Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Literatuur & Romans

Bestbeoordeelde Nederlandstalige Literaire romans

5.922 resultaten

5.922 resultaten

  • de laatste wens van haar moeder zet haar leven op zijn kop…
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (12)

    Als haar moeder te jong overlijdt, is Brett Bohlinger kapot van het verlies. En dan krijgt ze ook nog te horen dat ze haar erfenis… Meer

    4, -
    Sale / Solden
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • het lot van drie vrouwen verandert voorgoed wanneer de Tweede Wereldoorlog uitbreekt
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (16)

    Martha Hall Kelly schreef met Seringenmeisjes een meeslepende en aangrijpende debuutroman over drie vrouwen en hun strijd voor… Meer

    4, 99
    Sale / Solden
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Erotische romance
    deel 1 van de Hartstocht-trilogie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (2)

    Al meer dan 150.000 exemplaren verkocht van de boeken van Maya Banks Deel 1 van de Hartstocht-trilogieHij neemt wat hij wil,… Meer

    15, -
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 11,99

  • Beschikbaar in Kobo Plus
    Eva
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (7)

    In een familie waarin alles om carrière draait, komen de verhoudingen onder druk te staan door de ziekte van Eva. In de bloei van… Meer

    4, 99
    Sale / Solden
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (1)

    De lange dagen van Castellamare van Catherine Banner is een prachtige familieroman die zich afspeelt in Italië. Een aanrader voor… Meer

    19, 99
    1 - 2 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 12,99

  • 313 verhalen over de eekhoorn en andere dieren
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (44)

    Het dikke boek met de dierenverhalen van Toon Tellegen, dat onderhand zo populair is geworden als de Bijbel, is nu uitgebreid met… Meer

    19, 99
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 9,99

  • documenten gerelateerd aan de zaak van Roderick Macrae - VN Thriller van het jaar 2017
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (7)

    Het jaar is 1869. Een gewelddadige drievoudige moord in een afgelegen gemeenschap in de Schotse Hooglanden leidt tot de arrestatie… Meer

    19, 99
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (7)

    Juli Zeh heeft met ‘Ons soort mensen’ een meesterwerk geschreven. Het lijkt alsof Linda in het paradijs is beland in het dorp… Meer

    4, 99
    Sale / Solden
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (1)

    Het is april 1975 en in Saigon heerst chaos. In zijn villa zit een generaal van het Zuid Vietnamese leger whiskey te drinken en… Meer

    22, 95
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (5)

    Margaret Atwood (1939) is Canada's belangrijkste hedendaagse auteur. Voor haar bijzondere en zeer gevarieerde oeuvre, dat… Meer

    12, 50
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,50

  • jubileumeditie
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (122)

    Als Emma van de ene op de andere dag opgenomen wordt op de paaz, weet ze één ding zeker: hier is een fout gemaakt. Ze heeft… Meer

    15, -
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (15)

    Het is 1962. Op de rotsen van het ingeslapen vissersplaatsje Porto Vergogna staat Pasquale, een jonge Italiaan en eigenaar van het… Meer

    5, -
    3 voor €10
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 4,95

    Ebook 4,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (2)

    2 juli is de middelste dag van het jaar: honderdtweeëntachtig dagen liggen links van die dag en honderdtweeëntachtig dagen liggen… Meer

    11, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (1)

    ‘Honderd stukjes van mij’ (A Hundred Pieces of Me) van Lucy Dillon is een roman voor de fans van Jojo Moyes en Sophie… Meer

    4, 99
    Sale / Solden
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Winnaar Libris Literatuur Prijs 2016
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (47)

    Connie Palmen is de auteur van het Boekenweekessay 2017.Voor de meeste mensen bestaan wij alleen in een boek, mijn bruid en ik… Meer

    12, 50
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 11,99

  • een Pulitzer Prize roman
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (5)

    Selina is een jonge onderwijzeres die een vrijzinnige maar culturele opvoeding heeft genoten. Na de dood van haar man Pervus… Meer

    5, 99
    Sale / Solden
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • deel 3 uit de Crossfire-trilogie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (60)

    Vanaf het eerste moment dat ik Gideon Cross ontmoette,herkende ik iets in hem wat ik nodig had.Iets wat ik niet konweerstaan. Ik… Meer

    10, -
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (59)

    'De uitnodiging' van W. Paul Young: het verhaal dat een onverwachte bestseller werd en voorgoed afrekende met het beeld van God… Meer

    12, 50
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 8,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (4)

    In 1930 wordt een Tartaars dorp binnengevallen door de communisten. Ook Zulajka wordt op transport gesteld naar Siberië, nadat… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (7)

    Het is tropisch heet in de kustplaats Sea Breeze. De enige afleiding van de hitte is flirten en alles wat daaruit volgt in dit… Meer

    12, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 5,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (6)

    Aan het begin van de twintigste eeuw groeit Adam Raine op in een Londense achterbuurt. Nadat zijn moeder overlijdt vertrekt hij… Meer

    4, 99
    Sale / Solden
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Beschikbaar in Kobo Plus
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017
    (1)

    Van Liane Moriarty verschenen naast ‘Nog één keer feest’onder meer ‘De drie wensen’ ‘Het geheim van mijn man’ en ‘Grote kleine… Meer

    7, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014
    (4)

    Liefde in tijden van cholera is het onvergetelijke liefdesverhaal van Florentino Ariza en Fermina. Op ongeëvenaarde wijze worden… Meer

    15, -
    top 1000 gratis verzending
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (6)

    Erica James heeft naast ‘Een onverwachte wending’ reeds veel bestsellers op haar naam staan, zoals ‘De bloemenjaren’,… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 4,99