
    (26)

    It's the year 2044, and the real world has become an ugly place. We're out of oil. We've wrecked the climate. Famine, poverty, and… Meer

    8,99
    Adviesprijs 10,99

    Je bespaart 18%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 11,75

  • DWDD Boek van de maand - november 2013
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (60)
    Bekijk alle boeken in de media

    ALLES WAT GEBEURT MOET OPENBAAR ZIJNMae Holland kan haar geluk niet op als ze wordt aangenomen bij de Cirkel, het machtigste… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,99

    Ebook 5,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Fans of Star Wars and Divergent will revel in internationally bestselling author Veronica Roth’s stunning new science-fiction fantasy series… Meer

    17,99
    2-3 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 20,85

    Ebook 15,60

  • Deel 5
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2003
    (223)

    Harry’s verplichte zomervakantie bij oom Herman en tante Petunia op de Ligusterlaan is dit keer nog erger dan alle voorgaande… Meer

    21,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 8,99

  • Deel 6
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2005
    (227)

    Het land wordt geteisterd door vreemde rampen en aanslagen, en hoewel het hartje zomer is hangt er een hardnekkige,… Meer

    19,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 8,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (19)

    Ze wordt door twee mannen bemind Het hele land vreest haar Alleen zij kan het koninkrijk redden Celaena wordt voor de keuze… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • The Hobbit, The Fellowship of the Ring, The Two Towers, and The Return of the King
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 1997
    (26)

    The Hobbit:Bilbo Baggins is a hobbit who enjoys a comfortable, unambitious life, rarely travelling further than the pantry of his… Meer

    24,95
    Adviesprijs 36,99

    Je bespaart 33%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,50