New listpage

Thrillers

6.508 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Hittegolf

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn... Meer

Het meisje op de weg

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Psychologe Anne Givernaud woont samen met haar nieuwe vriend Guido afgelegen in Zuidwest Frankrijk. Op een avond ligt er voor hun... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Maestra

Nederlands | Ebook

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Judith Rashleigh werkt overdag als assistent in een gerenommeerd Londens veilinghuis en om rond te kunnen komen is ze 's nachts... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te... Meer

19,99

Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar Beschikbaar op 10-05-2016

Reserveer nu

Meer verkopers vanaf: € 22,94

Ebook vanaf € 14,99
een holger munch thriller

Nederlands | Ebook

Interview met de auteur

Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

‘Gerritsen speelt met verhaalwendingen, levert spanning die natrilt, en presenteert sterke hoofdpersonen.’ de Volkskrant **** ... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

23 Kay Scarpetta

Nederlands | Ebook

Patricia Cornwells werk over de vrouwelijke patholoog-anatoom Kay Scarpetta is 's werelds bestverkochte thrillerserie. In #23,... Meer

€ 12,99 5,99

Je bespaart 54%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

De nieuwe ijzingwekkende thriller van Loes den Hollander.20e thriller van de ongekroonde koningin van het genre!Nadat ze op... Meer

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige... Meer

een Holger Munch trhiller

Nederlands | Ebook | 2015

Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een Holger Munch thriller

Nederlands | Paperback

Interview met de auteur
STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk... Meer

Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2014

Nederlands | Ebook | 2014

'De enige thriller die je dit jaar moet lezen.' - Yorkshire Post ‘Ik ben Pelgrim is een ware pageturner, een indrukwekkende... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Julia Ansdell raakt in de greep van de Incendiowals, een merkwaardig muziekstuk dat ze bij toeval ontdekt in een antiekwinkeltje... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Diep in de modder bij een villa in Amsterdam-Noord stuit een tuinman op een schedel. Maud Mertens probeert via de voormalige... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2014

`Een thriller, waarin de spanning tot het einde wordt vastgehouden en waarin ook humor en een vleugje romantiek niet ontbreken.... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Ze waren met z’n zessen en kenden elkaar uit het Leidse studentenleven. Een hechte club meiden die lief en leed met elkaar... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk hier alle ebooks uit de 2+1-actie

Op 7 december 1982 wordt de 21-jarige serveerster Debbie Carter in haar appartement vermoord. De politie, die vrijwel geen... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een Jack Ryan-thriller

Nederlands | Paperback

In Noord-Korea is een jonge dictator aan de macht gekomen die de wereld wil laten zien dat er niet met hem te spotten valt. De... Meer