Kinderboeken

Levensgebeurtenis kinderboeken - 12-17 jaar

In het leven van een kind komen er een aantal belangrijke momenten en opvoedingsfases terug. We kunnen ons voorstellen dat je daar samen met je kind graag wat meer over leest. We hebben boeken over zindelijk worden, familiebanden en wat er allemaal verandert in de puberteit. Natuurlijk allemaal geschikt voor kinderen.

Meer Minder

6.356 resultaten

6.356 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (12)
    Gratis verzending op top 1.000 Nederlandse boeken

    Positief verhaal over de strijd tegen anorexia. Friet in de kliniek is het autobiografische boek van Marit Brugman over haar… Meer

    12,50
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,45

    Ebook 5,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (3)
    Gratis verzending op top 1.000 Nederlandse boeken

    Als je net begint te puberen, is dat de start van een spannende periode vol veranderingen. Niet alleen je lichaam gaat er anders… Meer

    16,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
  • alles wat je als meisje moet weten
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2006
    (6)

    Alles wat je als meisje moet weten. Of je nu wel of niet al veranderingen in je lichaam hebt opgemerkt, dit coole boek zorgt… Meer

    19,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 15,00

  • over zoenen, zeuren, veranderen en verliefd zijn
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2004
    (31)

    Als je net begint te puberen, is dat de start van een spannende periode vol veranderingen. Niet alleen je lichaam gaat er anders… Meer

    Vanaf 13,95
  • voor tieners en ouders
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2011
    (8)

    Tienerklets! is een bijzonder boek vol vragen. Soms maf, soms serieus, altijd herkenbaar.Je vult het boek samen in. Met een… Meer

    12,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,95

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (39)

    This Book Loves You is a collection of beautifully illustrated inspirational sayings by which you should live your life. If you… Meer

    11,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,99

    Ebook 10,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2014
    (30)

    Lara Jean’s love life goes from imaginary to out of control in this heartfelt novel from the New York Times bestselling author of… Meer

    8,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 11,24

  • All You Need to Know to Get It Together (Sort Of)
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (1)

    For fans of Grace Helbig and Alexa Chung comes a fresh, hilarious guide to growing up your way from social media influencer and… Meer

    17,99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (2)

    New York Times Bestseller * New York Public Library Best Books of 2016 * Chicago Public Library Best Books of 2016* Kirkus Best… Meer

    11,99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    Ebook 13,42

  • leren leven [alleen voor pubers]
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2009
    (6)

    Waarom is er op school eigenlijk geen vak dat 'leren leven' heet? Waarom leer je als puber alles over wiskunde, Napoleon,… Meer

    14,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,75

  • 10th Anniversary Edition
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (4)

    The #1 New York Times bestseller and modern classic that's been changing lives for a decade gets a gorgeous revamped cover and… Meer

    17,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (3)

    A brilliant and heartbreaking new novel for fans of John Green's The Fault in Our Stars and Rainbow Rowell's Eleanor & Park, about… Meer

    8,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 1,99

    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2011
    (1)

    Zit jij in groep 8 en wil je alles weten over De Brugklas? Of zit je al in de brugklas en kun je wel wat Overlevingstips… Meer

    11,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 7,25

  • Lyra / Gemma
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016

    Two girls, two stories, one epic novelFrom Lauren Oliver, New York Times bestselling author of Before I Fall and the Delirium… Meer

    17,26
    Adviesprijs 18,99

    Je bespaart 9%

    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2011
    (5)

    With this stunning debut novel, New York Times bestselling author Lauren Oliver emerged as one of today's foremost authors of… Meer

    9,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 8,22

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (4)

    The New York Times Bestselling story of first love, family, loss, and betrayal for fans of John Green, David Levithan, and Rainbow… Meer

    16,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 10,27

  • Let's Talk About Sex...
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017
    (2)

    Figuring out how to build and maintain healthy relationships - with your family, friends, romantically and with yourself - is a… Meer

    8,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
  • het verantwoorde voorlichtingsboek dat ook grappig is
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2015
    (1)

    Dit boek toont dat voorlichting ook anders kan: met een goed gevoel voor humor en relativering O nee! Je gezicht staat vol… Meer

    12,50
    2 - 5 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,99

  • Happily Ever After
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (11)

    A companion volume to the bestselling The Selection series – extra stories and never-before-seen material. Fans should prepare to… Meer

    11,99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 10,76

  • verhalen over filosofie
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (1)

    Zelf nadenken. Vragen stellen. Discussiëren. Dan nog meer vragen stellen. En nóg dieper nadenken. Dat is wat filosofen als… Meer

    24,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (1)

    The thrilling conclusion to the New York Times bestselling Lone City trilogy, which began with The Jewel, a book BCCB said ''will… Meer

    16,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2007
    (1)

    Liza begins to doubt her feelings for Annie after someone finds out about their relationship, and realizes, after starting… Meer

    9,99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (4)

    De zeventienjarige Lola Nolan heeft alles goed voor elkaar. Ze heeft een beste vriendin Lindsey, een leuk bijbaantje met gezellige… Meer

    17,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 11,35

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (2)

    A moving, poignant, compelling YA debut, as a 15-year-old boy struggles to understand his best friend's suicide through the list… Meer

    8,99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 25%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,79