Computer

Cisco Netwerk

53 resultaten

53 resultaten

  • Cisco 819

    Cisco 819. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10, 100 Mbit/s. GSM bands ondersteund: 800, 900, 1800, 1900 MHz, UMTS bands… Meer

    1.169,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco GLC-SX-MMD= SFP 1000Mbit/s 850nm Multimode netwerk transceiver module
    (1)

    WordPerfect Office 12 is een veelzijdige en gebruikersvriendelijke kantoorsuite die compatible is met vele standaarden en die… Meer

    95,36
    4 - 5 dagen
    Verkoop door:
    OR Media
  • Cisco CAB-RJ45-2RJ11= - Netwerkkabel - RJ45 - 2 m - Zwart
    • Kabellengte: 2

    Cisco besteedt bijzondere aandacht aan zijn netwerk accessoires die de eerste steen van het hele netwerk systeem. Cisco kabels,… Meer

    48,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco ASA 6-port SFP Intern Fiber 1000Mbit/s
    • PCI Express

    Cisco netwerkkaart: ASA 6-port SFP… Meer

    4.625,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco EHWIC-VA-DSL-B=. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Chipset: Broadcom, Netwerkstandaard: IEEE 802.1Q, IEEE 802.3ah. Kleur… Meer

    760,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco ANT-4G-OMNI-OUT-N=. Frequentieband: 0.698 - 0.96 / 1.71 - 2.17 / 2.3 - 2.7. Soort antenne: Omni-directioneel, Aansluiting… Meer

    190,89
    Op voorraad. Nu besteld, maandag in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 176,70

  • Cisco antenne: 8 dBi Direct Mount Omnidirectional Antenna for 2.4 GHz… Meer

    374,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 10

    Cisco 10m SFP+. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+… Meer

    238,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 10

    Cisco SFP-H10GB-ACU10M=. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk… Meer

    331,76
    Op voorraad. Nu besteld, maandag in huis
    Verkoop door:
    OR Media

    Meer verkopers vanaf 329,99

  • Cisco antenne: Aironet 5-dBi Omnidirectional Antenna… Meer

    160,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco antenne: 8 dBi Direct Mount Omnidirectional Antenna for 5 GHz… Meer

    237,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 1

    Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter. Kleur van het product: Zwart… Meer

    93,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 93,71

    • Power over Ethernet:Nee

    Cisco FlexStack-Plus… Meer

    667,99
    Op voorraad. Nu besteld, maandag in huis
    Verkoop door:
    Jacobs Online Solutions

    Meer verkopers vanaf 574,89

  • Cisco Aironet 2800e. Overdrachtssnelheid (max): 2304 Mbit/s, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 100,1000 Mbit/s,… Meer

    787,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Cisco antenne: AIR-ANT2524DB-R=, RP-TNC, Dual-band, 2.4-2.5GHz/2dBi, 5.15-5.85GHz/4dBi, 168.5mm, 38.5g, Black… Meer

    34,79
    5-7 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 43,55

  • Cisco antenne: 8 dBi Dual Band Patch Antenna, 2.5/5 GHz… Meer

    775,89
    Op voorraad. Nu besteld, maandag in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 745,59

  • Cisco AIR-ANT2566P4W-R=. Frequentieband: 2.4/5. Soort antenne: Directioneel, Aansluiting antenne: RP-TNC, Polarisatie: Verticale… Meer

    495,52
    3-6 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 551,08

  • Cisco VG202XM. Beheerprotocollen: SNMP, Ondersteunde netwerkprotocollen: DHCP. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 802.1x RADIUS… Meer

    658,89
    Adviesprijs 745,00

    Je bespaart 12%

    Op voorraad. Nu besteld, maandag in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 624,58

    • Kabellengte: 2

    Cisco 2m SFP+. Lengte snoer: 2 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+… Meer

    198,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 5

    Cisco 5m SFP+. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+… Meer

    238,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 1,5

    Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 1.5m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk… Meer

    101,89
    Op voorraad. Nu besteld, maandag in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 93,71

    • Kabellengte: 1

    Cisco STACK-T2-1M=. Lengte snoer: 1 m, Soort stekkers: Mannelijk/ Mannelijk, Kleur van het product: Zwart… Meer

    190,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Power over Ethernet:Nee

    Cisco MA-SFP-1GB-TX. Soort aansluiting: SFP, Overdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab,… Meer

    367,89
    Op voorraad. Nu besteld, maandag in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 328,99

  • Cisco AIR-ANT2524DW-R=. Frequentieband: 2.4/5. Soort antenne: Omni-directioneel, Aansluiting antenne: RP-TNC, Soort stekkers:… Meer

    31,95
    Op voorraad. Nu besteld, maandag in huis
    Verkoop door:
    Capital Shopping BV

    Meer verkopers vanaf 29,99