Populair in Historische romans

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

170.840 resultaten

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401614283
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 704 pagina's

    De mysterieuze zevende zus was altijd onvindbaar, maar als Georg Hoff man onthult dat hij haar misschien… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 22,99

    Ebook 14,99

    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401614337
    • Druk: 1
    • mei 2021
    • 704 pagina's
    • Adobe ePub

    Ebook ontvang je na het bestellen op de dag van verschijnen (6 mei 2021) Na de onthulling van Georg Hoffman… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402316322
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 286 pagina's
    • Adobe ePub

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022587188
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • 544 pagina's

    Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof 'Er is een nieuwe… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,99

    Ebook 12,99

  • Serieuze wetenschappelijke antwoorden op absurde hypothetische vragen
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789000365555
    • Druk: 18
    • juni 2019
    • 328 pagina's

    Serieuze wetenschappelijke antwoorden op belangrijke hypothetische vragen Wat als? geeft hilarische en… Meer

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 6,00

    Ebook 5,99

  • Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313888
    • Druk: 1
    • februari 2021
    • Adobe ePub

    Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof *'*Er is een nieuwe… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592748
    • Druk: 14
    • februari 2021
    • 576 pagina's

    ‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het is 1913 en Agneta… Meer

    12 99
    Uiterlijk 19 mei in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 8,99

  • Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313871
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • Adobe ePub

    ‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het prachtige Zweedse… Meer

    5 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313291
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 486 pagina's
    • Adobe ePub

    ‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het is 1913 en Agneta… Meer

    8 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 31%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402761320
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 287 pagina's
    • Adobe ePub

    Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen,… Meer

    6 99
    Adviesprijs 13,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • historische roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048854974
    • Druk: 1
    • december 2020
    • 336 pagina's

    Aangrijpende historische roman over een kinderverzorgster in de Joodse Crèche Amsterdam, 1942-1943. Tegenover… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99

  • Deel 6 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022592601
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 416 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022593639
    • Druk: 2
    • januari 2021
    • 432 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    9 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,99

    Ebook 6,99

  • Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022587171
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • Verteller: Marjolein Alegera
    • 560 pagina's

    ‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het prachtige Zweedse… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,95

    Ebook 5,99

  • Lucinda Riley
    • Engels
    • Paperback
    • 9781509840182
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 400 pagina's

    From the Sunday Times No.1 bestselling author comes the latest instalment in the epic multimillion-selling… Meer

    14 69
    Uiterlijk 21 mei in huis
    Verkoop door bol.com
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401614016
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 304 pagina's

    Lochem, 1944. De Tweede Wereldoorlog is in volle gang. De 18-jarige Victoria van Coevorden wordt door… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Bloomsbury Modern Classics
    • Engels
    • Paperback
    • 9781408891384
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 368 pagina's

    WINNER OF THE ORANGE WOMEN'S PRIZE FOR FICTION THE INTERNATIONAL SENSATION A SUNDAY TIMES AND NEW YORK… Meer

    10 19
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,19

  • De crèche Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789048854981
    • Druk: 1
    • november 2020
    • 299 pagina's
    • Adobe ePub

    Amsterdam, 1942-1943. Tegenover de Hollandsche Schouwburg bevindt zich de Joodse Crèche, door de Duitsers… Meer

    3 99
    Adviesprijs 7,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 2 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022586877
    • Druk: 1
    • oktober 2019
    • 448 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,99

    Ebook 8,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401613828
    • Druk: 1
    • maart 2021
    • 400 pagina's

    Het zijn zware tijden voor Marie en Paul, hun gezin en de personeelsleden van de villa: de economische… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
  • Prinses van Oranje
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789024588046
    • Druk: 1
    • april 2021
    • 416 pagina's

    Amalia is de fantastische nieuwe historische roman van Matthias Rozemond, bekend van Het spel van licht… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Om haar kind een toekomst te kunnen geven, moet Nicole eerst het verleden ontrafelen
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402309171
    • Druk: 1
    • september 2017
    • 319 pagina's
    • Adobe ePub

    Een ontroerende roman over liefde, eenzaamheid en familiebanden Nicole groeide op als enig kind zonder… Meer

    8 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 31%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402315493
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 272 pagina's
    • Adobe ePub

    Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
  • Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022590898
    • Druk: 1
    • januari 2021
    • 416 pagina's

    De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger… Meer

    17 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99