Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Kinderboeken

Mens & Maatschappij - 12-17 jaar

Vaak gekozen

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

5.431 resultaten

5.431 resultaten

  • Engelstalige (UK) editie
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Dit is de Britse (UK) editie van Turtles All The Way Down. Er is ook een Amerikaanse (US) variant van dit boek, de originele taal… Meer

    Adviesprijs 18,99

    Je bespaart 16%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • De Nederlandse editie van Turtles All The Way Down
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    Bijna zes jaar na het overweldigende succes van Een weeffout in onze sterren schrijft John Green met Schildpadden tot in het… Meer

    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 13,95

    Ebook 9,99

  • Engelstalige (US) editie
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Dit is de Amerikaanse (US) editie van Turtles All The Way Down, de originele taal waarin John Green het boek geschreven heeft. Er… Meer

    Adviesprijs 16,99

    Je bespaart 6%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (38)

    Als je net begint te puberen, is dat de start van een spannende periode vol veranderingen. Niet alleen je lichaam gaat er anders… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (15)

    Positief verhaal over de strijd tegen anorexia. Friet in de kliniek is het autobiografische boek van Marit Brugman over haar… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 4,99

  • De Nederlandse editie van Turtles All The Way Down
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2017

    Bijna zes jaar na het overweldigende succes van Een weeffout in onze sterren schrijft John Green met Schildpadden tot in het… Meer

    18, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

  • De Nederlandse editie van Turtles All The Way Down
    • Nederlandstalig
    • Ebook
    • 2017

    Bijna zes jaar na het overweldigende succes van Een weeffout in onze sterren schrijft John Green met Schildpadden tot in het… Meer

    9, 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door: bol.com
    Lezen met Kobo Plus
    Ook beschikbaar in Kobo Plus.
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (26)

    From the final idea of award-winning author Siobhan Dowd ("A Swift Pure Cry")Nwhose premature death from cancer prevented her from… Meer

    7, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2009
    (4)

    Sherman Alexie tells the story of Junior, a budding cartoonist growing up on the Spokane Indian Reservation. Determined to take… Meer

    13, 99
    7 - 8 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 11,00

    Ebook 6,99

  • Lyra / Gemma
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016

    Two girls, two stories, one epic novelFrom Lauren Oliver, New York Times bestselling author of Before I Fall and the Delirium… Meer

    17, 99
    7 - 8 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • alles wat je als meisje moet weten
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2006
    (7)

    Alles wat je als meisje moet weten. Of je nu wel of niet al veranderingen in je lichaam hebt opgemerkt, dit coole boek zorgt… Meer

    19, 95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,95

  • over zoenen, zeuren, veranderen en verliefd zijn
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2004
    (38)

    Als je net begint te puberen, is dat de start van een spannende periode vol veranderingen. Niet alleen je lichaam gaat er anders… Meer

    16, 50
    5 - 7 dagen
    Verkoop door:
    Leesplezier.nu

    Tweedehands vanaf 8,80

  • voor tieners en ouders
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2011
    (9)

    Tienerklets! is een bijzonder boek vol vragen. Soms maf, soms serieus, altijd herkenbaar.Je vult het boek samen in. Met een… Meer

    12, 95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (1)

    In his first book for young adults, Sherman Alexie tells the story of Junior, a budding cartoonist who leaves his school on the… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,00

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016

    The Wave is based on a nightmarish true episode in a Californian high school, when a teacher wanted to demonstrate the dangers of… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • leren leven [alleen voor pubers]
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2009
    (6)

    Waarom is er op school eigenlijk geen vak dat 'leren leven' heet? Waarom leer je als puber alles over wiskunde, Napoleon,… Meer

    14, 95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

  • All You Need to Know to Get It Together (Sort Of)
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (4)

    For fans of Grace Helbig and Alexa Chung comes a fresh, hilarious guide to growing up your way from social media influencer and… Meer

    13, 51
    Adviesprijs 16,99

    Je bespaart 20%

    1 - 2 weken
    Verkoop door:
    Books2Anywhere
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    Just know from the start that it wasn't supposed to go like this. All we wanted was to get near them. That's why we got a room in… Meer

    8, 99
    7 - 8 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • het verantwoorde voorlichtingsboek dat ook grappig is
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (1)

    Dit boek toont dat voorlichting ook anders kan: met een goed gevoel voor humor en relativering O nee! Je gezicht staat vol… Meer

    12, 50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    Ebook 9,99

  • Zoella Book Club 2017
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    The two-time Newbery Honor winner Gary D. Schmidt delivers the shattering story of Joseph, a father at thirteen, who has never… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 8,70

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (4)

    Fans of acclaimed author Kendare Blake s Anna Dressed in Blood will devour her latest novel, a dark and inventive fantasy about… Meer

    11, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 13,42

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (5)

    The New York Times Bestselling story of first love, family, loss, and betrayal for fans of John Green, David Levithan, and Rainbow… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,50

    Ebook 10,27

  • A Novel
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2003

    While on a trip to live with her father in Beverly Hills, Anna Percy meets up with Ben Birnbaum who helps her out of one sticky… Meer

    Vanaf
    5, 99
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017

    New York, 2118. In Manhattan staat een wonderlijke supertoren van wel duizend verdiepingen. Leda, Watt, Rylin, Avery en Calliope… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com