New listpage

Romantische fictie

7.334 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Voor jou
Hét feelgoodboek van het jaar!

Nederlands | Paperback | 2015

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

‘Dit liefdesverhaal overtuigt, niet alleen omdat het je raakt, maar ook omdat het zo herkenbaar is.’ The New York TimesLouisa's... Meer

Grey
Vijftig tinten grijs deel 4

Nederlands | Paperback | 2015

Bekijk de wereld van Vijftig tinten grijs opnieuw, door de ogen van Christian Grey. In Christians eigen woorden, en door zijn... Meer

Grey - Vijftig Tinten Grijs verteld door Christian
Vijftig tinten grijs deel 4

Nederlands | Ebook | 2015

Bekijk de wereld van Vijftig tinten grijs opnieuw, door de ogen van Christian Grey. In Christians eigen woorden, en door zijn... Meer

6,79

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Voor jou
Voor jou

Nederlands | Ebook | 2013

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

‘Dit liefdesverhaal overtuigt, niet alleen omdat het je raakt, maar ook omdat het zo herkenbaar is.’ The New York TimesLouisa's... Meer

€ 9,99 5,99

Je bespaart 40%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Ik wist het

Nederlands | Ebook | 2014

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Een betoverend verhaal over liefde, vriendschap en geloven in jezelf Mia Robbins is niet het type dat de gebaande paden bewandelt.... Meer

€ 6,99 4,19

Je bespaart 40%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

doen ze maar alsof ?

Nederlands | Ebook

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Wie houdt er nou niet van foute mannen?Max houdt zeker van foute mannen. Maar ze heeft een probleempje. Haar ouders willen... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Jill Mansell, daar word je vrolijk van!Hallie heeft een geheim: ze is verliefd op de perfecte man. Maar het zal nooit wat kunnen... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Deel 1 van de vijftig tinten grijs trilogie

Nederlands | Paperback | 2012

Vijftig tinten grijs is het eerste deel van de zinderende trilogie die in Amerika en Engeland al honderdduizenden vrouwen in vuur... Meer

Nederlands | Ebook

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Jason Dorsey is populair, knap en speelt football. Becca de Rosa stottert, is verlegen, en is een echte studiebol. Hun eerste date... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

Becky is met haar halve familie in een camper op weg naar Las Vegas. Er moet van alles gebeuren. Geen paniek! Ze heeft een plan.... Meer

19,99

Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar Beschikbaar op 08-03-2016

Reserveer nu

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Sophie Wells werkt als fotografe in de populaire badplaats St Carys. Ze heeft besloten dat ze niet meer aan een relatie gaat... Meer

€ 9,99 5,99

Je bespaart 40%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

ze geeft zich over aan zijn beloften

Nederlands | Paperback

Foute mannen zijn haar zwakte, en niemand is zo zondig als Connor Bruce... Stacey Daniels valt altijd voor foute mannen, en het... Meer

15,00

Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar Beschikbaar op 23-02-2016

Reserveer nu

Ebook vanaf € 9,06
en andere verhalen

Nederlands | Paperback | 2015

In 'Winter in New York' verwacht Lois haar relatieproblemen te kunnen ontvluchten in de meest geweldige stad ter wereld. Maar een... Meer

Deel 2 van de vijftig tinten grijs trilogie

Nederlands | Paperback | 2012

Vijftig tinten donkerder is het tweede deel van de zinderende trilogie die in Amerika en Engeland al miljoenen vrouwen in vuur en... Meer

Deel 3 van de vijftig tinten grijs trilogie

Nederlands | Paperback | 2012

Vijftig tinten vrij is het laatste deel van de zinderende trilogie die in Amerika en Engeland al miljoenen vrouwen in vuur en vlam... Meer

Een uitgave van Harlequin HQN Roman

Nederlands | Ebook | 2015

Tyler O’Neils belangrijkste voornemen deze Kerstmis? Er een groot feest van maken. Niet voor zichzelf, maar voor zijn dochter,... Meer

7,25

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Onvoorwaardelijk, de emotionele rollercoaster van New York Times-bestsellerauteur Colleen Hoover! Als Tate haar nieuwe buurman... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2014

Ooit was Kayla Green gek op Kerstmis. Tegenwoordig gaat ze tijdens de feestdagen liever aan het werk, in de hoop dat ze zo... Meer

8,09

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback | 2015

Een betoverend verhaal over liefde, vriendschap en geloven in jezelf Mia Robbins is niet het type dat de gebaande paden bewandelt.... Meer

Nederlands | Paperback | 2015

Jill Mansell, daar word je vrolijk van!Hallie heeft een geheim: ze is verliefd op de perfecte man. Maar het zal nooit wat kunnen... Meer

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Alles of niets! is een gelaagde feelgoodroman van topauteur Gillian King. Leef mee met Nikki, die in de trein de aantrekkelijke... Meer

€ 7,99 4,99

Je bespaart 38%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

voor liefhebbers van Sante Montefiore en Meave Binchy!

