Nederlandse boeken

Thrillers & Fantasy - Na 2000

11.517 resultaten

11.517 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (97)
    Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

    'Huidpijn'is het meest rauwe, pijnlijke en schurende boek van Saskia Noort tot nu toe, een boek dat je niet zomaar weglegt en dat… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,00

    Ebook vanaf 12,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (97)

    'Huidpijn' is het meest rauwe, pijnlijke en schurende boek van Saskia Noort tot nu toe, een boek dat je niet zomaar weglegt en dat… Meer

    12,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

    Wanneer Menno Riebeek erachter komt dat zijn puberzoon gokschulden heeft, besluit hij ze voor hem af te lossen. De schuldeisers… Meer

    19,99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 19,99

  • HEX
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (21)

    'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller die een… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25

    Ebook vanaf 7,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (22)

    Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (57)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Lees hier het interview met Karin Slaughter. WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft… Meer

    13,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (57)
    Interview met de auteur
    Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

    Lees hier het interview met Karin Slaughter. WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft… Meer

    19,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook vanaf 13,99

    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (43)
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Psychologe Anne Givernaud woont samen met haar nieuwe vriend Guido afgelegen in Zuidwest Frankrijk. Op een avond ligt er voor hun… Meer

    9,99 4,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • een holger munch thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (39)
    Interview met de auteur

    Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk… Meer

    8,98
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (26)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenoot, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende… Meer

    7,99 4,00

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (9)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Het is 1979. Als George Clare op een winterse namiddag uit zijn werk komt, vindt hij thuis het levenloze lichaam van zijn vrouw… Meer

    9,99 4,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • VN Thriller van het jaar 2015
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2015
    (255)

    Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van… Meer

    15,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook vanaf 9,99

  • thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (85)
    Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn… Meer

    10,00
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,00

    Ebook vanaf 4,99

  • een Holger Munch trhiller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (85)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn… Meer

    9,99 4,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (26)

    Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn… Meer

    15,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook vanaf 9,99

  • het vervolg op Stieg Larssons Millennium-serie
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (167)
    David Lagercrantz & deel 4 van De Millenniumreeks

    Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug! Hij is een charmante man, een kritische journalist van middelbare leeftijd, en… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (24)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    De nieuwe ijzingwekkende thriller van Loes den Hollander. De 20e thriller van de ongekroonde koningin van het genre! Nadat ze op… Meer

    7,99 3,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (26)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking, en de Nederlanders die er zijn… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • een Rönning & Stilton-thriller
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (18)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Olivia Rönning heeft besloten terug te keren bij de politie en wordt op een zaak gezet in de provincie Skåne. In een naburig… Meer

    9,99 4,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (27)
    Direct lezen met de gratis leesapp
    50% korting om Nederlandstalige ebooks Bekijk alle actietitels

    Eén ongeluk. Twee gezinnen. Wat is de link?Barbara en Marcus van Brederoo wonen met hun twee dochters in een dorpje in Friesland,… Meer

    7,99 3,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • Hex
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (21)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Wie er wordt geboren is gedoemd er tot zijn dood te blijven. Wie er zich vestigt komt er nooit meer weg. Het ogenschijnlijk… Meer

    7,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2015
    (13)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer… Meer

    5,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2016
    (10)
    Direct lezen met de gratis leesapp

    Zet je leven op het spelIn een verlaten schoolgebouw wordt het lichaam van een Zweedse televisieberoemdheid gevonden. Hij is… Meer

    9,99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
  • literaire thriller
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (25)

    Tijdens de vakantie in Bergen aan Zee heeft de man van Anouk eindelijk weer tijd voor zijn gezin. Maar tijdens de surpriseparty… Meer

    15,00
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,50

    Ebook vanaf 12,99