Zelfzorg

Pijnstillers

51 resultaten

51 resultaten

    • 20 stuks
    • Tablet
    • Volwassenen

    Paracetamol is vrijwel de meest gebruikte pijnstiller en wordt algemeen beschouwd als de veiligste. Pijnstiller zoals paracetamol… Meer

    4,92
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 12,19

    • 10 stuks
    • Tablet
    • Kinderen

    Healthypharm Paracetamol Kind 240mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn… Meer

    2,29
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • 100 ml
    • Hele lichaam
    • Gel
    • Volwassenen

    Pro-fit ibuprofen Gel is ideaal bij kneuzingen, overbelasting en chronische spier- en gewrichtspijnen.De werkzame stof in de… Meer

    11,39
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • 10 stuks
    • Capsule
    • Volwassenen

    Advil Liquid-Caps 200 zijn pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte tot matige pijn inclusief… Meer

    3,99
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • 20 stuks
    • Tablet
    • Volwassenen

    Roter Paracetamol Smelttablet 500 mg met bessensmaak werkt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn,… Meer

    4,63
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • 10 stuks
    • Capsule
    • Volwassenen

    Actavis Paracetamol 1000 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,… Meer

    2,79
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Unisex
    • 1 stuks
    • Alle huidtypes
    • Gel

    VSM Kind Arnikind Vallen en stoten gel is een verkoelende gel die wordt toegepast als natuurlijk EHBO middel bij kinderen die… Meer

    8,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 16,95

    • 3 stuks
    • Volwassenen

    ThermaCare zelfverwarmende kompressen verlichten op doeltreffende wijze pijnen aan rug, nek, schouders en pols ten gevolge van… Meer

    7,95
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 12,80

    • 10 stuks
    • Tablet
    • Kinderen

    Healthypharm Paracetamol Kind 60mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn en… Meer

    2,29
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
  • 3M Nexcare Cold Hot Pack Instant Hot verzacht de pijn op een natuurlijke manier. Dit product geeft je de mogelijkheid zowel kou… Meer

    9,80
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 19,95

    • 4 stuks

    Cura Cool Migraine & Zware Hoofdpijn geeft directe verlichting bij migraine en zware hoofdpijn. Cura cool zijn zachte gelstrips… Meer

    6,77
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • Crème

    Midalgan Extra Warm is makkelijk te gebruiken voor bijvoorbeeld armen, benen, nek en schouders… Meer

    11,02
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 20,95

    • 10 stuks
    • Tablet
    • Kinderen

    Healthypharm Paracetamol Kind 120mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn… Meer

    3,39
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • 200 ml
    • 12 stuks
    • Tablet
    • Volwassenen

    Nurofen 200 mg Lemon smelttablet is altijd en overal te gebruiken zonder water. De unieke smelttabletten lossen snel op in de mond… Meer

    6,06
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com
    • Balsem

    Arnica Spierbalsem 25gOndersteunt het herstel van stijve, gespannen spieren- Bevordert de doorbloeding- Verwarmt en kalmeert-… Meer

    9,94
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 15,98

    • Gel

    Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel en verzorgt gevoelige… Meer

    7,47
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • 1 stuks

    Gebruik Arniflor zalf voor de cosmetische verzorging van blauwverkleuring van de huid en voor de ondersteuning van het herstellend… Meer

    9,96
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
  • Hot Coldrex wordt gebruikt bij griep en verkoudheid. Volwassenen: 1 sachet (5 gram poeder) per keer, zo nodig om de 4 uur herhalen… Meer

    6,99
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 12,65

    • 10 stuks
    • Capsule

    Actavis Paracetamol 500 mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit,… Meer

    2,49
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • wit
    • Kunststof, Kunststof

    Weg met die koortslip! Herpifix is een nieuwe manier om af te rekenen met een koortslip. Een klein stroomstootje zorgt ervoor dat… Meer

    50,24
    Op voorraad. Voor 20:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    ComfortTrends B.V.
  • L-Mesitran Soft is een hydroactieve wondgel/-zalf met natuurproducten zoals honing. Door de samenstelling ondersteunt de gel een… Meer

    14,95
    Op voorraad. Voor 17:00 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door:
    Asport
    • 100 ml
    • Mousse
    • Kinderen

    Kidsclin waterpokkenschuim voor snelle verlichting van waterpokken… Meer

    13,49
    3-5 werkdagen
    Verkoop door: bol.com

    Meer verkopers vanaf 18,94

    • 1 stuks

    Gebruik Calendulan zalf voor de intensieve verzorging van de huid. Calendulan zalf ondersteunt het herstellend vermogen van de… Meer

    8,34
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com
    • 1 stuks
    • Volwassenen

    Cura-Heat voor snelle, langdurige en doelgerichte verlichting van pijn en stijfheid in spieren en gewrichten. Cura Heat Rug-&… Meer

    6,49
    Op voorraad. Voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
    Verkoop door: bol.com

Anderen die "Pijnstillers" bekeken, bekeken ook: