Computer

IBM Netwerk

16 resultaten

16 resultaten

  • IBM Emulex 8Gb FC 2-port HBA Intern Fiber 8000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
    • PCI Express

    IBM Emulex 8Gb FC 2-port HBA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/s… Meer

    491,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • IBM QLogic 8Gb Fibre Channel Expansion Card (CIOv) 8196Mbit/s netwerkkaart & -adapter
    • PCI Express

    IBM QLogic 8Gb Fibre Channel Expansion Card (CIOv). Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E. Overdrachtssnelheid… Meer

    710,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • IBM Intel X540 Dual Port 10Gbase-T EA Intern Ethernet 10000Mbit/s netwerkkaart & -adapter
    • PCI Express

    IBM Intel X540 Dual Port 10Gbase-T EA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet… Meer

    358,99
    5-7 werkdagen
    Verkoop door: bol.com
  • IBM QLogic 2-Port 10GbE SFP+ EVFA
    • PCI Express

    IBM netwerkkaart: QLogic 2-Port 10GbE SFP+ EVFA… Meer

    314,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • KenmerkenKleur van het product: SilverLaadmechanisme: TrayCertificering: UL, CSA, TUV, CE Mark, C-Tick Mark, IEC, Taiwan (BSMI… Meer

    40,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • IBM Intel I350-T4 4xGbE BaseT. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid… Meer

    283,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
  • IBM 46M0902. Kleur van het product: Zilver, Laadmechanisme: Lade, Certificering: UL, CSA, TUV, CE Mark, C-Tick Mark, IEC, Taiwan… Meer

    32,00
    4 - 5 dagen
    Verkoop door:
    Spicydeals.eu
    • PCI Express

    IBM Ethernet / 8Gb FC CFFh. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Chipset: QLogic EP2532 ASIC… Meer

    325,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    IBM Brocade 8Gb FC Single-port HBA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E. Overdrachtssnelheid (max): 8196… Meer

    241,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    IBM LCD UPS Network Management Card. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Interface: Ethernet. Overdrachtssnelheid (max): 100… Meer

    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.

    • PCI Express

    IBM Broadcom NetXtreme I Dual Port GbE. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Ethernet… Meer

    217,65
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    Fotospeciaalzaak
    • PCI Express

    IBM Emulex 16Gb FC 2-port HBA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Ondersteunde mediatypen: SFP+ SWL (850 nm)… Meer

    2.916,93
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    Fotospeciaalzaak
    • PCI Express

    KenmerkenOverdrachtssnelheid (max): 8000 Mbit/sAansluitingen: 4 x FCVerbindingstechnologie: WiredIntern: Y… Meer

    1.035,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    IBM 8Gb FC 2-port HBA. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Hostinterface: PCI-E, Interface: Fiber. Overdrachtssnelheid (max):… Meer

    762,89
    4 - 5 dagen
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    IBM netwerkkaart: Brocade 16Gb FC 1-port HBA… Meer

    750,89
    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    PCinHuis Nederland
    • PCI Express

    KenmerkenOverdrachtssnelheid (max): 1000 Mbit/sEthernet LAN: YCompatibele besturingssystemen: - Microsoft Windows Server 2003, Web… Meer

    Niet leverbaar

    Email mij eenmalig zodra dit artikel leverbaar is.