Thrillers

Thrillers - Ebook

1.406 resultaten

1.406 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (21)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • een holger munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (38)
    Interview met de auteur

    Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk… Meer

    8,98
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (25)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking, en de Nederlanders die er zijn… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (13)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Naomi heeft haar verleden eindelijk een plaats gegeven. Begint haar nachtmerrie opnieuw?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (14)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Naomi verloor haar onschuld op de avond dat ze haar vader het bos in volgde. Toen ze het meisje bevrijdde dat ondergronds… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (10)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Karen Rose, de koningin van de romantische spanning. De spanning van Karin Slaughter vermengd met de romantiek van Nora Roberts… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Elke nieuwe Coben gaat ten koste van je nachtrust. - Vrij Nederland
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (15)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Kat Mahon werkt bij de NYPD. Net als haar opa, die zelfmoord pleegde met zijn dienstwapen. Net als haar vader, die tijdens het… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (39)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    De eerlijke vinder van Stephen King is het vervolg op de met een Edgar Award bekroonde bestseller Mr. Mercedes. Het werd unaniem… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (39)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Drie van de meest onwaarschijnlijke en fantastische helden die Stephen King ooit heeft gecreëerd proberen een eenzame moordenaar… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (1)

    Na het succes van haar debuut ‘Memento’ is ‘Narcotica’ het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp.Voor de fans van Jo Nesbo,… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Dit is niet zomaar een spannende thriller, dit is een Coben. - nu.nl
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (30)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    In Geen tweede kans ontwaakt Marc Seidman op de intensive care met zijn hoofd in het verband. Twaalf dagen geleden was hij nog een… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (4)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Voor de fans van Karen Rose en Karin Slaughter! Allison Brennan schreef ‘Tot de dood ons scheidt’. Een thriller voor de… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (23)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Sinds hij bij een footballwedstrijd een harde klap tegen zijn hoofd kreeg, heeft politierechercheur Amos Decker een perfect… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (53)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (23)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    'Is de zomer compleet zonder een nieuwe thriller van Suzanne Vermeer? Nee!' – Margriet Special -Sinds ze een jaar geleden weduwe… Meer

    6,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (8)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Hij slaat toe, nietsontziend en angstaanjagendRechercheur Stevie Mazzetti heeft al zoveel tegenslag gehad, dat wens je niemand… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • een Ghost Recon Thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Strijdpunt is een Ghost Recon thriller van de Amerikaanse topauteur Tom Clancy, bekend van De jacht op de Red October. De Special… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Hôtel du Lac
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (12)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Amsterdam, de jaren zeventig. Eerstejaars Maarten Walda sluit vriendschap met de gewiekste Hugo rechtenstudent, kraker en… Meer

    8,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (5)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Ex-crimineel Piet Hoffmann is op de vlucht voor zijn Zweedse verleden. In Colombia begint hij een nieuw leven. Ogenschijnlijk als… Meer

    6,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (9)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Wie kun je vertrouwen als het er écht op aankomt... Wanneer een busje verongelukt voor het huis van de jonge privédetective Paige… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • John Puller-serie deel 2 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2012
    (14)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Special agent John Puller is de beste van zijn vak. Namens de US Army’s Criminal Investigative Division – ACID – onderzoekt hij… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • John Puller-serie deel 1 (ook los te lezen)
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2011
    (20)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Spanning van hier tot Washington In een kleine plattelandsgemeenschap in West Virginia waar nooit iets opzienbarends gebeurt,… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (18)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    De revolutie begint bij haarDe wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (6)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    In ‘De Lincoln Mythe’ van Steve Berry beleeft Cotton Malone een nieuw avontuur. De ontdekking van de botten van een in de 19e eeuw… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com