New listpage

Bestbeoordeelde Literatuur

8.503 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Voor jou
filmeditie

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

De internationale bestseller 'Voor jou' van Jojo Moyes is nu verfilmd! Met in de hoofdrollen Emilia Clarke, bekend van 'Game of... Meer

Rosemary Beach - Je was van mij

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Vriendinnenreeks 4 - Geluk als besluit

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk alle actietitels

De vriendinnenreeksMackenzie, Emma, Lauren en Parker zijn al vriendinnen zo lang ze zich kunnen herinneren. Met z'n vieren runnen... Meer

€ 9,99 5,99

Je bespaart 40%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Anna

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Nadat een mysterieus virus alle volwassenen heeft uitgeroeid, is Sicilië verworden tot een gigantische ruïne van verlaten steden,... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Lila en Elena, de twee meisjes die we voor het eerst ontmoetten in De geniale vriendin, zijn nu volwassen vrouwen. Lila, die op... Meer

14,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

van een ontembare wereldreizigster

Nederlands | Paperback

'Iris bewijst dat je als vrouw uitstekend in je eentje de wereld over kunt reizen.' - National Geographic Traveler Na een... Meer

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

EEN AANGRIJPEND VERHAAL OVER DE VRAAG HOEVEEL MOED ER NODIG IS OM JEZELF TE ZIJN Twee jonge mannen, twee dubbellevens. Guido... Meer

11,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Een nuchtere kijk op de mannelijke lifestyle

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Emelie: de pas benoemde advocaat op een glamoureus advocatenkantoor. Teddy: de ex-crimineel en fixer die probeert op het rechte... Meer

€ 13,99 7,99

Je bespaart 43%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Onverminderd van Rebecca Yarros is rauw, realistisch en romantisch. Dat rauwe begint al bij de openingsscène, waarin Ember het... Meer

€ 7,99 4,99

Je bespaart 38%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

adolescentie

Nederlands | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

DEEL 2 VAN DE NAPOLITAANSE ROMANSTurbulent en verslavendIn De nieuwe achternaam volgen we het leven van Lila en Elena, twee... Meer

17,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een vrije geest in een vrij lichaam omgeven door een vrij land

Nederlands | Paperback

Een autobiografie waar het gevoel van gevangenschap op verschillende vlakken terugkomt. Toen Teni vier jaar oud was is haar moeder... Meer

een nieuwe man, een nieuw leven

Nederlands | Paperback

Een nieuwe man, een nieuw leven Het leven van Stephanie Adams verandert drastisch als haar man overlijdt. Ondanks het verdriet... Meer

Nederlands | Hardcover | 2016

Dwarsligger
STEMPEL
Bekijk alle dwarsliggers in deze actie

Indringende roman over de verstrekkende gevolgen van een ontregelde jeugd `Verhoef weet steeds weer de juiste toon te treffen om... Meer

dierenarts Lisa krijgt haar droombaan in een idyllisch dorpje, maar hoe gaat ze daar ooit de ware vinden?

Nederlands | Ebook | 2016

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Dierenarts Lisa heeft Amsterdam en haar beste vriendin Tess achtergelaten voor een droombaan in het dorpje Brentwood op het Ierse... Meer

11,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Erica James schreef met ‘De thuiskomst’ een roman voor de fans van Santa Montefiore en Jill Mansell. De nieuwe bewoners van... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Deel 2 van de Reiziger-serie

Nederlands | Paperback | 2015

Twintig jaar lang heeft Claire haar eigen behoeften en verlangens opzijgezet om haar dochter te beschermen. Nu Brianna volwassen... Meer

Deel 1 van De Cynster-zusjes

Nederlands | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Heather Cynster peinst er niet over om te trouwen! Dat wil zeggen, op een verstandshuwelijk zit ze absoluut niet te wachten.... Meer

€ 9,99 5,99

Je bespaart 40%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje