New listpage

Horror

354 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
De Dollanganger-Serie Omnibus
Bevat 5 Boeken In Een Band: Bloemen Op Zolder . Bloemen In De Wind . Als Er Doornen Zijn . Het Zaad Van Gisteren . Schaduwen In De Tuin

Nederlands | Hardcover | 1996

Virginia Andrews is een internationaal fenomeen. Ook in Nederland en België rees haar ster snel en werden tot nu toe ruim... Meer

Bloemen op zolder
Jubileumeditie

Nederlands | Hardcover | 2006

VIRGINIA ANDREWSBLOEMEN OP ZOLDERVier gelukkige kinderen verliezen hun vader bij een verkeersongeluk. Hun verwende moeder wendt... Meer

Het vervolg op De Shining

Nederlands | Ebook | 2013

Grootmeester Stephen King keert terug naar de personages en de setting van een van zijn populairste thrillers ooit: De Shining.... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Het vervolg op De Shining

Nederlands | Paperback | 2013

Grootmeester Stephen King keert terug naar de personages en de setting van een van zijn populairste thrillers ooit: De Shining.... Meer

voor de liefhebbers van Carlos Ruiz en Anne Rice

Nederlands | Paperback

Mysterieus, duister en passioneel Londen, 19de eeuw. Dr. Francis Whitman, ooit een gevierd chemicus, wordt door een journalist... Meer

filmeditie

Nederlands | Hardcover | 2006

Bezeten stad: een Stephen King-klassieker in herziene vertaling en met een nieuw voorwoord van de auteur.Ben Mears was zeven toen... Meer

Het Derde En Afsluitende Deel Van De Celeste - Serie

Nederlands | Hardcover | 2006

Als kind was ze Baby Celeste, het enige houvast dat haar moeder nog had om in het hier en nu te blijven. Nu haar moeder in een... Meer

Het eerste deel in de spannende Geheimen-serie

Nederlands | Hardcover | 2008

Bij Karen thuis op de donkere zolder, deelden Karen en Zippie alles - sterke verhalen, middelbare schoolliefdes, toekomstplannen... Meer

bevat de 5 delen: Hemel zonder engelen. De duistere engel . De gevallen engel . Een engel voor het paradijs . De droom van een engel

Nederlands | Hardcover | 1998

Virginia Andrews is een internationaal fenomeen. Ook in Nederland en België rees haar ster snel en werden tot nu toe bijna een... Meer

Het tweede deel in de spannende Geheimen-serie

Nederlands | Hardcover | 2008

Alice is een onopvallende tiener van zestien met een duister verleden. Iedereen weet dat haar moeder haar stiefvader heeft... Meer

Nederlands | Ebook | 2015

De verhalen van Edgar Allan Poe (1809-1849) vormen een hoogtepunt in de Amerikaanse literatuur. Poe’s werk berust op de... Meer

4,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Mysterieus, duister en passioneel Londen, 19de eeuw. Dr. Francis Whitman, ooit een gevierd chemicus, wordt door een journalist... Meer

15,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

5 boeken in een band: Butterfly . Crystal . Brooke . Raven . Vlucht uit het weeshuis

Nederlands | Hardcover | 2000

De Weeskinderen-serie vertelt het meeslepende verhaal van vier jonge meisjes die op tragische wijze wees zijn geworden en hunkeren... Meer

Sigma reeks deel 3

Nederlands | Other Formats | 2009

Ondanks waarschuwingen van de manager wil bestsellerauteur Mike Enslin beslist overnachten in suit 1408 van het Dolphin... Meer

Nederlands | Ebook | 2013

Vier gelukkige kinderen verliezen hun vader bij een verkeersongeluk. Hun verwende moeder wendt zich in wanhoop tot haar ouders,... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback | 2014

Grootmeester Stephen King keert terug naar de personages en de setting van een van zijn populairste thrillers ooit: De Shining.... Meer

Nederlands | Ebook | 2014

De Shining is waarschijnlijk Stephen Kings beroemdste boek, en werd onvergetelijk verfilmd door Stanley Kubrick. Jack Torrance,... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje