New listpage

Thrillers - Ebook

1.371 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Hittegolf

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking, en de Nederlanders die er zijn... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Ibiza

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenoot, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Judaskus

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Eén ongeluk. Twee gezinnen. Wat is de link?Barbara en Marcus van Brederoo wonen met hun twee dochters in een dorpje in Friesland,... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Ik reis alleen
een Holger Munch trhiller

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

De nieuwe ijzingwekkende thriller van Loes den Hollander. De 20e thriller van de ongekroonde koningin van het genre! Nadat ze op... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Elke nieuwe Coben gaat ten koste van je nachtrust. - Vrij Nederland

Nederlandstalig | Ebook | 2014

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Kat Mahon werkt bij de NYPD. Net als haar opa, die zelfmoord pleegde met zijn dienstwapen. Net als haar vader, die tijdens het... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Wisseling van de wacht is de spectaculaire finale van de succesvolle, veelgeprezen Mercedes-trilogie van Stephen King. Eerder... Meer

€ 12,99 8,99

Je bespaart 31%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

John Puller-serie deel 2 (ook los te lezen)

Nederlandstalig | Ebook | 2012

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Special agent John Puller is de beste van zijn vak. Namens de US Army’s Criminal Investigative Division – ACID – onderzoekt hij... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

De ontsnapping

Nederlandstalig | Ebook | 2014

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Wanneer een zwaar stormfront over de staat Kansas trekt, valt in Leavenworth, een van de zwaarst beveiligde militaire... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Hôtel du Lac

Nederlandstalig | Ebook | 2011

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Amsterdam, de jaren zeventig. Eerstejaars Maarten Walda sluit vriendschap met de gewiekste Hugo rechtenstudent, kraker en... Meer

€ 8,99 7,99

Je bespaart 11%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2015

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

spannend, schokkend en ijzingwekkend...

Nederlandstalig | Ebook | 2012

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Bij opgravingen worden drie lijken en een afgehakt hoofd gevonden. Ze liggen in de kelder van Markús Magnússons ouderlijk huis,... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Het Rosie Effect

Nederlandstalig | Ebook | 2014

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
30% korting op geselecteerde ebooks Bekijk alle actietitels

Don Tillman is en Rosie Jarman zijn terug Als je hebt genoten van de internationale bestseller Het Rosie Project, dan mag je Het... Meer

€ 7,99 5,59

Je bespaart 30%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest... Meer

5,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

De eerlijke vinder van Stephen King is het vervolg op de met een Edgar Award bekroonde bestseller Mr. Mercedes. Het werd unaniem... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2015

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Het eerste deel in de Kid Lawyer-serieEen perfecte moordEen getuige die anoniem wil blijvenSlechts één persoon die de waarheid... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Elk jaar raken circa 40.000 mensen in Nederland vermist. Gemiddeld 14 daarvan komen nooit meer terug... Soms verandert je leven in... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Drie van de meest onwaarschijnlijke en fantastische helden die Stephen King ooit heeft gecreëerd proberen een eenzame moordenaar... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

'Mrs. Fontaine, excuses dat ik nog zo laat bel, maar...' Sarah Fontaine is nog maar net getrouwd wanneer ze een schokkend... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2016

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

In het vredige Wintersville voelen buren als familie, kent de politiechef iedereen bij naam en gaan kinderen zorgeloos naar... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Als Johnny Congo op weg naar zijn executie ontsnapt, besluit ex-Navy SEAL Hector hem te zoeken. Als Hector vervolgens ook wordt... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2015

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Het definitieve vertrek van Suus naar Portugal heeft fatale gevolgen... Het geluk lacht Suus toe als ze haar droom volgt en naar... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

John Puller-serie deel 1 (ook los te lezen)

Nederlandstalig | Ebook | 2011

Spanning van hier tot Washington In een kleine plattelandsgemeenschap in West Virginia waar nooit iets opzienbarends gebeurt,... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlandstalig | Ebook | 2015

STEMPEL
3 ebooks voor 15.- Bekijk alle actietitels

Tien jaar nadat Lieve Metselaer werd geschept door een auto en dit niet overleefde, worden de dader van dit ongeluk en de vader... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje