New listpage

Thrillers

6.640 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Hittegolf

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn... Meer

Het meisje op de weg

Nederlands | Ebook | 2015

Psychologe Anne Givernaud woont samen met haar nieuwe vriend Guido afgelegen in Zuidwest Frankrijk. Op een avond ligt er voor hun... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Amos Decker - De laatste mijl

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te... Meer

Maestra

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Judith Rashleigh werkt overdag als assistent in een gerenommeerd Londens veilinghuis en om rond te kunnen komen is ze 's nachts... Meer

Nederlands | Ebook

De nieuwe ijzingwekkende thriller van Loes den Hollander. De 20e thriller van de ongekroonde koningin van het genre! Nadat ze op... Meer

€ 7,99 4,99

Je bespaart 38%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te... Meer

14,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

‘Gerritsen speelt met verhaalwendingen, levert spanning die natrilt, en presenteert sterke hoofdpersonen.’ de Volkskrant **** ... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

De nieuwe ijzingwekkende thriller van Loes den Hollander. De 20e thriller van de ongekroonde koningin van het genre! Nadat ze op... Meer

Nederlands | Ebook

Judith Rashleigh werkt overdag als assistent in een gerenommeerd Londens veilinghuis en om rond te kunnen komen is ze 's nachts... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een holger munch thriller

Nederlands | Ebook

Interview met de auteur

Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

kun je alles geloven wat je met je eigen ogen ziet?

Nederlands | Paperback

Voormalig special forces-pilote Maya Calloway ziet tijdens haar werk iets onmogelijks. Op de nanny cam speelt haar tweejarige... Meer

Nederlands | Paperback

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige... Meer

Tweedehands vanaf: € 14,25

Toon tweedehands
Ebook vanaf € 9,99

Nederlands | Ebook | 2015

Julia Ansdell raakt in de greep van de Incendiowals, een merkwaardig muziekstuk dat ze bij toeval ontdekt in een antiekwinkeltje... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een Holger Munch trhiller

Nederlands | Ebook | 2015

Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback | 2016

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

'De enige thriller die je dit jaar moet lezen.' - Yorkshire Post ‘Ik ben Pelgrim is een ware pageturner, een indrukwekkende... Meer

een Holger Munch thriller

Nederlands | Paperback

Interview met de auteur
STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Lees hier het interview van Janneke Siebelink met Samuel Bjørk. In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk... Meer

Nederlands | Ebook | 2015

Will Robie is de beste huurmoordenaar die de Verenigde Staten in dienst hebben. Tot nu toe… Waar ook ter wereld, wie het beoogde... Meer

€ 14,99 7,50

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenoot, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende... Meer

kun je alles vertrouwen wat je met je eigen ogen ziet?

Nederlands | Ebook

Voormalig special forces-pilote Maya Calloway ziet tijdens haar werk iets onmogelijks. Op de nanny cam speelt haar tweejarige... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2014

Nederlands | Ebook | 2014

'De enige thriller die je dit jaar moet lezen.' - Yorkshire Post ‘Ik ben Pelgrim is een ware pageturner, een indrukwekkende... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

thriller

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch... Meer

3 Bill Hodges

Nederlands | Paperback

Wisseling van de wacht is de gruwelijk spannende finale van Stephen Kings Mercedes-trilogie, na de bestsellers Mr. Mercedes en De... Meer

19,99

Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar Beschikbaar op 07-06-2016

Reserveer nu

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

In een donker, donker bos van Ruth Ware is een psychologische thriller met een geraffineerde plot, onverwachte wendingen en een... Meer