Thrillers

Detective & Mysterie - 2007

3.227 resultaten

3.227 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007
    (47)

    'Tess Gerritsen schreef met Koud Bloed een superspannende thriller.' - De VolkskrantAls je op zoek bent naar rust, dan is het… Meer

    Vanaf 3,50
  • Spy Thriller
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007

    “A well-crafted page-turner that addresses the most important issue of our time. It will keep you reading well into the… Meer

    Vanaf 6,75
  • Harry Bosch #11
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007
    (1)

    Years after the death of a sixteen-year-old girl is ruled a suicide, detective Harry Bosch receives DNA evidence that reopens the… Meer

    Vanaf 5,85
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2007

    Psychologist Elizabeth Wing had it all, almost; a challenging career, trusted friends, financial security, and great looks. … Meer

    4,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007
    (10)

    Ogenschijnlijk hebben de zaken niets met elkaar te maken: twee gevonden skeletten in de modder van de Hudson, een knappe jonge… Meer

    Vanaf 12,95
  • Trilogie Chaos, Chourmo, Solea
    • Nederlandstalig
    • Pocket
    • 2007
    (4)

    Marseille: een smeltkroes van culturen en misdaad. Jean-Claude Izzo schreef slechts drie misdaadromans, alledrie gesitueerd in de… Meer

    14,99
    4 - 9 dagen

    Tweedehands vanaf 7,50

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007

    'One of Elizabeth Peters' best thrillers yet& and so funny you will laugh aloud' PW One red rose, a one-way ticket to Stockholm,… Meer

    10,99
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2007

    Multilingual Tito engages in sensitive information transfers from his single-room warehouse apartment, while investigative… Meer

    Vanaf 15,30
  • DCI Banks deel 12 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2007
    (11)
    Onbeperkt lezen met het Kobo Plus ebook-abonnement. Bekijk het aanbod

    Het lijkt een gewoon huis in een gewone straat, waar gewone mensen wonen. Maar achter de gevel oefent een seriemoordenaar zijn… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007

    The bestselling author of "Fifty Degrees Below" concludes his intelligent trilogy of suspenseful, near-future eco-thrillers set in… Meer

    10,14
    5-10 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 6,50

    Ebook 7,13

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007

    Bestselling, award-winning, author Kim Stanley Robinson continues his groundbreaking trilogy of eco-thrillers–and propels us… Meer

    10,14
    5-10 werkdagen
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007
    (2)

    Erik Winter ondergaat een midlifecrisis. Hij werkt al twintig jaar bij de politie, maar waar dient het allemaal toe? En hoe ziet… Meer

    Vanaf 7,90
  • Camel Club-serie deel 3
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007
    (19)

    Annabelle Conroy is een jonge, aantrekkelijke vrouw met vele gaven. Ze is koelbloedig en vindingrijk, weet uitstekend hoe je een… Meer

    Vanaf 4,00
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007
    (2)

    Misdaadroman over netdatingSusanne Hansson is het slachtoffer geworden van een verkrachter die zich via een datingsite aan haar… Meer

    Vanaf 7,95
    • Engelstalig
    • Ebook
    • 2007

    “Fans of Donna Leon or Håkan Nesser will be ecstatic to find a kindred spirit in Grace Brophy.”—BookPage“Evocative. . . . Cenni is… Meer

    7,37
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007

    New York Times" bestselling author McCammon returns with this new novel featuring Matthew Corbett, the magistrates clerk who… Meer

    16,75
    5-10 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 17,29

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2007
    (3)

    7 Commissaris Van Veeteren-reeksOp een regenachtige nacht veroorzaakt de onder invloed rijdende Pieter Clausen een dodelijk… Meer

    Vanaf 10,80
  • Een Inspecteur Wexford-Mysterie
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007
    (3)

    De rust in het pittoreske plaatsje Flagford wordt ernstig verstoord wanneer er een lijk wordt gevonden. Begraven in de vruchtbare… Meer

    9,95
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    Bronkhorst Boeken

    Tweedehands vanaf 4,90

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007

    Awakening in jail with no memory of how or why he is there, Eric Ashworth remembers only the name of a woman named Desiree, but… Meer

    9,23
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    Books2Anywhere
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007
    (1)

    On a hillside near the cosy Irish village of Glennkill, a flock of sheep gather around their beloved shepherd George, who lies… Meer

    9,73
    3-4 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 7,00

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007
    (4)

    Vanaf het voorjaar van 1942 werd vanuit Engeland een 'geheim leger' in bezet Nederland opgebouwd als steun aan het verzet tegen de… Meer

    Vanaf 29,95
  • Also Published as Alex Cross
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007
    (3)

    Years after his wife Maria is gunned down by an unknown shooter, a crime that has never been solved and still haunts him,… Meer

    10,99
    Vermoedelijk 2-3 weken
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 7,50

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2007
    (9)

    De jonge Gabriëlle komt op bureau Warmoesstraat haar broer Jean-Baptiste als vermist opgeven. Haar vriend kent Jean-Baptiste uit… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor zondag 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,49

    Ebook 7,99

  • A Miss Marple Mystery
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2007

    Stricken with arthritis, Miss Jane Marple has packed herself off, at the insistence of her nephew, for some rest and relaxation at… Meer

    Vanaf 7,99