Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Computer

Fujitsu Netwerk

14 resultaten

14 resultaten

    • 2 GB werkgeheugen
    • 12 TB
    • 3.5 inch harde schijf

    Fujitsu Q905, CELVIN NAS. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 12000 GB, Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Ondersteunde types… Meer

    1698, -
    Op voorraad. Voor 18:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    AC elektro
    • 0,512 GB werkgeheugen
    • 4 TB
    • 3.5 inch harde schijf|2.5 inch harde schijf

    Fujitsu QE705, CELVIN NAS. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 4000 GB, Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Ondersteunde types… Meer

    404, 60
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door:
    Summerfeelings
  • Fujitsu 4x1Gbit Cu Intel I350-T4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet… Meer

    405, 48
    Op voorraad. Nu besteld, woensdag in huis
    Verkoop door:
    Summerfeelings

    Meer verkopers vanaf 354,00

    • PCI Express

    Fujitsu OCe10102 10Gb/s 2-port CNA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber… Meer

    1837, 30
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    Kantoor Compleet
    • PCI Express

    Fujitsu Dual 10Gigabit Ethernet PCIe x8. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber… Meer

    739, 62
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    Kantoor Compleet
  • KenmerkenKleur van het product: WhiteInclusief muis: NCompatibiliteit: Fujitsu LifeBook A 530Verbindingstechnologie:… Meer

    81, 89
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Fujitsu SFP+, SR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode,… Meer

    600, 89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    Fujitsu LPe16002 PCI 2-port 16Gb/s FC. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Chipset:… Meer

    2871, 89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Fujitsu 19V 65W w/o cable. Frequentie: 50/60. Soort voeding: Binnen, Power huidig type: AC-naar-DC, Bedoeld voor: Notebook. Kleur… Meer

    42, 45
    Op voorraad. Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    Yorcom.nl
    • PCI Express

    Fujitsu Intel X540-T2 2x10GBase-T LAN. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Chipset:… Meer

    744, 89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    Fujitsu D2755. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Netwerkstandaard: IEEE 802.1p, IEEE… Meer

    420, 30
    2 - 3 dagen
    Verkoop door:
    Spicydeals.eu
  • Fujitsu EmulexOCe14102-NT. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: RJ-45, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid… Meer

    655, -
    2 weken
    Verkoop door: bol.com
    • Kabellengte: 2

    Fujitsu SFP+ Twinax 2m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)… Meer

    250, 89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 1

    Fujitsu SFP+, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+… Meer

    216, 89
    1 - 10 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland