Boeken

Fantasy & Science fiction

Hier vind je alle fantasy, sciencefiction en horrorboeken. Genres die zich o.a. kenmerken door (fictieve) wezens, verzonnen werelden, tijdreizen en angstige situaties. Links kun je kiezen uit fantasy, sciencefiction of horror. Iedere categorie brengt je naar een nieuwe pagina, waar weer uitleg over deze categorie op staat. Weet je nog in welke categorie je moet zoeken? Verfijn dan eerst links op bijvoorbeeld taal, onderwerp of serie.

Meer Minder

336.416 resultaten

336.416 resultaten

  • A Song of Ice and Fire 1-5
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2012
    (177)

    A Game of Thrones:Long ago, in a time forgotten, a preternatural event threw the seasons out of balance. In a land where summers… Meer

    23,99
    Adviesprijs 39,99

    Je bespaart 40%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,99

    Ebook 28,66

  • Hex
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (97)
    Ebook tot 5,99 Bekijk alle actietitels

    'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller die een… Meer

    4,99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Hex
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (97)
    Recensie over Hex

    Lees hier de recensie van Tineke. 'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,50

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (36)

    The Circle is the exhilarating new novel from Dave Eggers, best-selling author of A Hologram for the King, a finalist for the… Meer

    7,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

  • Guide to the Galaxy / The Restaurant at the End of the Universe / Life, the Universe and Everything / So Long,...
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 9999
    (87)

    The Hitchhiker's Guide to the Galaxy became a massive cult success when it was first published and continues to sell all over the… Meer

    19,99
    Adviesprijs 24,99

    Je bespaart 20%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 15,95

  • Introducing the Witcher
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2008
    (31)

    Geralt is a witcher, a man whose magic powers, enhanced by long training and a mysterious elixir, have made him a brilliant… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 12,04

    Ebook 4,49

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Het Lot van de Moordenaar is het derde en laatste deel van De Boeken van Fitz en de Nar, Robin Hobbs terugkeer naar de wereld van… Meer

    24,99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 02-06-2017.
  • Illustrated Edition
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (119)

    Prepare to be spellbound by Jim Kay's dazzling depiction of the wizarding world and much loved characters in this full-colour… Meer

    24,99
    Adviesprijs 37,99

    Je bespaart 34%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,85

  • The Fellowship of the Ring / The Two Towers / The Return of the King
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 1991
    (39)

    Three-volume paperback boxed set of J.R.R. Tolkien's classic masterpiece, recently voted The Book of the Century. Since it was… Meer

    17,99
    Adviesprijs 24,99

    Je bespaart 28%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,99

  • Deel 4 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar weggenomen. Toch dwingen… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 20,98

    Ebook 12,99

  • Deel 4 van de Glazen troon-serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Fans van epische fantasy moeten dit gewoon lezen! Iedereen van wie Celaena Sardothien houdt is van haar weggenomen. Toch dwingen… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Outlander, Dragonfly in Amber, Voyager, Drums of Autumn
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (39)

    There’s never been a better time to discover the novels behind the blockbuster Starz original series Outlander. Blending rich… Meer

    29,99
    Adviesprijs 39,99

    Je bespaart 25%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,75

    Ebook 33,26

  • DWDD Boek van de maand - november 2013
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (60)
    Bekijk alle boeken in de media

    NU ALS GROTE BIOSCOOPFILM MET TOM HANKS EN EMMA WATSONALLES WAT GEBEURT MOET OPENBAAR ZIJNMae Holland kan haar geluk niet op als… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 6,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    The Witcher returns in this action-packed sequel to The Tower of Swallows, in the New York Times bestselling series that inspired… Meer

    15,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 21,31

    Ebook 9,99

  • De oversteek trilogie deel 3
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (9)

    Het is stil geworden in de wereld. De Twaalf zijn vernietigd en de honderd jaar durende heerschappij van het duister is voorbij… Meer

    25,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,50

    Ebook 12,99

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (3)

    Fans of Star Wars and Divergent will revel in internationally bestselling author Veronica Roth’s stunning new science-fiction fantasy series… Meer

    13,39
    Adviesprijs 17,99

    Je bespaart 26%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,00

    Ebook 15,60

  • The Hobbit, The Fellowship of the Ring, The Two Towers, and The Return of the King
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 1997
    (27)

    The Hobbit:Bilbo Baggins is a hobbit who enjoys a comfortable, unambitious life, rarely travelling further than the pantry of his… Meer

    24,99
    Adviesprijs 36,99

    Je bespaart 32%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 19,50

  • het boek bij de film Fantastic beasts and where to find them
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (9)

    Welkom in de tovenaarswereld! Kijk mee hoe regisseur David Yates en producer David Heyman Fantastic Beasts and Where to Find Them,… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,50

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (24)
    3 voor 15,- op geselecteerde ebooks Bekijk alle actietitels

    Het eerste deel van de Helse Creaties-trilogie - die vooraf gaat aan de Kronieken van de Onderwereld begint wanneer Tessa's… Meer

    7,99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 20%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)
    3 voor 15,- op geselecteerde ebooks Bekijk alle actietitels

    Het Bloedende Land is het derde deel in de Godenoorlogen-reeks van de Duitse fantasy-ster Richard Schwartz en het langverwachte… Meer

    7,99
    Adviesprijs 14,99

    Je bespaart 47%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Neil Gaiman
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (3)

    The great Norse myths are woven into the fabric of our storytelling – from Tolkien, Alan Garner and Rosemary Sutcliff to Game of… Meer

    24,49
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 22,23

    Ebook 15,48

  • Deel 1 van De Hongerspelen
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (185)

    Katniss Everdeen woont met haar moeder en haar zusje in het 12e en armste district van Panem. Daar heerst het keiharde regime van… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 9,99

  • A Game of Thrones / A Clash of Kings / A Storm of Swords / A Feast for Crows / A Dance With Dragons
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (16)

    The ultimate collector's item for fans of the epic fantasy series that inspired HBO's Game of Thrones-a gorgeous boxed set… Meer

    46,99
    Adviesprijs 69,99

    Je bespaart 33%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 39,50

  • Deel 6
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2005
    (227)

    Het land wordt geteisterd door vreemde rampen en aanslagen, en hoewel het hartje zomer is hangt er een hardnekkige,… Meer

    19,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 8,99