Thrillers & Fantasy

Thrillers

240.231 resultaten

240.231 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (22)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • een holger munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (39)
    Interview met de auteur

    Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk… Meer

    8,98
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (43)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Psychologe Anne Givernaud woont samen met haar nieuwe vriend Guido afgelegen in Zuidwest Frankrijk. Op een avond ligt er voor hun… Meer

    9,99 4,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (26)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenoot, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende… Meer

    7,99 4,00

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (85)
    Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,50

    Ebook vanaf 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (26)

    Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn… Meer

    15,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook vanaf 9,99

  • een Holger Munch trhiller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (85)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn… Meer

    9,99 4,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (26)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking, en de Nederlanders die er zijn… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (24)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    De nieuwe ijzingwekkende thriller van Loes den Hollander. De 20e thriller van de ongekroonde koningin van het genre! Nadat ze op… Meer

    7,99 3,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (13)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (53)
    Tot 35% korting op de beste Engelstalige boeken

    Rachel catches the same commuter train every morning. She knows it will wait at the same signal each time, overlooking a row of… Meer

    15,99 10,39

    Je bespaart 35%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook vanaf 4,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (27)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Eén ongeluk. Twee gezinnen. Wat is de link?Barbara en Marcus van Brederoo wonen met hun twee dochters in een dorpje in Friesland,… Meer

    7,99 3,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Kun je alles vertrouwen wat je met je eigen ogen ziet?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (21)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Voormalig special forces-pilote Maya Calloway ziet tijdens haar werk iets onmogelijks. Op de nanny cam speelt haar tweejarige… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (13)

    Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,79

    Ebook vanaf 14,99

  • Naomi heeft haar verleden eindelijk een plaats gegeven. Begint haar nachtmerrie opnieuw?
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (15)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Naomi verloor haar onschuld op de avond dat ze haar vader het bos in volgde. Toen ze het meisje bevrijdde dat ondergronds… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (13)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te… Meer

    14,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (49)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    ‘Gerritsen speelt met verhaalwendingen, levert spanning die natrilt, en presenteert sterke hoofdpersonen.’ de Volkskrant **** … Meer

    9,99 4,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (10)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Karen Rose, de koningin van de romantische spanning. De spanning van Karin Slaughter vermengd met de romantiek van Nora Roberts… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • een Holger Munch thriller. Prijswinnaar Beste thriller 2016
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (39)
    Interview met de auteur

    Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk… Meer

    17,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,75

    Ebook vanaf 8,98

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (121)

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat.De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,75

    Ebook vanaf 4,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (14)

    Wisseling van de wacht is de gruwelijk spannende finale van Stephen Kings Mercedes-trilogie, na de bestsellers Mr. Mercedes en De… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,95

  • Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2014
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (121)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Pelgrim is de codenaam van een man die niet bestaat.De geadopteerde zoon die uitgroeide tot een van de beste spionnen. De… Meer

    9,99 4,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Elke nieuwe Coben gaat ten koste van je nachtrust. - Vrij Nederland
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2014
    (15)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Kat Mahon werkt bij de NYPD. Net als haar opa, die zelfmoord pleegde met zijn dienstwapen. Net als haar vader, die tijdens het… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (53)

    Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest… Meer

    7,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook vanaf 5,99