New listpage

Thrillers & Fantasy - Tot € 20

20.917 artikelen

  • Lijst
  • 3
  • 4
Huidpijn

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

'Huidpijn' is het meest rauwe, pijnlijke en schurende boek van Saskia Noort tot nu toe, een boek dat je niet zomaar weglegt en dat... Meer

Huidpijn

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

'Huidpijn' is het meest rauwe, pijnlijke en schurende boek van Saskia Noort tot nu toe, een boek dat je niet zomaar weglegt en dat... Meer

12,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Verborgen

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Lees hier het interview met Karin Slaughter. WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft... Meer

Verborgen

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Lees hier het interview met Karin Slaughter. WILL TRENT is terug!Het is de verraderlijkste zaak uit zijn carrière. Dat beseft... Meer

13,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking en de Nederlanders die er zijn... Meer

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Het is hartje zomer in de Algarve en een hittegolf houdt de gemoederen van de lokale bevolking, en de Nederlanders die er zijn... Meer

€ 9,99 7,99

Je bespaart 20%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: 'Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp

Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven... Meer

9,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te... Meer

€ 14,99 9,74

Je bespaart 35%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Psychologe Anne Givernaud woont samen met haar nieuwe vriend Guido afgelegen in Zuidwest Frankrijk. Op een avond ligt er voor hun... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Nadat hij de afgelopen twintig jaar in de gevangenis heeft gezeten voor de moord op zijn ouders, krijgt Melvin Mars plotseling te... Meer

een Holger Munch trhiller

Nederlands | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Ik reis alleen is het razend spannende thrillerfenomeen van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn... Meer

€ 7,99 4,99

Je bespaart 38%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

literaire thriller

Nederlands | Paperback | 2016

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Tijdens de vakantie in Bergen aan Zee heeft de man van Anouk eindelijk weer tijd voor zijn gezin. Maar tijdens de surpriseparty... Meer

VN Thriller van het jaar 2015

Nederlands | Paperback | 2015

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van... Meer

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

De nieuwe ijzingwekkende thriller van Loes den Hollander. De 20e thriller van de ongekroonde koningin van het genre! Nadat ze op... Meer

7,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Frieda Klein deel 6 (ook los te lezen) ‘Als het zaterdag wordt’ is het zesde deel in de spannende Frieda Klein-serie, geschreven... Meer

het vervolg op Stieg Larssons Millennium-serie

Nederlands | Ebook | 2015

David Lagercrantz & deel 4 van De Millenniumreeks
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Mikael Blomkvist en Lisbeth Salander zijn terug! Hij is een charmante man, een kritische journalist van middelbare leeftijd, en... Meer

€ 14,99 7,49

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Paperback | 2013

STEMPEL
Bekijk alle actietitels

Op kampeervakantie in Frankrijk met haar gezin raakt Mieke in de ban van de mysterieuze Ewoud. Al snel loopt de spanning... Meer

Genomineerd voor NS Publieksprijs 2015 | Winnaar Gouden Strop 2016

Nederlands | Paperback | 2015

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol horecaondernemer. Samen hebben ze drie kinderen van dertien, vijftien... Meer

Nederlands | Ebook | 2015

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

‘Gerritsen speelt met verhaalwendingen, levert spanning die natrilt, en presenteert sterke hoofdpersonen.’ de Volkskrant **** ... Meer

€ 9,99 4,99

Je bespaart 50%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle artikelen in SALE/SOLDEN

Maggies leven is perfect. Succesvol ondernemer, moeder, echtgenoot, veertiger en nog altijd aantrekkelijk. Haar bruisende... Meer

€ 7,99 5,19

Je bespaart 35%!

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

kun je alles vertrouwen wat je met je eigen ogen ziet?

Nederlands | Ebook

Direct lezen met de bol.com Kobo leesapp
STEMPEL
Bekijk hier alle titels van de Boekenzomer

Voormalig special forces-pilote Maya Calloway ziet tijdens haar werk iets onmogelijks. Op de nanny cam speelt haar tweejarige... Meer

13,99

Direct beschikbaar

In winkelwagentje

kun je alles geloven wat je met je eigen ogen ziet?

Nederlands | Paperback

STEMPEL
Gratis verzending op top 100 Nederlandse boeken

Voormalig special forces-pilote Maya Calloway ziet tijdens haar werk iets onmogelijks. Op de nanny cam speelt haar tweejarige... Meer