Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Computer

Fujitsu Netwerk

20 resultaten

20 resultaten

    • 0,512 GB werkgeheugen
    • 4 TB
    • 3.5 inch harde schijf|2.5 inch harde schijf

    Fujitsu QE705, CELVIN NAS. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 4000 GB, Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Ondersteunde types… Meer

    396, 40
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door:
    Summerfeelings nl
    • 2 GB werkgeheugen
    • 12 TB
    • 3.5 inch harde schijf

    Fujitsu Q905, CELVIN NAS. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 12000 GB, Geïnstalleerde opslag-drive: HDD, Ondersteunde types… Meer

    1698, -
    Op voorraad. Voor 18:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door:
    AC elektro
    • PCI Express

    Fujitsu QLE2562 2-port FC HBA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid… Meer

    1883, 89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    Fujitsu LPe16002 PCI 2-port 16Gb/s FC. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Chipset:… Meer

    2966, 89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • KenmerkenKleur van het product: WhiteInclusief muis: NCompatibiliteit: Fujitsu LifeBook A 530Verbindingstechnologie:… Meer

    54, 89
    3 - 4 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Fujitsu 19V 65W w/o cable. Frequentie: 50/60. Soort voeding: Binnen, Power huidig type: AC-naar-DC, Bedoeld voor: Notebook. Kleur… Meer

    42, 45
    Op voorraad. Voor 17:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door:
    Yorcom.nl
    • PCI Express

    Fujitsu OCe10102 10Gb/s 2-port CNA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber… Meer

    1837, 30
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    Kantoor Compleet
    • PCI Express

    Fujitsu Dual 10Gigabit Ethernet PCIe x8. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber… Meer

    739, 62
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    Kantoor Compleet
  • Fujitsu SFP+, SR. Soort aansluiting: SFP+, Vezel-optische connector: LC, SFP transceiver type: SR. Soort kabel: Multimode,… Meer

    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

  • Fujitsu 4x1Gbit Cu Intel I350-T4. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet… Meer

    414, 72
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door:
    Summerfeelings nl

    Meer verkopers vanaf 386,99

    • Kabellengte: 2

    Fujitsu Console switch Cable KVM-S2 CAT5 2m. Lengte snoer: 2 m. Aansluiting(en): RJ-45 (M)… Meer

    34, 89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    Fujitsu D2755. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 10000… Meer

    420, 30
    3 - 4 dagen
    Verkoop door:
    Spicydeals.eu
    • PCI Express

    Fujitsu Intel X540-T2 2x10GBase-T LAN. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet… Meer

    713, 89
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland

    Meer verkopers vanaf 707,00

    • Kabellengte: 2

    Fujitsu SFP+ Twinax 2m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)… Meer

    251, 89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 10

    Fujitsu SFP+ Twinax 10m. Lengte snoer: 10 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+… Meer

    371, 89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • Fujitsu EmulexOCe14102-NT. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: RJ-45, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid… Meer

    680, 99
    2 weken
    Verkoop door: bol.com
    • Kabellengte: 1

    Fujitsu SFP+, 1m. Lengte snoer: 1 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+… Meer

    218, 89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 5

    Fujitsu SFP+ Twinax 5m. Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+, Bekabelingstechnologie: 10/100/1000Base-T(X)… Meer

    315, 89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    Fujitsu S26361-F3961-L201. Hostinterface: PCIe, Output interface: Fiber, Vezel-optische connector: LC. Bandbreedte: 8 Gbit/s… Meer

    1038, 89
    Op voorraad. Voor 16:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • Kabellengte: 5

    Fujitsu SFP+, 5m. Lengte snoer: 5 m, Aansluiting 1: SFP+, Aansluiting 2: SFP+… Meer

    341, 89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland