New listpage

Thrillers - Ebook

913 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Maestra

Nederlands | Ebook

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Judith Rashleigh werkt overdag als assistent in een gerenommeerd Londens veilinghuis en om rond te kunnen komen is ze 's nachts... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Gewetenloos
23 Kay Scarpetta

Nederlands | Ebook

Patricia Cornwells werk over de vrouwelijke patholoog-anatoom Kay Scarpetta is 's werelds bestverkochte thrillerserie. In #23,... Meer

€ 12,99 5,99

Je bespaart 54%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Ik reis alleen
een Holger Munch trhiller

Nederlands | Ebook | 2015

Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Hittegolf

Nederlands | Ebook

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Winnaar Crimezone Awards - Buitenland 2014

Nederlands | Ebook | 2014

'De enige thriller die je dit jaar moet lezen.' - Yorkshire Post ‘Ik ben Pelgrim is een ware pageturner, een indrukwekkende... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: ‘Niemand zeggen’. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter.De enige... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Ze waren met z’n zessen en kenden elkaar uit het Leidse studentenleven. Een hechte club meiden die lief en leed met elkaar... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Op 7 december 1982 wordt de 21-jarige serveerster Debbie Carter in haar appartement vermoord. De politie, die vrijwel geen... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Het is de nachtmerrie van iedere ouder, en het overkomt Marjon van Brienen. Haar vriend Philippe brengt hun dochter Carice niet... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Karen Rose, de koningin van de romantische spanning. De spanning van Karin Slaughter vermengd met de romantiek van Nora Roberts.... Meer

14,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

'Memento' van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø.Zomer... Meer

6,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

King & Maxwell-serie deel 2 (ook los te lezen)

Nederlands | Ebook | 2009

Michelle Maxwell kan haar veelbelovende carrière bij de Secret Service wel vergeten. Ze beging de blunder van haar leven toen ze... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Aanvankelijk lijkt het toeval. Met niet meer dan twee uur tijdsverschil overlijden twee belangrijke rechters van het Amerikaanse... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Sinds hij bij een footballwedstrijd een harde klap tegen zijn hoofd kreeg, heeft politierechercheur Amos Decker een perfect... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

dossier Metselaer 2

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Nadat bekend is geworden wat er is gebeurd met Tamara Metselaer, lijken de kaarten geschud. Degene die schuldig is bevonden wordt... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

De revolutie begint bij haar De wereld waarin Vega Jane leeft, is heel duidelijk: iedereen heeft zijn eigen taak, iedereen kent... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Scharlaken kust van Preston & Child is de vijftiende thriller in de serie over FBI-agent Aloysius Pendergast. Hier moet hij het... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

De als schrijver mislukte Max is een brave en plichtsgetrouwe burger - anders dan zijn broer, die in een gesloten psychiatrische... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

'Is de zomer compleet zonder een nieuwe thriller van Suzanne Vermeer? Nee!' – Margriet Special Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Het begon een paar weken geleden. Sandra stond voor de etalage van een schoenenwinkel in de Leidsestraat. Er stonden geen mensen... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Kun je zwanger worden zonder dat je je kunt herinneren dat je seks hebt gehad? Het overkomt Lotte. En dat is nog maar het begin... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

De ontsnapping

Nederlands | Ebook | 2014

Wanneer een zwaar stormfront over de staat Kansas trekt, valt in Leavenworth, een van de zwaarst beveiligde militaire... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Tien jaar nadat Lieve Metselaer werd geschept door een auto en dit niet overleefde, worden de dader van dit ongeluk en de vader... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

De geheime informatie die Mara ontdekt brengt haar leven ernstig in gevaar Tijdens een routineklus voor haar werk, ontdekt Mara de... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje