Populair in Thrillers & Spanning

Wij selecteerden voor jou de beste boeken

32.327 resultaten

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052863467
    • maart 2021

    'De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.' De Telegraaf Het nieuwe meesterwerk van een internationaal… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Een verhaal uit de bundel De bestemming
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046172834
    • maart 2019
    • Verteller: Charlotte Lap
    • Speelduur: 00:59:01

    Robert en Karin van Loon zijn met vakantie op Mallorca als ze aangesproken worden door een werknemer… Meer

    2 29
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 1,39

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026355622
    • april 2021
    • Verteller: Carly Wijs

    Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 14,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789048854967
    • mei 2021

    Wat is er gebeurd met Marianne? Op haar vijftiende liep ze van huis weg om nooit meer iets van zich te… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789047205852
    • april 2021
    • Verteller: Christel Schimmel

    Schaduwdag is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw,… Meer

    3 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,99

  • Je hebt het slachtoffer nooit eerder gezien. Maar de politie zegt van wel.
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789022593707
    • maart 2021

    Het begin van een bloedstollende nieuwe serie door thrillerlegende James Patterson en bestsellerauteur… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Engels
    • Luisterboek
    • 9781782839071
    • mei 2021

    * SOON TO BE A MAJOR TV SERIES STARRING JULIA ROBERTS, PRODUCED BY REESE WITHERSPOON'S PRODUCTION COMPANY… Meer

    23 23
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,01

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026355615
    • maart 2021
    • Verteller: Hymke de Vries

    De therapeut is de nieuwe thriller van BA Paris, bestsellerauteur van Achter gesloten deuren, Gebroken… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

  • Een Kate Marshall-thriller
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052863597
    • maart 2021

    Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel… Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 12,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9788726583212
    • januari 2021

    Midden in een zomernacht sterft Elisabeth, de oudste bewoonster van de spirituele woongroep Klank en… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046170304
    • juli 2016
    • Verteller: Inge Ipenburg
    • Speelduur: 12:20:59

    Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante… Meer

    10 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046174753
    • april 2021
    • Verteller: Charlotte Lap

    Lauren Martens is met haar zusje Celeste en hun ouders op vakantie in de Ardèche, wanneer Celeste op… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789024595396
    • januari 2021
    • Verteller: Hylke van Sprundel

    De vijand is de achtste Jack Reacher-thriller van bestsellerauteur Lee Child. North Carolina. Terwijl… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052863573
    • februari 2021

    Een sprankelende nieuwe serie die zich afspeelt in de Nederlandse natuur, met een stoere vrouwelijke… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • een spannend verhaal
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026341236
    • juni 2017
    • Verteller: Hymke de Vries
    • Speelduur: 02:09:43

    De ooggetuige gaat over Manon Jonker, een slechtziende jonge vrouw die getuige is van een gruwelijke… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 2,49

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789024595402
    • april 2021
    • Verteller: Hylke van Sprundel

    Voltreffer is de ijzingwekkend spannende negende Jack Reacher-thriller van bestsellerauteur Lee Child.… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Een undercoveragent over het best bewaarde geheim van de Nederlandse politie
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026353345
    • oktober 2020
    • Verteller: Jeroen van Koningsbrugge

    In De Kooi vertelt undercoveragent Marcel van de Ven zijn verhaal. ‘Zes jaar lang heb ik me beziggehouden… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

  • Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789052862255
    • februari 2020
    • Speelduur: 10:19:19

    Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met… Meer

    14 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 10,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789046173602
    • februari 2020
    • Verteller: Casper Gimbrère
    • Speelduur: 10:50:40

    Oslo, 2018. De bekende atlete Sonja Nordstrøm komt niet opdagen bij de boekpresentatie van haar omstreden… Meer

    15 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789044358599
    • juni 2020
    • Speelduur: 07:08:56

    Vijftienjarige Lies wordt op een ochtend wakker met het gevoel dat haar moeder Jet iets is overkomen.… Meer

    12 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 9,99

  • Een onthutsend beeld van de Italiaanse maffia in Nederland
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789179956813
    • maart 2021
    • Verteller: Casper Gimbrère

    Een onthutsend beeld van de Italiaanse maffiapraktijken in Nederland, voor de lezers van Mocro Maffia… Meer

    12 95
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 7,99

    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789403147710
    • maart 2021
    • Verteller: Christel Schimmel

    Flora dacht dat ze veilig was, maar haar ontvoerder is nog niet verdwenen. Detective D.D. Warren, FBI-agente… Meer

    13 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 11,99

  • Het geheime leven van een topambtenaar
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789403169903
    • mei 2016
    • Verteller: Louis van Beek
    • Speelduur: 11:23:59

    Op een warme voorjaarsnacht vinden twee jonge inbrekers het lichaam van voormalig jazzzangeres Nel van… Meer

    9 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 6,99

  • Spannend verhaal
    • Nederlands
    • Luisterboek
    • 9789026349119
    • april 2019
    • Verteller: Esther Floor
    • Speelduur: 02:32:56

    In Erken mij van Esther Verhoef is Daphne Hoveling, 28 en single, een halfjaar in therapie geweest bij… Meer

    2 99
    Direct beschikbaar
    Verkoop door bol.com

    Ebook 3,99