Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Computer

Intronics Netwerk

5 resultaten

5 resultaten

    • compatibele besturingssystemen

    Verleng uw USB-signaal over LAN zonder extra bedrading. Geschikt voor een groot aantal USB-apparaten. Tot aan 4 eenheden kunnen… Meer

    96, 77
    5 - 7 dagen
    Verkoop door:
    112kabels.nl

    Meer verkopers vanaf 96,67

  • Met deze grijze netwerkkabel van 0.25 meter, welke voldoet aan de CAT6-specificaties voor SFTP-netwerken, sluit men een computer… Meer

    12, 06
    5 - 7 dagen
    Verkoop door:
    112kabels.nl

    Meer verkopers vanaf 11,96

  • USB Dual Bracket 2.0 8 losse connectoren naar 2x USB A Chassis… Meer

    6, 47
    5 - 7 dagen
    Verkoop door:
    112kabels.nl

    Meer verkopers vanaf 6,37

  • RS-232 PCI Kaart. Externe connectoren: 2x DB9 male… Meer

    37, 17
    5 - 7 dagen
    Verkoop door:
    112kabels.nl
  • - Te gebruiken voor OM3/OM4 (50/125 µm)- LC quad - LC quad- Zirconia ZrO2- ≤ 0.2db@850nm dB- Aqua… Meer

    9, 48
    5 - 7 dagen
    Verkoop door:
    112kabels.nl

    Meer verkopers vanaf 9,38