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Melanie woont in een prachtig opgeknapt landhuis in Frankrijk. Ze is hierheen gegaan voor de liefde van haar leven, maar die heeft... Meer

€ 7,99 4,99

Je bespaart 38%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

en andere verhalen

Nederlands | Ebook | 2015

In 'Winter in New York' verwacht Lois haar relatieproblemen te kunnen ontvluchten in de meest geweldige stad ter wereld. Maar een... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een moeder en dochter overwinnen samen hun problemen

Nederlands | Ebook | 2015

Het leven van tv-ster Blaise verandert totaal als haar blinde dochter vanwege een ernstige ziekte weer thuis komt wonen. En dat is... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Een uitgave van de reeks Harlequin Topcollectie - romantische verhalen van de populairste auteurs

Nederlands | Ebook | 2015

Drie onweerstaanbare mannen die niets meer te wensen hebben. Tot Michele, Tanya en Lucille hun pad kruisen… Wanneer Michele iemand... Meer

6,40

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

In de schemerwereld tussen slapen en waken leveren de Beschermers van Dromen strijd met de Nachtmerries. Beschermer Aidan Cross is... Meer

9,06

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Een speciale jubileumuitgave van de romantische reeks Harlequin Specials

Nederlands | Ebook | 2015

(1) GEVANGENE VAN HARTSTOCHT - Als Lauranne haar kantoor binnenloopt, krijgt ze de schok van haar leven. Voor haar staat Zander... Meer

6,40

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

J. Armentrout is terug met Ga voor mij! De negentienjarige Teresa droomt van een carrière als danseres, maar door een blessure... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback | 2015

Onvoorwaardelijk, de emotionele rollercoaster van New York Times-bestsellerauteur Colleen Hoover! Als Tate haar nieuwe buurman... Meer

de immigrantenfamilie overleeft dankzij een raspaard

Nederlands | Paperback | 2015

Een immigrantenfamilie overleeft dankzij een raspaard Aan de vooravond van de Tweede Wereldoorlog vlucht Nicolas naar Amerika.... Meer

Een uitgave van Harlequin HQN Roman

Nederlands | Ebook | 2015

Dit wordt een zomer om nooit te vergeten, heeft chef-kok Élise Bonnet zichzelf beloofd. Haar langgekoesterde droom om een eetcafé... Meer

7,25

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Deel 2 van de vijftig tinten grijs trilogie

Nederlands | Ebook | 2012

Vijftig tinten donkerder is het tweede deel van de zinderende trilogie die in Amerika en Engeland al miljoenen vrouwen in vuur en... Meer

5,24

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Deel 1 van de vijftig tinten grijs trilogie

Nederlands | Ebook | 2012

Vijftig tinten grijs is het eerste deel van de zinderende trilogie die in Amerika en Engeland al honderdduizenden vrouwen in vuur... Meer

4,49

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

Oz Hyde is een bad boy. Hij rijdt op een motor, rookt, is roekeloos en heeft een verleden vol problemen. Zijn moeder en hij... Meer

15,00

Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar Beschikbaar op 05-04-2016

Reserveer nu

Nederlands | Ebook | 2012

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Lara is zestien en zwanger als haar vader haar het huis uitzet. Wat moet ze doen? Ze vlucht naar haar tante Nettie, een robuuste... Meer

€ 9,99 5,99

Je bespaart 40%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Soms moet je verdwalen om de weg te kunnen vinden

Nederlands | Paperback

Kelsey Summers is nogal verwend en eenzaam. Ze weet niet wat ze wil met haar leven, dus gaat ze door Europa reizen, op zoek naar... Meer

15,00

Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar Beschikbaar op 01-03-2016

Reserveer nu

Ebook vanaf € 7,99
doen ze maar alsof ?

Nederlands | Paperback | 2015

Wie houdt er nou niet van foute mannen?Max houdt zeker van foute mannen. Maar ze heeft een probleempje. Haar ouders willen... Meer

Hét feelgoodboek van het jaar!

Nederlands | Paperback | 2014

‘Dit liefdesverhaal overtuigt, niet alleen omdat het je raakt, maar ook omdat het zo herkenbaar is.’ The New York TimesLouisa's... Meer

Een uitgave van de romantische reeks Harlequin Intiem

Nederlands | Ebook | 2015

(1) ZOET EN ZONDIG - Hij hoeft haar maar aan te raken en ze wordt al wild... En dat is voor Jessica juist een reden om Ryan uit de... Meer

5,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Amsterdam 1943. Op een zondagmorgen snelt Josefien Langeveldt, moeder van acht kinderen, met haar doodzieke baby Lise naar de... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

Verloren zoon van Danielle Steel vertelt het verhaal van twee broers, en het geheim dat hun band overschaduwt. Peter McDowell komt... Meer

19,99

Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar Beschikbaar op 21-03-2016

Reserveer nu

Nederlands | Ebook | 2014

(1) VERLEID OP MOON ISLAND - 'Kennen wij elkaar?' Bryony kan haar oren niet geloven. Hier staat ze, zwanger en wel, oog in oog met... Meer

8,09

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Een uitgave van Harlequin HQN Roman - Deel 7 van Thunder Point

Nederlands | Ebook

Grace Dillon, voormalig olympisch kunstschaatster, houdt zich onder een andere naam schuil in Thunder Point, waar ze een... Meer

6,40

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Een speciale jubileumuitgave ter gelegenheid van het 40 jarig bestaan van Harlequin

Nederlands | Ebook | 2015

Het beste van 40 jaar Harlequin. De redacteuren van Harlequin zochten speciaal voor u hun favoriete verhalen uit. (1) VERLEID IN... Meer

7,25

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback | 2015

Sophie Wells werkt als fotografe in de populaire badplaats St Carys. Ze heeft besloten dat ze niet meer aan een relatie gaat... Meer

Nederlands | Paperback | 2015

Jason Dorsey is populair, knap en speelt football. Becca de Rosa stottert, is verlegen, en is een echte studiebol. Hun eerste date... Meer