New listpage

Thrillers - Ebook

1.042 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Hittegolf

Nederlands | Ebook

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Maestra

Nederlands | Ebook

Judith Rashleigh werkt overdag als assistent in een gerenommeerd Londens veilinghuis en om rond te kunnen komen is ze 's nachts... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Ik reis alleen
een Holger Munch trhiller

Nederlands | Ebook | 2015

Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

De schuldigen

Nederlands | Ebook | 2015

Will Robie is de beste huurmoordenaar die de Verenigde Staten in dienst hebben. Tot nu toe… Waar ook ter wereld, wie het beoogde... Meer

€ 14,99 7,50

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2014

Nederlands | Ebook | 2014

'De enige thriller die je dit jaar moet lezen.' - Yorkshire Post ‘Ik ben Pelgrim is een ware pageturner, een indrukwekkende... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Ze waren met z’n zessen en kenden elkaar uit het Leidse studentenleven. Een hechte club meiden die lief en leed met elkaar... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

dossier Metselaer 2

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Nadat bekend is geworden wat er is gebeurd met Tamara Metselaer, lijken de kaarten geschud. Degene die schuldig is bevonden wordt... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Tien jaar nadat Lieve Metselaer werd geschept door een auto en dit niet overleefde, worden de dader van dit ongeluk en de vader... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

`TESS GERRITSEN OVERTUIGT. ALGEMEEN DAGBLAD Rechercheur Jane Rizzoli reist af naar Afrika om een macabere moord te onderzoeken.... Meer

6,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

De als schrijver mislukte Max is een brave en plichtsgetrouwe burger - anders dan zijn broer, die in een gesloten psychiatrische... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenoot, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Scharlaken kust van Preston & Child is de vijftiende thriller in de serie over FBI-agent Aloysius Pendergast. Hier moet hij het... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Op 7 december 1982 wordt de 21-jarige serveerster Debbie Carter in haar appartement vermoord. De politie, die vrijwel geen... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

2015 Er zijn twee brieven van Michelangelo verdwenen uit het geheime Vaticaanse Archief. Nog geen dag later wordt de beheerder van... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2014

`Een thriller, waarin de spanning tot het einde wordt vastgehouden en waarin ook humor en een vleugje romantiek niet ontbreken.... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Het is de nachtmerrie van iedere ouder, en het overkomt Marjon van Brienen. Haar vriend Philippe brengt hun dochter Carice niet... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Het definitieve vertrek van Suus naar Portugal heeft fatale gevolgen... Het geluk lacht Suus toe als ze haar droom volgt en naar... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een Isaac Bell avontuur

Nederlands | Ebook

In dit zesde deel van de spectaculaire Isaac Bell-serie wordt de onverschrokken privédetective naar West-Virginia gestuurd om... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Korte metten

Nederlands | Ebook | 2012

De zaak lijkt zo klaar als een klontje: als de mishandelingen door haar man politieagente Tessa Leoni te veel worden, gaat ze door... Meer

6,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

'Is de zomer compleet zonder een nieuwe thriller van Suzanne Vermeer? Nee!' – Margriet Special Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

een Dirk Pitt avontuur

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

EEN KNALLEND AVONTUUR VAN BIJNA VIERHONDERD PAGINA'S LANG: DIRK PITT IS TERUG!Alarm op de Caribische zee! Dirk Pitt maakt jacht op... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2014

Op een koude novemberdag worden de doorgewinterde rechercheur Maud Mertens en de jonge Kyra Slagter weer samengebracht door een... Meer

6,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje