Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Literatuur & Romans

Bestbeoordeelde Nederlandstalige Literaire romans

Vind sneller wat je zoekt

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

6.503 resultaten

6.503 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (3)

    De indrukwekkende finale van het vierluik Het Kerkhof der Vergeten Boeken van Carlos Ruiz Zafón! Daniel Sempere droomt nog vaak… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 22,50

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (5)

    2009. Amerika heeft zojuist zijn eerste zwarte president gekozen. Voor een korte periode lijkt er iets van hoop te ontstaan in de… Meer

    19, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (1)

    Begin jaren zestig keert Betty, op dat moment nog Elizabeth, terug naar haar geliefde, lawaaiige en naar heerlijk eten geurende… Meer

    22, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (31)

    Meneer Linh ontvlucht zijn door oorlog geteisterde land, op zoek naar een betere toekomst voor zijn kleindochter. De toewijding… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    Kriskras schoot ik door het boek, net zo lang tot ik alles had gezien. Toen keek ik op en zag dat het donker was geworden buiten… Meer

    29, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 21,25

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    Op een dag in mei 2015 reist de 69-jarige Ivo Brandani ziek van Caïro terug naar Rome. In Egypte heeft hij in het diepste geheim… Meer

    29, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 23,70

    Ebook 20,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (5)

    2009. Amerika heeft zojuist zijn eerste zwarte president gekozen. Voor een korte periode lijkt er iets van hoop te ontstaan in de… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (1)

    Ontdek hoe het met het onweerstaanbare koppel Sara Dillon en Max Stella gaat nu ze kersverse ouders zijn. Slagen zij erin de… Meer

    3, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Wacht op mij 6
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    'Vertrouw op mij' is het zesde en laatste deel in de 'Wacht op mij'-serie van Jennifer L. Armentrout. Hoofdpersoon Jillian neemt… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (2)

    Klytaimnestra heeft veel moeten doorstaan. Haar man heeft haar kind, haar mooie oudste dochter, geofferd aan de goden, en zij… Meer

    21, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,99

    Ebook 11,99

  • Deel 1 van de Yoga Girl-serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (5)

    Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare,… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (15)

    Over liefde, Lyme en loslaten.Als de baby sterft in Marjoleins buik, sleept Elise haar door de inktzwarte rouw. Het verdiept hun… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (2)

    Frédéric Pelletier is de beste kok van Frankrijk. Hij heeft het klassieke en traditionele restaurant van zijn ouders omgetoverd… Meer

    19, 95
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    Chloe Mills en Bennett Ryan stappen in het huwelijksbootje en het geluk lacht het stel toe. Maar Chloe wordt gek van de… Meer

    17, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

  • Deel 1 van de Yoga Girl-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (5)

    Yoga Girl, de nieuwe serie van Audrey Carlan: net zo verslavend als Calendar Girl! Voor lezers van Maya Banks, Jessica Clare,… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 11,99

  • Deel 5 van de Rose Harbor-serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (5)

    Perfect leesvoer voor op vakantie of bij de openhaard, met een mix van drama, romantiek, voor de lezers van Nora Roberts, Rachel… Meer

    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 30%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • De schaduw van de wind; het spel van de engel; De gevangene van de hemel
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2013
    (1)

    Nu drie delen van het Kerkhof der Vergeten Boeken in één e-book omnibus!De schaduw van de windIn het oude centrum van Barcelona… Meer

    19, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Deel 5 van de Rose Harbor-serie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (5)

    Perfect leesvoer voor op vakantie of bij de openhaard, met een mix van drama, romantiek, voor de lezers van Nora Roberts, Rachel… Meer

    18, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,99

    Ebook 9,10

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (1)

    Begin jaren zestig keert Betty, op dat moment nog Elizabeth, terug naar haar geliefde, lawaaiige en naar heerlijk eten geurende… Meer

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • roman
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (3)

    De verteller van dit adembenemende verhaal, emigrant en net Hitler-Duitsland ontvlucht, weet niet wat hem overkomt als hij 's… Meer

    22, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (6)

    DE INSPIRERENDE EN HARTVERWARMENDE REIS VAN EEN VADER EN ZIJN AUTISTISCHE ZOON Na zijn verblijf bij de sjamanen in Mongolië komt… Meer

    19, 90
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (3)

    De eekhoorn kan niet zonder de mier en zal altijd voor hem kiezen, wat er ook gebeurt. De aardworm en het vuurvliegje brengen de… Meer

    9, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25

    Ebook 4,99

  • alle verhalen van Olivier B. Bommel en Tom Poes
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2010
    (5)

    'Erger kan het niet worden' '…dacht ik, toen ik mij halverwege het boek Alleen op de wereld bevond. Hier ontrolt zich een navrante… Meer

    15, -
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (2)

    Natuurfilosoof Bram Wenksterman bewoont een pand aan de Amsterdamse Keizersgracht dat al generaties lang in zijn familie is. In de… Meer

    18, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,50

    Ebook 11,99