Literatuur & Romans

Nederlandstalige Literatuur & Romans in Tijdelijke afprijzingen

36 resultaten

36 resultaten

  • efteling
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2012
    (11)

    Met dit boek in handen hoor je ‘t jezelf al bijna zeggen: ‘Zijn we d'r al?'De spanning die een Efteling-bezoek teweegbrengt,… Meer

    32,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 23,55

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2006
    (15)
    Russische bibliotheek

    Deze schitterende vertaling door Yolanda Bloemen en Marja Wiebes van het grootste meesterwerk uit de Russische literatuur:… Meer

    Vanaf 30,00
  • Geautoriseerde biografie van Patricia Paay
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (8)

    Patricia Paay en Bert van der Veer leerden elkaar kennen in de Toppop-studio. Toen Patricia overwoog haar levensverhaal in een… Meer

    9,95
    3 - 6 dagen
    Verkoop door:
    Pitcherz

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,95

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2008
    (3)

    Na 20 jaar gevangenisstraf komt RAF-terrorist Jörg vrij. Zijn eerste weekend brengt hij door in het gezelschap van een tiental… Meer

    7,99
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2010
    (12)

    Op een mooi strand wacht een verhaal op een verteller. Het verhaal maakt je aan het lachen. Het ontroert je, het schokt je en het… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2010
    (1)
    Russische bibliotheek

    Anna Karenina is volgens Vladimir Nabokov de beste roman ooit, volgens Anna Achmatova een misogyn product van een misogyne auteur… Meer

    39,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 28,50

  • luxe editie in cassette
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2013

    Het verhaal van Genji is ’s werelds eerste grote roman. Murasaki Shikibu schreef een caleidoscopisch boek dat de lezer duizend… Meer

    395,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 235,00

    Ebook 16,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (16)

    Laura weet precies hoe haar toekomstige vriend eruit zal zien: hij heeft blonde krullen en blauwe ogen. Dat vertelt ze haar… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 13:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    Maximus Ramsj Boeken

    Tweedehands vanaf 7,77

  • omnibus
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    (3)

    Als in mei 1940 de oorlog begint, is dominee Oosterbrug net als jonge predikant begonnen. Het eerste boek Oorlogstijd langs de Lek… Meer

    Vanaf 10,00
    • Nederlandstalig
    • Hardcover

    Hans is de boerenzoon van Siem en Mieke, die na een moeizame start een zeer gelukkig huwelijk hebben. Siems familie was van… Meer

    6,99
    9 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 7,99

  • De beste recepten & een beginselverklaring
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (1)

    Gebruikt u valium in de gazpacho, of toch liever wodka? Weet ú hoe u pijnloos van die ellendige halloweenpompoen verlost raakt?… Meer

    22,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2006
    Russische bibliotheek

    Vertaald door Wils Huisman Over Toergenjevs Jagersverhalen schreef Karel van het Reve: 'Het zijn zeer eenvoudige verhalen: de… Meer

    39,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
  • uitgegeven onder auspicien van het Anne Frank fonds basel
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2013
    (1)

    'Zal ik ooit nog eens journaliste en schrijfster worden? Ik hoop het, o ik hoop het zo, want in schrijven kan ik alles vastleggen,… Meer

    65,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 59,50

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2012
    (1)

    In de aanloop naar Kerstmis 1943 staan op het wenslijstje van de zevenjarige Patrick maar drie dingen. Hij wil dat het leger zijn… Meer

    7,99
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 4,50

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2008
    Russische bibliotheek

    Vertaald door Karel van het Reve 'Er zijn heel wat schoolopstellen geschreven over het onderwerp: de romans van Ivan Toergenjev… Meer

    Vanaf 79,95
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2011

    Karl is als baby te vondeling gelegd bij het Duitse echtpaar Zweitser, die hem adopteren en opvoeden als hun eigen zoon. Toch… Meer

    12,95
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    Margott Boeken

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook 7,99

  • Willem Frederik Hermans biografie deel 1 (1921-1952)
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2013
    (2)

    Hoewel hij zei weinig fiducie te hebben in de biografie, besefte Willem Frederik Hermans heel goed dat ook zijn eigen leven… Meer

    49,90
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 25,00

    Ebook 14,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2013
    (2)

    Als alleenstaande moeder Meike de aantrekkelijke Geert leert kennen, duurt het niet lang voor hij bij haar intrekt. Meike is… Meer

    16,50
    1-2 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 7,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 9999
    (1)
    Russische bibliotheek

    Vertaald door Karel van het Reve 'Een maand buiten is in zekere zin een verbeterde bewerking van een stuk van Balzac: De… Meer

    39,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 22,95

    • Nederlandstalig
    • Hardcover

    Else droomt van geld. Ze wil de vrijheid hebben om alles te kopen wat haar hartje begeert: duurzame laarzen, een mooi huis, noem… Meer

    13,95
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    Boeken-tip

    Tweedehands vanaf 6,79

    Ebook 7,99

  • leven en dood in de Amerikaanse rechtszaal
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013
    (1)

    In 1986 werd de Britse zakenman Kris Maharaj in zijn woonplaats Miami gearresteerd voor de gewelddadige moord op twee voormalige… Meer

    7,99
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,50

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 1999
    Russische bibliotheek

    'Vele van de hier bijeengebrachte verhalen van de Russische schrijver Iwan Toergenjew behoren tot het beste wat in de negentiende… Meer

    Vanaf 22,95
  • excentriek genie, onwillige profeet
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2013

    Vijftig jaar na zijn overlijden is C.S. Lewis nog steeds een van de meest invloedrijke schrijvers van onze tijd. Van al zijn… Meer

    24,95
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 18,50

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2013

    Authentieke psychologische thriller voor fans van Mo Hayder en Peter JamesRechercheur Sean Corrigan voelt aan wat de misdadigers… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 15:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    Boeken-tip

    Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 12,99