Populair in Historische romans

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

152.603 resultaten

  • Droog Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789044353280
    • Druk: 1
    • november 2018
    • 282 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Amsterdam, 1921. Antonie Donkers is amateurbokser en scharrelaar. Door tegen zichzelf in te zetten bij… Meer

    9 99
    9,98 korting voor Select-leden
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Tropenbruid Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789048835447
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 201 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Amsterdam, 1907. Het weesmeisje Anna droomt van een ander, grootser leven. Op een dag reageert ze op… Meer

    4 99
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 50%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022589052
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 576 pagina's

    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende… Meer

    19 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 14,99

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789028450097
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 384 pagina's

    'Allende op haar best.' NRC Aan het eind van de gruwelijke Spaanse Burgeroorlog wordt de jonge arts Víctor… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,55

    Ebook 14,99

  • Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402313291
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • 486 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende… Meer

    11 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 8%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401611602
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 512 pagina's

    Augsburg, 1913. Het jonge weesmeisje Marie voegt zich als keukenmeid bij het personeel van het imposante… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 9,99

  • 1572. Als in Parijs paniek uitbreekt, vlucht Minou naar Amsterdam, maar haar vijanden volgen haar overal.
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022583760
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 480 pagina's

    Het spannende vervolg op de bestseller Tijden van vuur Augustus 1572. Minou Joubert en haar familie zijn… Meer

    22 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 13,99

    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789493169043
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 1243 pagina's

    Engeland, mei 1536. Anne Boleyn is dood, onthoofd door een ingehuurde Franse beul. Het was in een oogwenk… Meer

    39 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 19,99

    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789401610933
    • Druk: 1
    • september 2019
    • 413 pagina's

    Het is 1916 en de villa is veranderd in een militair ziekenhuis. Marie heeft het beheer van de fabriek… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 16,29

    Ebook 9,99

  • roman
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789048835430
    • Druk: 1
    • januari 2020
    • 240 pagina's

    'Een prachtig verhaal over moed en verlangen, met diepe inzichten over het oude Indië Amsterdam, 1907.… Meer

    21 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen

    Ebook 4,99

  • 1572. Als in Parijs paniek uitbreekt, vlucht Minou naar Amsterdam, maar haar vijanden volgen haar overal.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402314724
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 515 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het spannende vervolg op de bestseller Tijden van vuur Augustus 1572. Minou Joubert en haar familie zijn… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789028450103
    • Druk: 1
    • februari 2020
    • EPUB met digitaal watermerk

    'Isabel Allende op haar best.' NRC Handelsblad Aan het eind van de gruwelijke Spaanse Burgeroorlog wordt… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • roman
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026350764
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 392 pagina's

    Viktor is het debuut van Judith Fanto. Viktor is een hartveroverende roman, gebaseerd op de lotgevallen… Meer

    24 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 17,99

    Ebook 14,99

  • De vrouwen van de Leeuwenhof
    • Nederlands
    • Paperback
    • 9789022587171
    • Druk: 1
    • oktober 2020
    • 576 pagina's

    Voor de lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore "Een perfecte combinatie van historie, drama, romantiek… Meer

    19 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 06-10-2020.
    Reserveer nu
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789024582594
    • Druk: 1
    • maart 2020
    • 352 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Anna Ellory vertelt in het aangrijpende De meisjes van Ravensbrück over liefde, de duisternis van de… Meer

    4 99
    Adviesprijs 12,99

    Je bespaart 62%

    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401610162
    • Druk: 1
    • 431 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Augsburg, 1913. Het jonge weesmeisje Marie voegt zich als keukenmeid bij het personeel van het imposante… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026346194
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • 320 pagina's

    Op een julidag in 1650 wordt Geertje Dircx door het vroedschap van Amsterdam aangehouden, in een koets… Meer

    20 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,50

    Ebook 9,99

  • Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim…
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789460235559
    • Druk: 1
    • maart 2013
    • EPUB met digitaal watermerk

    Een oud huis, een brief uit het verleden, een familiegeheim Nadat Diana s huwelijk op de klippen is gelopen,… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789493169050
    • Druk: 1
    • mei 2020
    • 1243 pagina's
    • EPUB met digitaal watermerk

    Engeland, mei 1536. Anne Boleyn is dood, onthoofd door een ingehuurde Franse beul. Het was in een oogwenk… Meer

    19 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
  • Sommige vergrijpen uit het verleden werpen eeuwenlang hun duistere schaduw...
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789402310887
    • juni 2018
    • EPUB met digitaal watermerk

    "Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ebook
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Nederlands
    • E-book
    • 9789401611091
    • Druk: 1
    • augustus 2019
    • EPUB met digitaal watermerk

    Het is 1916 en de villa is veranderd in een militair ziekenhuis. Marie heeft het beheer van de fabriek… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com
    Ebook
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789026351631
    • Druk: 1
    • augustus 2020
    • 384 pagina's

    De kaasfabriek is de nieuwe historische roman van bestsellerauteur Simone van der Vlugt over een moeder… Meer

    22 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 24-08-2020.
    Reserveer nu
  • Sommige vergrijpen uit het verleden werpen eeuwenlang hun duistere schaduw...
    • Nederlands
    • Hardcover
    • 9789022583586
    • Druk: 1
    • augustus 2018
    • 480 pagina's

    Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen… Meer

    15 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,95

    Ebook 9,99

  • Winnaar van de Man Booker Prize 2009
    • Engels
    • Paperback
    • 9780008381691
    • Druk: 4
    • november 2019
    • 672 pagina's

    Winner of the Man Booker Prize The first book in Hilary Mantel's award-winning Wolf Hall trilogy, with… Meer

    12 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen