Populair in Azië

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

24.967 resultaten

  • Ongelofelijk maar waargebeurd
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Voor de fans van Slumdog Millionaire en LionEen koude decemberavond in New Delhi. Elke avond staat de jonge straatartiest PK… Meer

    19, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,00
  • Wedergeboorte van een ongenaakbare supermacht
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    De Volksrepubliek China viert op 1 oktober 2019 haar zeventigste verjaardag. Trots wordt gevierd dat het "Land van het Midden'… Meer

    20, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,25

    Ebook 11,99

  • The Photographs of Felice Beato and the School of Yokohama (1860-1890)
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    An extraordinary collection of eighty pictures from the Alinari Archives located in Florence, Italy makes up a… Meer

    54, 48
    1 - 2 weken
    Verkoop door Books2Anywhere
    Nieuw en Tweedehands vanaf 49,95
  • Handel, cultuur en conflict in de 21e eeuw
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2019

    De fenomenale opkomst van het Azië van de 21e eeuwAzië is waar de toekomst begint. Of de maatstaf nu demografie, geografie of… Meer

    29, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

  • Israël en het geheime liquidatieprogramma van de Mossad
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Het instinct om het Joodse volk te beschermen zit in het DNA van Israël. Vanaf 1948 is de beveiliging van het land in handen van… Meer

    40, 99
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 24,55

    Ebook 20,99

  • The Ancient Classic on Needle Therapy
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016

    The Ling Shu, also known as the Ling Shu Jing, is part of a unique and seminal trilogy of ancient Chinese medicine, together with… Meer

    77, 18
    1 - 2 weken
    Verkoop door Books2Anywhere
  • Mysterious Creatures of Japanese Folklore
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014

    Monsters, ghosts, fantastic beings, and supernatural phenomena of all sorts haunt the folklore and popular culture of Japan… Meer

    25, -
    5 - 8 dagen
    Verkoop door MyBoeken.nl

    Ebook 21,99

  • het verhaal van de vrouwn die bijna vijftig jaar over China heerste
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2014

    In De keizerin vertelt Jung Chang het dramatische levensverhaal van Cixi, een sterke, eigenzinnige vrouw die bijna vijftig jaar… Meer

    15, -
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 11,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2012

    In 1971 Henry Kissinger took the historic step of reopening relations between China and the West, and since then has been more… Meer

    13, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95
  • 2019
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    Discover Croatia with this essential travel guide, designed to help you create your own unique trip and to transport you to this… Meer

    Adviesprijs 14,49

    Je bespaart 25%

    6 - 8 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

  • 1760-1849
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2018

    Meet the artist whose majestic breaking wave sent ripples across the world. Hokusai (1760-1849) is not only one of the giants of… Meer

    14, 99
    6 - 8 dagen
    Verkoop door bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2018

    Speciale jubileum editie! Maarten van Rossem kan zich nog altijd verbazen over de twintigste eeuw. Over de reusachtige… Meer

    17, 50
    Op voorraad

    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,10

    Ebook 9,99

  • Chasing Fortune, Truth, and Faith in the New China (Winnaar van de National Book Award for Non-Fiction 2014)
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    "Pulitzer Prize in General Nonfiction finalistWinner of the 2014 National Book Award in nonfiction… Meer

    13, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,49

  • The First Crusade and the Foundation of the Kingdom of Jerusalem
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    The first volume of Steven Runciman's classic, hugely influential trilogy on the history of the Crusades 'On a February day in the… Meer

    12, 99
    6 - 8 dagen
    Verkoop door bol.com
  • America, the Taliban, and the War Through Afghan Eyes
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015

    PULITZER PRIZE FINALISTNATIONAL BOOK AWARD FINALISTWINNER OF THE RIDENHOUR PRIZE"Essential reading for anyone concerned about how… Meer

    16, 99
    9 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

  • The Struggle for Global Dominance
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2018

    'Stunningly good' Michael Burleigh, Evening Standard, Books of the Year 2017 A Financial Times Best Book of 2017 'A shrewd and… Meer

    13, 99
    9 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49

  • The True Story of Yasuke, a Legendary Black Warrior in Feudal Japan
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2019

    Warrior. Samurai. Legend."A readable, compassionate account of an extraordinary life." —The Washington PostThe remarkable life of… Meer

    21, 99
    9 - 12 dagen
    Verkoop door bol.com
  • The Tokyo Gas Attack and the Japanese Psyche
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2003

    In spite of the perpetrators' intentions, the Tokyo gas attack left only twelve people dead, but thousands were injured and many… Meer

    10, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • The 12 Lost Boys, Their Coach, and the Heroes Who Rescued Them
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2019

    Featuring never-before-reported details and exclusive interviews with the boys, their families, and rescue workers, the inspiring… Meer

    17, 99
    9 - 13 dagen
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,33

  • The Revolt Against the West and the Remaking of Asia
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2013

    Pankaj Mishra's provocative account of how China, India and the Muslim World are remaking the world in their own image -… Meer

    12, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 9,49

  • Inside the Secret World of Kazakhstan
    • Engelstalig
    • Ebook

    Dark Shadows is a compelling portrait of Kazakhstan, a country that is little known in the West. Strategically located in the… Meer

    18, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Israël en het geheime liquidatieprogramma van de Mossad
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2018

    ●●●● NRC Handelsblad Het instinct om het Joodse volk te beschermen zit in het DNA van Israël. Vanaf 1948 is de beveiliging van het… Meer

    20, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Its History and Culture
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2004

    This work offers a fascinating look at Japan's complex history. This revised fourth edition of the popular work, Japan: Its… Meer

    20, 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door bol.com
  • An Adult Color by Number Coloring Book Inspired by the Beautiful Culture of Japan for Relaxation and Stress Relief
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Enjoy this relaxing coloring book for grownups inspired by the beauty of Japan. This book is full of fun and funky designs,… Meer

    9, 99
    2 - 3 weken
    Verkoop door bol.com