New listpage

pijnstillers

Pijnstillers

28 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Finimal Paracetamol-Coffeine 500/50 mg - 20 Tabletten - Pijnstillers

20 stuks | Tablet | Volwassenen

Finimal met 500mg paracetamol en 50mg coffeine werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn,... Meer

In winkelwagentje

Meer verkopers vanaf: € 3,49

Nurofen ibuprofen 200 mg - 12 tabletten - Pijnstillers

200 ml | 12 stuks | Tablet | Volwassenen

Nurofen 200 mg wordt gebruikt bij matig tot gemiddelde pijn zoals hoofdpijn, kiespijn en menstruatiepijn. Ook te gebruiken bij... Meer

In winkelwagentje

Cura Cool - 4 st - Migrainestrips

4 stuks

Cura Cool Migraine & Zware Hoofdpijn geeft directe verlichting bij migraine en zware hoofdpijn. Cura cool zijn zachte gelstrips... Meer

In winkelwagentje

Roter - Paracetamol 500 mg - Smelttablet bessen - 20 Tabletten - Pijnstillers

20 stuks | Tablet | Volwassenen

Roter Paracetamol Smelttablet 500 mg met bessensmaak werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn,... Meer

In winkelwagentje

10 stuks | Tablet | Kinderen

Healthypharm Paracetamol Kind 240mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn... Meer

In winkelwagentje

10 stuks | Capsule | Volwassenen

Actavis Paracetamol 1000 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

3 stuks | Volwassenen

ThermaCare zelfverwarmende kompressen verlichten op doeltreffende wijze pijnen aan rug, nek, schouders en pols ten gevolge van... Meer

In winkelwagentje

100 ml | Hele lichaam | Gel | Volwassenen

Pro-fit ibuprofen Gel is ideaal bij kneuzingen, overbelasting en chronische spier- en gewrichtspijnen.De werkzame stof in de... Meer

10 stuks | Tablet | Kinderen

Healthypharm Paracetamol Kind 120mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn... Meer

In winkelwagentje

20 stuks | Tablet | Volwassenen

ROTER Paracof werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid en tegen verschillende soorten pijn zoals bij verkoudheid, na... Meer

In winkelwagentje

10 stuks | Tablet | Kinderen

Healthypharm Paracetamol Kind 60mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en... Meer

In winkelwagentje

5 ml | 5 stuks | Losse poeder | Volwassenen

Citrosan Hete Citroendrank gaat griep en verkoudheid effectief te lijf. De medicinale citroendrank heeft een koortsverlagende en... Meer

In winkelwagentje

20 stuks | Poeder

Witte kruis paracetamol met coffeine werkt bij koorts, pijn ,griep, verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn,... Meer

In winkelwagentje

10 stuks | Capsule | Kinderen

Actavis Paracetamol 240 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

200 ml | 12 stuks | Tablet | Volwassenen

Nurofen 200 mg Lemon smelttablet is altijd en overal te gebruiken zonder water. De unieke smelttabletten lossen snel op in de mond... Meer

In winkelwagentje

10 stuks | Capsule

Actavis Paracetamol 500 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

200 ml | 10 stuks | Capsule

Nurofen Fastine Liquid Caps met 200mg ibuprofen werkt ontstekingsremmend, koortsverlagend en pijnstillend. Nurofen Fastine geeft... Meer

In winkelwagentje

10 stuks | Tablet | Kinderen

Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

10 stuks | Capsule | Kinderen

Actavis Paracetamol 120 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,... Meer

In winkelwagentje

10 stuks | Volwassenen

Finimal Zest is te gebruiken bij koorts en bij pijn. Denk bijvoorbeeld aan veelvoorkomende klachten zoals hoofdpijn, spierpijn en... Meer

In winkelwagentje