Computer

Cisco Netwerk

58 resultaten

58 resultaten

  • Cisco 819

    Cisco 819. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10, 100 Mbit/s. GSM bands ondersteund: 800, 900, 1800, 1900 MHz, UMTS bands… Meer

    1.169,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco GLC-SX-MMD= SFP 1000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module
    (1)

    WordPerfect Office 12 is een veelzijdige en gebruikersvriendelijke kantoorsuite die compatible is met vele standaarden en die… Meer

    95,36
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    OR Media
  • Cisco C2951-CME-SRST/K9 - Router
    • Gigabit (Tot 1000 Mbps)

    Cisco router: 2951… Meer

    6.923,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 9.213,89

  • Cisco ASA 6-port SFP Intern Fiber 1000Mbit/s
    • PCI Express

    Cisco netwerkkaart: ASA 6-port SFP… Meer

    4.601,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Dual-band
    • Wireless N|Wireless a/b/g
    • Gigabit (Tot 1000 Mbps)

    Cisco router: 1941… Meer

    801,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Power over Ethernet:Nee

    Cisco MA-SFP-1GB-TX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab,… Meer

    311,46
    5-7 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 365,89

  • Cisco ASA 5505 Series Adaptive Security Appliance De Cisco ASA 5505 Adaptive Security Appliance is een next generation… Meer

    616,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco ANT-4G-OMNI-OUT-N=. Frequentieband: 0.698 - 0.96 / 1.71 - 2.17 / 2.3 - 2.7. Soort antenne: Omni-directioneel, Aansluiting… Meer

    189,89
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 175,60

    • Kabellengte: 2

    Cisco besteedt bijzondere aandacht aan zijn netwerk accessoires die de eerste steen van het hele netwerk systeem. Cisco kabels,… Meer

    48,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco VG202XM. Beheerprotocollen: SNMP, Ondersteunde netwerkprotocollen: DHCP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS… Meer

    654,89
    Adviesprijs 745,00

    Je bespaart 12%

    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 624,58

  • Cisco antenne: Aironet Dual-Band Dipole Antenna - Antenna - indoor - 2 dBi, 4 dBi - grey - for Aironet 3602E… Meer

    40,99
    Op voorraad. Nu besteld, donderdag in huis
    Verkoop door:
    Jacobs Online Solutions

    Meer verkopers vanaf 38,40

  • Cisco antenne: air ant 4941 2.2 dbi… Meer

    21,50
    5-7 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 25,90

    • PCI Express

    Cisco VWIC3-2MFT-T1/E1=. Breedte: 782 mm, Diepte: 1204 mm, Hoogte: 191 mm… Meer

    1.706,89
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 1.760,19

    • Kabellengte: 10

    Cisco SFP-H10GB-ACU10M=. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk… Meer

    259,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 329,99

  • Cisco ANT-4G-SR-OUT-TNC=. Soort antenne: Omni-directioneel, Aansluiting antenne: N-type, Soort stekkers: Vrouwelijk… Meer

    193,89
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 179,00

    • Kabellengte: 1

    Cisco SCSI kabel: 1m Stacking Cable… Meer

    136,50
    3-6 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 156,71

  • Cisco Aironet 2800e. Overdrachtssnelheid (max): 2304 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit/s,… Meer

    787,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco Aironet 3.5-dBi Articulated Dipole Antenna. Versterking antenne (max): 3,5 dBi, Aansluiting antenne: RP-TNC, Polarisatie:… Meer

    34,30
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    OR Media

    Meer verkopers vanaf 34,95

  • Cisco 32GB SD. Capaciteit: 32 GB, Soort flashgeheugen: SD. Breedte: 24 mm, Diepte: 1 mm, Hoogte: 32 mm… Meer

    107,89
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 99,89

  • Network adapter - PCIe 2.0 x16 - 10 GigE, 10Gb FCoE - 2 ports
    • PCI Express

    Cisco VIC 1225 2-Port 10Gb SFP+ CNA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Compatibiliteit: Server… Meer

    802,89
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 961,95

    • Kabellengte: 10

    Cisco 10m SFP+. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+… Meer

    237,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco EHWIC-VA-DSL-B=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Chipset: Broadcom, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah. Kleur… Meer

    756,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 851,95

  • Cisco antenne: 8 dBi Dual Band Patch Antenna, 2.5/5 GHz… Meer

    770,89
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 745,59

    • Power over Ethernet:Nee

    Cisco FlexStack-Plus… Meer

    589,89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland