Pijnstillers

Er zijn diverse pijnstillers die je zonder recept kunt kopen en die veilig zijn bij normaal gebruik volgens de bijsluiter. Het is daarom essentieel dat de bijsluiter altijd gelezen wordt bij gebruik. Pijnstillers zijn grofweg onder te verdelen in drie soorten, aan de hand van de specifieke werkzame stof, namelijk: paracetamol, aspirine (of acetylsalicylzuur) en ibuprofen. Paracetamol is de meest gebruikte pijnstiller. Kies altijd een pijnstiller die goed past bij je klachten. Wanneer je twijfelt, is het altijd verstandig de huisarts of apotheker raad te plegen.

39 resultaten

    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • Paracetamol
    • Bij koorts en bij pijn
    • 20 stuks in verpakking

    Paracetamol wordt gebruikt bij pijn, griep, verkoudheid en bij koorts. De inhoud van een tablet is 500… Meer

    4 35
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    Meer verkopers vanaf 3,99
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel, wanneer u een maagzweer of -bloeding heeft of deze tweemaal of vaker los van elkaar heeft gehad, wanneer u in het verleden een maagbloeding of -perforatie heeft gehad als gevolg van behandeling met dit medicijn of een andere NSAID, wanneer u lijdt aan een andere bloedings- of bloedziekte, wanneer u lijdt aan ernstige lever-, nier-, of hartfalen of wanneer u waterpokken heeft.
    • ibuprofen
    • Gebruiken bij lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, spierpijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep.
    • 10 stuks in verpakking

    Advil Liquid-Caps 200 zijn pijnstillend, koortsverlagend en ontstekingsremmend. Te gebruiken bij lichte… Meer

    3 79
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • De werkzame stof in dit middel is paracetamol.
    • Paracetamol wordt gebruikt bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid; koorts en pijn na inenting; hoofdpijn; kiespijn; spierpijn; zenuwpijn.
    • 10 stuks in verpakking

    Healthypharm Kinderparacetamol Zetpil 60mg heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Dosering… Meer

    1 99
    Adviesprijs 2,29

    Je bespaart 13%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
  • Pijnstiller met vitamine C & paracetamol | verlicht koorts en pijnklachten door| griep en verkoudheid
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • Paracetamol, vitamine C
    • Bij griep en verkoudheid

    Last van griep of verkoudheid? Verlicht je klachten met Hot Coldrex Poeder voor Drank. Deze warme citroendrank… Meer

    6 69
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen
    • Ibuprofen 5%, hydroxyethylcellulose, natrium hydroxide, benzylalcohol, isopropylalcohol en gezuiverd water
    • Bij stramme of stijve spieren
    • 1 stuks in verpakking

    Healthypharm Ibuprofen Gel 5% is te gebruiken bij stijven en stramme spieren. Houdt gewrichten soepel… Meer

    5 99
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de overige bestanddelen.
    • paracetamol en coffeine
    • Finimal bij hoofdpijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn.
    • 20 stuks in verpakking

    Finimal betekent: einde aan de pijn. Finimal heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Finimal… Meer

    7 75
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
  • Pijnstiller | Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid
    • Indien u zwanger bent of u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • paracetamol, coffeïne en vitamine C
    • Bij pijn en koorts
    • 20 stuks in verpakking

    Last van koorts of pijn? Antigrippine Tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C is een pijnstillend… Meer

    4 29
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel. - U heeft ernstig hartfalen. - U heeft astma-aanvallen als gevolg van het gebruik van ibuprofen in uw medische voorgeschiedenis of bent bekend met overgevoeligheid voor de groep geneesmiddelen waartoe ibuprofen behoort, de zogenaamde NSAID’s.
    • ibuprofen
    • koorts en pijn bij inentingen; - hoofdpijn; - kiespijn; - spierpijn; - menstruatiepijn; - reumatische pijn.
    • 10 stuks in verpakking

    Healthypharm Ibuprofen HTP kan worden ingezet bij: - koorts en pijn bij griep en verkoudheid; - koorts… Meer

    5 85
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • paracetamol
    • Bij koorts en bij pijn
    • 10 stuks in verpakking

    Healthypharm Paracetamol Kind 240mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn,… Meer

    5 75
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel of wanneer u of uw kind lijdt aan fenylketonurie (een stofwisselingsziekte), aangezien dit product aspartaam (een bron van fenylalanine) bevat.
    • Paracetamol
    • Helpt bij hoofdpijn, kiespijn, rugpijn, menstruatiepijn en koorts
    • 20 stuks in verpakking

    Roter… Meer

    9 05
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    Meer verkopers vanaf 8,99
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • Paracetamol
    • Pijnstillend en koortsverlagend
    • 20 stuks in verpakking

    Roter Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend geneesmiddel met paracetamol als werkzaam bestanddeel.… Meer

    4 95
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
  • Kauwtabletten al te gebruiken bij kindjes vanaf 3 maanden. Voor als je kindje last heeft van verkoudheid, koorts, griep, hoofdpijn of pijn na inenting. Sinaspril werkt snel en effectief.
    • Geschikt voor kindjes vanaf 3 maanden
    • Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten bevatten per tablet 120 mg paracetamol
    • Werkt snel bij koorts, griep, verkoudheid en bij pijn na inenting
    • 10 stuks in verpakking

    Sinaspril Paracetamol 120 mg kauwtabletten is een kinderparacetamol met 120mg paracetamol speciaal ontwikkeld… Meer

    6 95
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    • Waarschuwingen en gebruiksbeperkingen
    • Stof: paracetamol - Hoeveelheid: 1000 mg
    • Koorts, pijn, griep verschijnselen
    • 1 stuks in verpakking

    Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.… Meer

    7 25
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    • Gebruik Panadol Junior Zetpillen niet bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van de zetpillen.
    • paracetamol
    • Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Bij koorts en pijn na inenting. Bij kiespijn, hoofdpijn, spierpijn en zenuwpijn. Speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar.
    • 10 stuks in verpakking

    Panadol Junior Zetpillen bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Bij koorts en pijn na inenting.… Meer

    In verschillende aantallen verkrijgbaar:

    10
    9,50
    10
    9,70
    4 69
    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • n.v.t.
    • N
    • Pijn en zwelling
    • 1 stuks in verpakking

    Gel 75 ml - Ice Power Ice Power 150 ml-frisse gel. Makkelijk smeerbaar. Ice Power is een verkoelende… Meer

    8 99
    Adviesprijs 9,95

    Je bespaart 10%

    Op voorraad

    Voor 23:59 uur besteld, dinsdag in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • paracetamol
    • Bij koorts en bij pijn
    • 10 stuks in verpakking

    Healthypharm Paracetamol 500mg zetpillen werken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn,… Meer

    7 75
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor één van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • paracetamol
    • Bij pijn en koorts
    • 10 stuks in verpakking

    Te gebruiken bijKoorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn,… Meer

    5 75
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
  • Citrosan wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking. Vitamine C kan indirect het weerstandsvermogen van het lichaam tegen infecties verhogen.
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • Paracetamol en Vitamine C
    • Koorts, pijn, griep en verkoudheid
    • 10 stuks in verpakking

    Citrosan bevat paracetamol en vitamine C. Paracetamol heeft een pijnstillende en koortsverlagende werking.… Meer

    In verschillende aantallen verkrijgbaar:

    15
    14,00
    6 89
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Gebruik dit middel niet bij: allergie voor ibuprofen, ponceau 4R (E124) of voor een van de andere stoffen in dit geneesmiddel, bij kortademigheid, astma, loopneus, zwelling van uw gezicht en/of handen of galbulten nadat u ibuprofen, acetylsalicylzuur (ofwel aspirine) of andere, vergelijkbare pijnstillers (NSAID’s) heeft gebruikt, een maagzweer of maagbloeding, een voorgeschiedenis van maag-darmbloeding of -perforatie in samenhang met eerdere behandeling met NSAID’s, een ernstige lever- of nierziekte of hartfalen, een lichaamsgewicht lager dan 20 kg, een hersenbloeding of andere actieve bloeding, niet-opgehelderde stoornissen in de bloedaanmaak, ernstige uitdroging of tijdens uw zwangerschap.
    • Ibuprofen
    • Bij pijn bij verkoudheid, hoofdpijn, menstruatiepijn en kiespijn
    • 10 stuks in verpakking

    Nurofen liquide capsules is gebaseerd op 200mg ibuprofen en verlost je snel van je pijn. De dragees zorgen… Meer

    7 06
    Op voorraad

    Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis
    In winkelwagen
    • Geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar
    • Paracetamol
    • Koortsverlagend en pijnstillend
    • 20 stuks in verpakking

    Roter… Meer

    9 50
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    Meer verkopers vanaf 9,45
    • Niet gebruiken bij allergie voor één van de stoffen in dit geneesmiddel, bij last van benauwdheid, astma, galbulten of een loopneus of zwelling van het gezicht na gebruik van ibuprofen, acetylsalicylzuur (aspirine) of andere soortgelijke pijnstillers (NSAID’s), bij een maagzweer of maagbloeding (of wanneer u dit minstens tweemaal heeft gehad), bij ernstige leverfalen, nierfalen of hartfalen, gedurende de zwangerschap of wanneer u heeft ooit na gebruik van NSAID geneesmiddelen een bloeding of perforatie in uw maag of darmen gekregen.
    • Ibuprofen
    • pijn en koorts
    • 12 stuks in verpakking

    Nurofen is gebaseerd op 200mg ibuprofen en verlost je snel van je pijn. De dragees zorgen voor een pijnstillende,… Meer

    5 65
    Uiterlijk 15 april in huis
    In winkelwagen
  • Pijnstiller| Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid | Vitamine C & paracetamol
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • De werkzame stoffen in dit middel zijn: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per sachet.
    • werkt bij griep en verkoudheid
    • 10 stuks in verpakking

    Last van koorts of pijn? Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank is een pijnstillend… Meer

    7 99
    Op voorraad
    Select
    Voor 23:59 besteld, morgen in huis
    Verkoop door bol.com
    In winkelwagen
    • Gebruik dit middel niet wanneer u allergisch bent voor een van de stoffen in dit geneesmiddel.
    • paracetamol en coffeïne
    • Hoofdpijn, kiespijn en pijn bij griep, zenuwpijn, spit, spiepijn en menstruatiepijn
    • 20 stuks in verpakking

    Witte Kruis Poeders kun je gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie,… Meer

    8 95
    Op voorraad

    Nu besteld, dinsdag in huis
    In winkelwagen
    Meer verkopers vanaf 8,90