Gratis verzending vanaf 20 euro, gratis retourneren, bezorging waar en wanneer je wilt met   artikelen*
Kinderboeken

Levensgebeurtenis kinderboeken - 12-17 jaar

In het leven van een kind komen er een aantal belangrijke momenten en opvoedingsfases terug. We kunnen ons voorstellen dat je daar samen met je kind graag wat meer over leest. We hebben boeken over zindelijk worden, familiebanden en wat er allemaal verandert in de puberteit. Natuurlijk allemaal geschikt voor kinderen.

Vaak gekozen

  1. 1
    Top 10
  2. Best beoordeeld
  3. Meest bewaard

5.645 resultaten

5.645 resultaten

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2017
    (12)

    Positief verhaal over de strijd tegen anorexia. Friet in de kliniek is het autobiografische boek van Marit Brugman over haar… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 6,49

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (37)

    Als je net begint te puberen, is dat de start van een spannende periode vol veranderingen. Niet alleen je lichaam gaat er anders… Meer

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • John Green
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017

    It all begins with a fugitive billionaire and the promise of a cash reward. Turtles All the Way Down is about lifelong friendship,… Meer

    15, 99
    Nog niet verschenen - reserveer een exemplaar, beschikbaar op 10-10-2017.
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (39)

    This Book Loves You is a collection of beautifully illustrated inspirational sayings by which you should live your life. If you… Meer

    11, 99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,00

    Ebook 5,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (3)

    A brilliant and heartbreaking new novel for fans of John Green's The Fault in Our Stars and Rainbow Rowell's Eleanor & Park, about… Meer

    7, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 5,75

    Ebook 0,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2016
    (2)

    New York Times Bestseller * New York Public Library Best Book of 2016 * Chicago Public Library Best Book of 2016 * Kirkus Best… Meer

    10, 99
    Adviesprijs 11,99

    Je bespaart 8%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 13,42

  • alles wat je als meisje moet weten
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2006
    (6)

    Alles wat je als meisje moet weten. Of je nu wel of niet al veranderingen in je lichaam hebt opgemerkt, dit coole boek zorgt… Meer

    19, 95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2009
    (3)

    Sherman Alexie tells the story of Junior, a budding cartoonist growing up on the Spokane Indian Reservation. Determined to take… Meer

    13, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 6,99

  • 10th Anniversary Edition
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (7)

    The #1 New York Times bestseller and modern classic that's been changing lives for a decade gets a gorgeous revamped cover and… Meer

    15, 99
    8 - 9 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 10,00

  • Lyra / Gemma
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016

    Two girls, two stories, one epic novelFrom Lauren Oliver, New York Times bestselling author of Before I Fall and the Delirium… Meer

    16, 25
    Adviesprijs 16,99

    Je bespaart 4%

    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (1)

    In his first book for young adults, Sherman Alexie tells the story of Junior, a budding cartoonist who leaves his school on the… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
  • All You Need to Know to Get It Together (Sort Of)
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (3)

    For fans of Grace Helbig and Alexa Chung comes a fresh, hilarious guide to growing up your way from social media influencer and… Meer

    16, 99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com
  • over zoenen, zeuren, veranderen en verliefd zijn
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2004
    (37)

    Als je net begint te puberen, is dat de start van een spannende periode vol veranderingen. Niet alleen je lichaam gaat er anders… Meer

    Vanaf
    9, 95
  • Zoella Book Club 2017
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2017

    The two-time Newbery Honor winner Gary D. Schmidt delivers the shattering story of Joseph, a father at thirteen, who has never… Meer

    8, 99
    6 - 7 dagen
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 9,30

  • voor tieners en ouders
    • Nederlandstalig
    • Hardcover
    • 2011
    (9)

    Tienerklets! is een bijzonder boek vol vragen. Soms maf, soms serieus, altijd herkenbaar.Je vult het boek samen in. Met een… Meer

    12, 95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,00

    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2014
    (5)

    The New York Times Bestselling story of first love, family, loss, and betrayal for fans of John Green, David Levithan, and Rainbow… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Ebook 10,27

  • Happily Ever After
    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (11)

    The achingly romantic and stylish four The Selection enovellas - The Prince, The Guard, The Queen and The Favorite - together in… Meer

    8, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,50

    Ebook 10,76

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2011
    (5)

    With this stunning debut novel, New York Times bestselling author Lauren Oliver emerged as one of today's foremost authors of… Meer

    9, 49
    Adviesprijs 9,99

    Je bespaart 5%

    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 8,95

    Ebook 8,22

  • leren leven [alleen voor pubers]
    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2009
    (6)

    Waarom is er op school eigenlijk geen vak dat 'leren leven' heet? Waarom leer je als puber alles over wiskunde, Napoleon,… Meer

    14, 95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,95

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (7)

    Lara Jean had niet verwacht écht verliefd te worden op Peter. Zij en Peter deden maar alsof. Tot nu dan. Het wordt allemaal nog… Meer

    19, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 9,65

    Ebook 9,99

    • Nederlandstalig
    • Paperback
    • 2016
    (7)

    De zeventienjarige Lola Nolan heeft alles goed voor elkaar. Ze heeft een beste vriendin Lindsey, een leuk bijbaantje met gezellige… Meer

    17, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com

    Nieuw en Tweedehands vanaf 12,75

    Ebook 11,99

    • Engelstalig
    • Paperback
    • 2015
    (26)

    An extraordinarily moving novel about coming to terms with loss.The monster showed up just after midnight. As they do. But it… Meer

    7, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2016
    (1)

    The thrilling conclusion to the New York Times bestselling Lone City trilogy, which began with The Jewel, a book BCCB said ''will… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com
    • Engelstalig
    • Hardcover
    • 2017
    (1)

    Sal used to know his place with his adoptive gay father, their loving Mexican American family, and his best friend, Samantha. But… Meer

    14, 99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis + bezorgopties
    Verkoop door: bol.com